Zasto DOS ceka sa formiranjem vlade?

anntaylor:
Izgleda da je sve to zbog Kosova, nece niko da uzme vruc krompir u ruke.

DS je optuzivao SRS da nice da uzmu vlast zbog Kosova a izgleda da je obrnuto.


Mene samo zanima zasto SRS ne kaze DS-u , dajte nam mesto premijera i predsednika i mi cemo resiti Kosovo.

U svakom slucaju, ovi ako nece da predaju fotelje nek resavaju problem ili obrnute, ako nece "vruc krompir" i problem Kosova nek odyebu u poskocima i puste nekoga ko hoce da resi stvari.
 
Ja mislim da DOS treba da resi problem do kraja posto su oni ti koji su pristali da finac resava nekakav status.

Sama cinjenica da dajes nekome odobrenje da ti resava status, koji vec postoji, umesto da se zalazes za sprovodjenje vec postojece rezolucije, dovoljno govori da je vlast nezrela ovim zadacima.

Srbija nikada nije smela pristati na razgovore o statusu.
 
anntaylor:
Zasto DOS ceka sa formiranjem vlade?????

Evo dobili su preko 50% da mogu formirati vladu, imaju slicne ideje i pre izbora su neki od njih najavljivali ovu kombinaciju koja moze formirati vladu DS-DSS-Geysi.


Sta sad hoce i zasto cekaju?
Nece da preuzmu odgovoronost za Konacni dogovor o Kosovu.....Misle, ko sto je i Sloba mislio ,da ce odlaganjem nesto dobiti....A zapravo svakim danom odlaganja formiranja vlade srbi gube po jednu mogucnost za povlastice u sporazumu 8-) :roll: ....
 

Back
Top