Srbi u Engleskoj

Sta kazete na Exeter? Meni se cini da je bezveze,mali...citala sam da je jedan od najzdravijih gradova u UK za ziveti. Brighton mi je lep ali je skup

Nemam pojma, nisam nikad bila...
Nego, kako prihvataju strance u mali sredinama?
Zauzeta, jel sam ja dobro shvatila da ti imas decu? Kako si resila problem obdanista? Gledala sam malo kako ti ide i cene su da padnes u nesvest...
 
Nemam pojma, nisam nikad bila...
Nego, kako prihvataju strance u mali sredinama?
Zauzeta, jel sam ja dobro shvatila da ti imas decu? Kako si resila problem obdanista? Gledala sam malo kako ti ide i cene su da padnes u nesvest...
Ne znam tacno cene za obdanista, ali znam da su skupa... pri tome moras da vodis racuna o njihov bezbednosti ,sto je veliki upitnik i naravno o sigurnosti deteta? Iskreno mislim da im kvalitet nije ni blizu naseg,makar po tome sto ja mogu da vidim, ovde okolo mene.Ali jedno je istina, nasa deca su sigurna i bezbedna, dok je ovde to veliki upitnik.Klinci mog brata idu u skolu a drugome sam ja trenutno "BEJBI SISTERKA" ludo se provodi sa mnom ,ali veruj mi mnogo mu lepse i bezbednije nego da ide u obdaniste...Zabavljamo se ludo
 
Moja je prica drugacija. Ja nemam pojma kako bih ti pomogao oko toga.
Ja sam ranije 5 god radiuo na brodovima gde sam upoznao moju sadasnju zenu i tako zavrsio ovde.
Vrlo rado ali nemam pojma oko toga


Svaka cast imamo istu sudbinu. I ja sam radio oko 5 godina i ozenio Britanku. Trenutno zivimo u Novom Sadu ali pravimo planove da se uskoro preselimo u Salisbury.
 
@Goku
Stigao sam u London pre nedelju dana, jos veceras sam u Clapham-u a sutra se selim na Wimbledon pa cemo da vidimo, ako je neko blizu i raspolozen za druzenje neka se javi! :-)
@Hedonista
Hehe, odmah cu da posetim The All England Club posto sam strastveni teniser!
 
Poslednja izmena:
Novi sam clan. Zaintrigirala me je tema. Zao mi je sto se vise ljudi ne javlja i sto ovaj forum nije aktivniji.
Volela bih kad bi se javljalo vise ljudi iz UK.

Ja sam ovde 2 godine. Skoro sve sto je zauzeta rekla, ziva je istina.

Da li se javlja misao da se vatimo? DA!
Na pitanje, zasto se ne vratimo, vecina ce vam odgovoriti: egzistencija.
 
Novi sam clan. Zaintrigirala me je tema. Zao mi je sto se vise ljudi ne javlja i sto ovaj forum nije aktivniji.
Volela bih kad bi se javljalo vise ljudi iz UK.

Ja sam ovde 2 godine. Skoro sve sto je zauzeta rekla, ziva je istina.

Da li se javlja misao da se vatimo? DA!
Na pitanje, zasto se ne vratimo, vecina ce vam odgovoriti: egzistencija.

Daj napisi malo detaljnije tvoje utiske, mozda se i drugi ljudi otvore
 
Retko tko ko kaze istinu, od nasih ljudi koji zive u inostranstvu.Ali London je dovoljno zastrasujuce mesto i za odrasle a mogu misliti zivot dece kako izgleda,kada im je bezbednost uvek na upitniku i kada uvek morate da ih drzite na oku.Mislim, kada bi Srbija garantovala zaposlenje,vecina ljudi bi se trceci vratila kuci
 
Pa puno zavisi od toga u kom dijelu Londona zivite. Ako zivite u lijepom dijelu Londana vidjati lijepe ljude, a ako zivite u ruznom...

Takodje ako dobro zaradjujete, zivot je lijep, ako ne...
 

Back
Top