...PROBLEM !

N

nucleus

Gost
Imam ogroman problem! Preterano sam jak u CS-u da vise ne znam sta da radim! Pokusao sam da igram protiv citavog klana, i i dalje mi je dosadno. POMOZITE !!!
 
Ma decko vas vec drugi put sprzio, svaka dva-tri dana pogledam da vidim koliko ste se sprzili, ja u zivotu nisam igrao counter, igram basket, ali to nije virtuelno pa vas verovatno ne zanima! E, al' mnogo ste smesni!!! Odrasli ljudi u igraonicama, ccccc
 
je*o te gamer je sranje HACKER rules
__________________________
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:
 
Ovakve svadje, prepirke i psovanja nisu za forum i stvarno bi trebalo da vas je sramota. Posle se cudite sto je svaka druga tema zakljucana ili obrisana, kao sto ce i ova biti u skorije vreme. Ccc, nasta je ovaj forum spao :( Svako ko se sad uclani je neki baja i sad ce on tu nas koji smo tu od pocetka da za*ebava, takve treba odmah ban-ovati. Ala sam se raspisao, ali nema veze poenta je shvacena, nadam se.
 
nucleus:
Imam ogroman problem! Preterano sam jak u CS-u da vise ne znam sta da radim! Pokusao sam da igram protiv citavog klana, i i dalje mi je dosadno. POMOZITE !!!
Mislim da trebas da se povezes sa Counterom-online pa dok blokira tolko da ti prigusivac na emari ostane u prethodnoj prostoriji, i kad opalis dezertom ono izleti metak posle tri napravljena koraka na 44KB/sk
 

Back
Top