OVO JE VEC LICNO!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Kilavi Radonja

Aktivan član
Poruka
1.931
Obzirom da je tema sa homicima zatvorena, a ne nameravam da se sa doticnom jurim po forumu, samo bih da pozdravim gospodjicu (gospodju, gospodina) Vanessu, koja je nasla za shodno da broji moje postove i da komentarise moje prisustvo na navedenoj temi. Ne pada mi na pamet da se upustam u diskusiju sa nekim tog intelektualnog nivoa, cestitam joj na zaista korektnom komentaru i smislu za humor, te bih joj preporucio da samo tako nastavi, steci ce puno prijatelja u zivotu. Znam da ovo lici na saopstenje za javnost, ali bih zeleo da izbegnem prepucavanje koje bi me spustilo na njen nivo. Zajebancija je zajebancija, ali vredjanje necu da trpim, narocito ako to ni sa cim nisam zasluzio. Pozdrav!
 
HELENA33:
posto 2pike nece vise davati izjave za javnost hoce li biti neko ljubazan od vas da mi objasni sta ga je to tako strasno pogodilo u vanessinim postovima?
Pojma nemam. Vanessa joj je korektno odgovorila na temu, a tamo je bila i drugarica Gazdarica , koja je temu ZAKLJUCHALA, smatrajuci da je SUVISHNA TEMA!
 
vanesssa56:
Pojma nemam. Vanessa joj je korektno odgovorila na temu, a tamo je bila i drugarica Gazdarica , koja je temu ZAKLJUCHALA, smatrajuci da je SUVISHNA TEMA!
Nisam je ja ni postavio, a ne volim inace da se spominjem (pardon, da me spomonju) u bilo kom kontekstu sa doticnima jer sam imao lose iskustvo i vrlo neprijatnu situaciju sa nekim iz svog drustva.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top