Devojke?

Cekaj, jesam li ja to vidovita kad sam znala da ces mi ti na ovo odgovoriti? :shock:

I da bude baksuzna, nema veze, bar je 13 godina bilo lepo. Neko nema ni tih 13.
 
Mislim da nije bitno koliko si sa nekim, moze da ti se desti da sa neki tipom spavas posle sest meseci i da ti to bude zivotni promasaj, a moze da ti se desi da spavas sa deckom posle 8 dana poznanstva, od kojih si sa njim 6 dana u vezi, kao sto sam ja bila sa mojim sadasnjim deckom, a to je bilo pre vise od godinu dana. I nisakim mi nikada nije bilo tako dobro, a nisakim nisam tako brzo spavala. Tako da ti zelim da ga sto pre odvuces u krevet i da vam bude fenomenalno!!!
Pozz
 
Ma nema to veze sa tvojim godinama, niti ima pravila posle koliko vremena treba da spavas sa njim. To je blesavo! Spavaj sa njim kada ti budes zelela i kad osetis da si spremna za to i da ti to zelis.
Ne spavas ti sa njim zato sto je red da to uradis, ili da bi njemu ucinila! Nisi ti u vezi sa njim samo da bi njemu izlazila u susret, vec zato sto zelis da tebi bude lepo, da budes srecna i zadovoljna!
 
herrr:
Ma nema to veze sa tvojim godinama, niti ima pravila posle koliko vremena treba da spavas sa njim. To je blesavo! Spavaj sa njim kada ti budes zelela i kad osetis da si spremna za to i da ti to zelis.
Ne spavas ti sa njim zato sto je red da to uradis, ili da bi njemu ucinila! Nisi ti u vezi sa njim samo da bi njemu izlazila u susret, vec zato sto zelis da tebi bude lepo, da budes srecna i zadovoljna!

A što mu ne bi učinila, ako je finac?
 
jok...oce da se ozezi a da joj ne udje...jer boze moj, sta ce on misliti o njoj!!!!?!!!!...a tek sta ce svet reci!...curo, da ti bata kaze nsto: ako je on normalan tip, normalno ce to i da shvati! ako je idiot i ne shvati, onda ti takav ni ne treba! ..pozdrav, odoh da pijem limunadu
 

Back
Top