Treba mi hitna pomoc oko provajdera
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Treba mi hitna pomoc oko provajdera

Početnik
    Učlanjen
    29.08.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Treba mi hitna pomoc oko provajdera

Molim vas, ako iko zna odgovor na ovo, veoma mi je hitno da saznam:da li prepaid dial-up veza M:Flat (trenutno po posebnoj ceni od 1000 din. za 6 meseci) vredi cemu i da li mi vredi da je uplatim (posto sam probala njihovu postpaid "Standard" vezu i nisam nikako zadovoljna, ali mi je neko rekao da je ova prepaid mnogo bolja)?
    Inace, sada sam kod Sezama (probala sam sve i svasta, oni su mi nekako ispali najbolji) ali bi mi se M:Flat varijanta bolje finansijski isplatila, naravno, samo ako je kvalitet veze isti kao i Sezamov (boljem se, nazalost, ne nadam).
    Da li je neko probao i kakav je protok (da li ima "zaglavljivanja"), da li "kradu" sate i kakva je brzina pristupa (da li se desava da je veza "zauzeta"?
    Ako neko zna, molim vas da mi brzo odgovori, jako mi je vazno da odgovor saznam do sutra. Hvala svima unapred

Primećen član
    Učlanjen
    08.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano Re: Treba mi hitna pomoc oko provajdera

Ma sta ce ti to. Uzmi lepo bezicni net. Imas na sajtu www.artcommunication.co.yu cene svih paketa i svi su flat. Opremu ti daju oni a instalacija iste ce te kostati 1500 dinara.

Domaćin domacin_uzice (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    74

Lepo uzmi bezicni kao sto je naveo gore pomenuti nick i sljakaj ko gospodin, A mozes isto pogledati na www.cepeline.net Eto uzivaj...

Poznat FLUID (avatar)
    Učlanjen
    20.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    124

Ne znam odgovor na pitanje kakav je taj provajder koji pominješ, ali neko ko je iznenađujuće dobar a pritom ima dobru cenu je BitsYU. Nećeš se pokajati.
    Pogledaj i sama http://www.bitsyu.net/ .

Početnik
    Učlanjen
    29.08.2005.
    Reputaciona moć
    0

Hvala vam zaista mnogo na na odgovorima, ali za bezicni internet trenutno (nazalost ) nemam mogucnosti...ili mi je bar receno tako. Kompjuter za koji mi internet treba je stariji (PII, 266mHz, Win 98SE) i receno mi je da je na njega nemoguce povezati ovaj tip veze. Tako da sam na moju najvecu zalost vezana za dial-up.
    Sto se tice Bitsyu, to je dobar provajder, ali meni ne odgovara iz nekoliko (sasvim licnih i subjektivnih) razloga koje necu sada navoditi.
    I tako se vracam na pocetak...ako iko zna nesto o M:Flat, neka me obavesti...
    Hvala unapred

Elita
    Učlanjen
    04.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    380

Citat Original postavio Modesty Blaise
    Hvala vam zaista mnogo na na odgovorima, ali za bezicni internet trenutno (nazalost ) nemam mogucnosti...ili mi je bar receno tako. Kompjuter za koji mi internet treba je stariji (PII, 266mHz, Win 98SE) i receno mi je da je na njega nemoguce povezati ovaj tip veze.
    Kako vas lažu samo tako

Iskusan
    Učlanjen
    06.12.2004.
    Reputaciona moć
    103

[font=Verdana]Ako lažu zato što im se ne radi, onda valjda imaju neki jako dobar razlog, ali imam utisak da u stvari ne umeju da urade ono što bi trebali da znaju da rade.[/font]

Slične teme

1. hitna pomoc
    Autor gmgm u forumu Akcione igre
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 10.11.2008., 16:35
  2. Hitna hitna pomoc
    Autor luk skaywaker u forumu Hardver
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 31.08.2006., 21:13
  3. meni treba pomoc....HITNA!!!!!!!!
    Autor nata$a u forumu Hardver
    Odgovora: 28