Dali da smestim profanki SAČEKUŠU?

  • Začetnik teme nikad necu da diplomiram
  • Datum pokretanja
N

nikad necu da diplomiram

Gost
Malo pre sam pala usmeni deo ispita iako sam znala bar za 7 (objektivno i bez preterivanja i foliranja) i to samo zato samo zato što dobro izgledam...A ista sudbina čeka svaku ribu na mom faksu koja drži do sebe i svog izgleda
tj. obaranje bar 3 puta, jer se babi neyebanoj tako prohtelo...Iako je fosil , niko joj ništa ne moze , jer ima, zamisli :shock: reputaciju...

Da li da je prebijem ili ubijem?
 
Betty:
anakin:
little:
eh... Pa ti onda sedi i nauci...


upravo tako....

a kako izgledas, majke ti? e smesno....

Si.
Moje iskustvo je takvo da AKO znas, niko nemoze da te obori.....da ti spusti ocenu moze, ali za obaranje.... :?

Generalno si u pravu 100%,
Ali ...sta mislis o postavljanju potpitanja od strane NJE, a pritom funkcija istih nije da pokazes poznavanje materije u sitna crevca nego isljucivo ide na kartu da te zbuni i likuje kad vidi da je uspela ...jer ih na taj nacin formulise da jedino ona sama zna sta je htela da pita... da ne pricam da potpitanja nemaju veze sa glavnim pitanjima koja su na cedulji koju izvuces...a takav poseban tretman je rezervisan samo za devojke i mladice koji pokazu svoj stav...uostalom...sit gladnom ne verujre...
 
nikad necu da diplomiram:
Malo pre sam pala usmeni deo ispita iako sam znala bar za 7 (objektivno i bez preterivanja i foliranja) i to samo zato samo zato što dobro izgledam...A ista sudbina čeka svaku ribu na mom faksu koja drži do sebe i svog izgleda
tj. obaranje bar 3 puta, jer se babi neyebanoj tako prohtelo...Iako je fosil , niko joj ništa ne moze , jer ima, zamisli :shock: reputaciju...

Da li da je prebijem ili ubijem?

Ubi se ti :twisted:
 
nikad necu da diplomiram:
Malo pre sam pala usmeni deo ispita iako sam znala bar za 7 (objektivno i bez preterivanja i foliranja) i to samo zato samo zato što dobro izgledam...A ista sudbina čeka svaku ribu na mom faksu koja drži do sebe i svog izgleda
tj. obaranje bar 3 puta, jer se babi neyebanoj tako prohtelo...Iako je fosil , niko joj ništa ne moze , jer ima, zamisli :shock: reputaciju...

Da li da je prebijem ili ubijem?


Ma bolje nadji nekog da joj otpadne ono tvoje crno ne u trećem redu .... :wink:
 
slusaj baku, mljac, mljac oes an selo, mljac ubees, pvo piaj baku a ti da paacinaka, mljac mao abuka, mjlac i obaveno akije aj jute, avaj em mu be auci to em ti eces 100 odina dkat se an faxu
drink.gif
 

Back
Top