Ime za junakinju

Romansa

Aktivan član
Poruka
1.716
Evo,prijatelji(malo da se ulagujem)
upravo sam pocela da pisem roman(svoj drugi)pa mi je zamrla inspiracija na najsmesnijoj tacki.
Ne mogu da smislim odgovarajuce ime za zenski lik.
Pa pomozite mi,ako ikako mozete,jer ako mi se 'sevne' ne znam sta cu.
 
Флоринда !

Надобудна ћерка једног краља, једне богате земље. Није желела да се уда ни за једног просца, па ју је отац на крају дао за првог просјака који је покуцао на врата дворца. Удавши се за просјака морала је да ради све што на двору не да никада није радила већ јој никада није падало на памет да би могла ради. На крају покјавши се, просјак јој рече да је он у ствари принц, а да су љен отац, краљ, и он све то урадили како би је ''спустили'' на земљу.

Ето то је прича, а ти види за име. Не знам зашто сам све ово написао али име ми се чини адекватним:) :lol:
 
Sinoc mi se spavalo pa nista ne napisah.To je otprilike ovo vreme,roman je manje vise ljubavni(hocu reci ljubavni sa primesama etickih dilema),devojka je razmazena,ali nije losa,malo neodlucna i ohola.
 
Romansa:
Evo,prijatelji(malo da se ulagujem)
upravo sam pocela da pisem roman(svoj drugi)pa mi je zamrla inspiracija na najsmesnijoj tacki.
Ne mogu da smislim odgovarajuce ime za zenski lik.
Pa pomozite mi,ako ikako mozete,jer ako mi se 'sevne' ne znam sta cu.

Samo to ti je problem? Pa, ti si carica...:lol:
 
Ispshesh u 2 vodoravne kolone,jedno ispod drugog,azbuku-od a do sh.
Na prvoj koloni oznachish slova svog imena,na drugoj uzemsh suprotna,npr-za a sh,za b dz..itd.
Od dobijenih slova sklepash kolko-tolko prihvatljivo ime.
Nema na chemu i drugi put.
 
Ne razumem te, majke mi. Sad mi kao da lupamo imena, a tebi koje se svidi? Pa ako znas kakva je junakinja, ko je ona itd. valjda mozes i da nadjes ime... Ne moze svaka zena da se zove Katarina, ili Mia, ili Slavica ili Karin... omen/nomen itd. Pre ce biti da ti nemas ni junakinju, kad ne mozes da nadjes ime :lol:
Je l' sam ti pomogla?
 

Back
Top