Prevoz

DellBoy-011

Elita
Poruka
22.568
Slušam danas svedočenje tipa koji je prevozio leševe, prva tura, druga tura, treća tura, četvrta...... 1999. godina, kosovo, petrovo selo, batajnica.....
Iznenadjeni?
 
Moglo je da bude prepucavanja ranije, ali ovo je svedočenje direktnog izvršioca, pominju se razna imena, godina 1999. vlast crveno crna.
Do sada su patriJote gurale glavu upesak na ovo.

Uostalom, od 2000. hladnjače prevoze breskve8-)
 
uuu koliko ovde ima naivnih...
gle' sad kad pocnu da se javljaju da i da tvrde kako srbi nikog nisu ubili...
u stvari, ispostavice se da je taj vozac u stvari hrvat koji je prevozio ubijene srbe....
 
Slušao sam. Da niko iz sveta ne vrši pritisak nikad im se ne bi ni sudilo ovde. To je za ove što mumlaju o potrebi da se krvnicima iz naših redova sudi ovde...Pa to bi pre dovodilo do apsolutne zastare, nego do zaslužene kazne
Eto heroja i junka iz Vojske i policije što su u hladnjačama prevozili leševe.
Zato što se takvim fanaticima i bolesnicima nije stalo na put na vreme mi smo sad u položaju da nas je.u i ucenjuju zbog raznih ludaka i monstruma.
 
Obersturmfuehrer:
uuu koliko ovde ima naivnih...
gle' sad kad pocnu da se javljaju da i da tvrde kako srbi nikog nisu ubili...
u stvari, ispostavice se da je taj vozac u stvari hrvat koji je prevozio ubijene srbe....
Da li si ikad cuo za sanaciju terena u ratu!?Sigurno da je bilo zlocina,ali ne u hiljadama kako neki pokusavaju da prikazu.
 
проф.Гроф:
Србију уцењују а ове остале награђују што су одрубљивали главе, бацали живе људе у кречанама, интересантна ситуација!!!
Ja ne mogu da utičem na dešavanja ni u svojoj zemlji, a ne u tuđoj! Ali kad neko radi svinjarije, te se stvari kažnjavaju, a ne odgovara se , ejjj, a znaš li ti šta je tamo neko radio??
Ja neću da kod mene u komšiluku živi ni čovek što je klao Srbe, ali vala ni onaj što je klao Albance, pa bio ne znam koliki heroj u nečijim očima.
 
Eraserhead:
Ništa neočekivano. Kada su SPS i SRS mogli onako da likvidiraju po Srbiji mogu da zamislim šta su tek radili na Kosovu.

Ништа........., проблем је и настао само зато што на Косову нису урадили ништа.Ни у војном , ни у дипломатском смислу.Шиптари су имали среће , што су такви ментоли били на челу Србије............
 
sumnjivo lice:
Da li si ikad cuo za sanaciju terena u ratu!?Sigurno da je bilo zlocina,ali ne u hiljadama kako neki pokusavaju da prikazu.

pa da, tu si u pravu...
i meni smeta udaranje u bubnjeve i trubljenje na sva usta o tome, ali sam za to da se to kaznjava...
 
Eraserhead:
Ništa neočekivano. Kada su SPS i SRS mogli onako da likvidiraju po Srbiji mogu da zamislim šta su tek radili na Kosovu.
...šta pričaš to jado :shock: .....
....aj ispričaj se javnosti da ti se ovo omaklo i da je to sve plod tvoje zločeste mašte.... :evil:
....ajde ajde polako okaj svoje grehe počinjene u ime zapada.... :evil:
 
Pa siptari svoje koljace koji su klali,silovali i spaljivali Srbe u Kleckoj i drugim mestima na KiM smatraju herojima tako da me bas zabole sto su ih prevezli hladnjacama.Dokle vise da samo Srbi osudjuju svoje a ovi drugi svoje pretvaraju u junake i koriste to da Srbe naprave jos vecim zlocincima.Zato i prolazimo ovako i nikada nas niko nece primiti ni u EU ni nigde bez obzira ko je na vlasti.
Ovde niko ne postavlja teme o srpskim zrtvama i zverstvima koje su nad njima cinili siptari ali zato se utrkuju ko ce prvi da postvavi temu o nekom srpskom zlocinu.To samo kod Srba ima pa se zato nemojte cuditi zasto ovako prolazimo.Sami sebe ukopavamo.
 

Back
Top