Чедисти против СПЦ

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Дафмен

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
247
Данас сам после дуго времена погледао на кратко форум Б92 и видео да Чедисти не престају са офанзивом на СПЦ. У реду прихватам да неко има критичко мишљење према свакој институцији у једном демократском друштву била то СПЦ, Исламска заједница, Римокатоличка црква... Али шта је проблем са чедистима. Они имају хронично обољење мозга да нападају без разлога СПЦ и на тај начин вређају 80% а можда и више верујуће Србије. И мене као религиозног и верујућег православног Србина.
Мени не смета оптужити неког попа за неко кривично дело јер и они су људи има их и добрих али и лоших. Али нападати патријарха који је живи светац и кога поштује цео православни свет на Земљи а и припадници осталих вера је нешто што стварно превазилати укус. Мислим буне се када им Бора испрозива Чедицу да је наркоман пред милион људи а вамо на најпримитивнији начин вређају патријарха Павла називајући га Паја и вређајући Бога што ја схватам као и увредом себе.
Не знам али мислим да би доласком ЛДП на власт Србија постала нека Чедоистичка џамахирија са владајућом религијом Чедоизмом тј пљуј на све и лепо и ружно што има везе са Србијом и српством.
Волео би да форумаши из Хрватске такође прокоментаришу тему чисто да бих видео како неострашћени суседи гледају на ово.
 
NE ZELIM da se stavim niti na ciju stranu, mislim na politichke partije u Srbiji, ali, kako ti kazesh "CHEDISTI" izgleda vide odakle izvire ZLO.
O tom zlu "lupam" po ovom forumu, vec duze vrijeme.
Mozda su i procitali moje komentare, pa sada, uzeli kao svoj fazon :)
 
Наркоман јесте али демагогијом згрће гласове. Мислим да су они велико зло. Ја могу да се не слажем са лупам мишљењем једног Ивице Дачића али треба да га поштујем или да се не слажем са неким поступком Бориса Тадића али да истовремено готивим неки његов други поступак то еј демократија. Али ипак ЧЕДУ желим ван српске политичке сцене као и оно мало гамади што је окупио око себе. Зато кажем ако вас 5% што еј гласало за Чеду жели другу Србију ви је лепо замените. Идите заувек из наше једине Србије у Хрватску, Албанију, Косово, Израел, ... али оставите овај напаћени народ и немојте му набијати још муке на врат.
 
Дафмен:
Данас сам после дуго времена погледао на кратко форум Б92 и видео да Чедисти не престају са офанзивом на СПЦ. У реду прихватам да неко има критичко мишљење према свакој институцији у једном демократском друштву била то СПЦ, Исламска заједница, Римокатоличка црква... Али шта је проблем са чедистима. Они имају хронично обољење мозга да нападају без разлога СПЦ и на тај начин вређају 80% а можда и више верујуће Србије. И мене као религиозног и верујућег православног Србина.
Мени не смета оптужити неког попа за неко кривично дело јер и они су људи има их и добрих али и лоших. Али нападати патријарха који је живи светац и кога поштује цео православни свет на Земљи а и припадници осталих вера је нешто што стварно превазилати укус. Мислим буне се када им Бора испрозива Чедицу да је наркоман пред милион људи а вамо на најпримитивнији начин вређају патријарха Павла називајући га Паја и вређајући Бога што ја схватам као и увредом себе.
Не знам али мислим да би доласком ЛДП на власт Србија постала нека Чедоистичка џамахирија са владајућом религијом Чедоизмом тј пљуј на све и лепо и ружно што има везе са Србијом и српством.
Волео би да форумаши из Хрватске такође прокоментаришу тему чисто да бих видео како неострашћени суседи гледају на ово.

'Cedisti' napadaju ovakvu SPC,koja ima toliko gafova da se vise ne da i prebrojati... Mislim,ok je,ja licno veoma volim da slusam ljude kao sto su Radovan Bigovic,vidi se da covek razume moderno drustvo i liberalne vrednosti,ali nisu Cedisti krivi sto se takvi ljudi u SPC ne cuju dovoljno,pa je danas SPC institucija koja je umnogome kriva za lose stanje nase nacije...

A sto se tice ""Cedoisticke dzamahirije' i "Cedizma",to je zaista smesno... napisao sam vec na jednoj temi,zar neko ovde stvarno veruje da ce ga Pera Lukovic juriti pistoljem zato sto mu je rekao ""Hristos se rodi" ... Opet kazem,apsolutno nije isto kada neki liberal nesto kritikuje,i kada to isto rade institucije koje otvoreno koketiraju sa onima koji se zalazu da svi gradjani Srbije nemaju ista prava...
 
Дафмен:
Наркоман јесте али демагогијом згрће гласове. Мислим да су они велико зло. Ја могу да се не слажем са лупам мишљењем једног Ивице Дачића али треба да га поштујем или да се не слажем са неким поступком Бориса Тадића али да истовремено готивим неки његов други поступак то еј демократија. Али ипак ЧЕДУ желим ван српске политичке сцене као и оно мало гамади што је окупио око себе. Зато кажем ако вас 5% што еј гласало за Чеду жели другу Србију ви је лепо замените. Идите заувек из наше једине Србије у Хрватску, Албанију, Косово, Израел, ... али оставите овај напаћени народ и немојте му набијати још муке на врат.

Којих, бре, 5%? Прво тај Ивица Дачић, тј. СПС је добио 4 пута више гласова од ЛДП. Не заборави да та вајна коалиција има ЧЕТИРИ СТРАНКЕ, дакле 5% подели на четири и то ти је 1,25% од изашлих бирача, тј. 1,25% од 57% изашлих бирача... тако да је он само смешна плаћеничка креатура на политичкој сцени.
 
jomini:
E stvarno Eremita, zar stvarno misliš da se treba matematički deliti na 4 jednaka dela i onda se za to uhvatiti kao za ne znam kakvu činjenicu??? Mnogo je neozbiljno.

Шта је било Лало......а? Сада ти не одговара оно твоје 2+2=4, пази молим те.
Па ако није тако како сам ја написао, хајде ти подели да те видим колико је то, али ЛДП сигурно НИЈЕ добио 5,6% иако се сада и ГСС са њима удружио, могу да добију највише 2,5% и то 2,5% од 57% изашлих а што значи ПЉУЦ, НИШТА,
СМЕЈУРИЈА.......
 
ТВРДИМ Чеда је тежак наркоман
ТВРДИМ ЛДП и компанија би забранили цркву, забранили ћирилицу, легализовали абортус и хомосексуалне бракове.
ТВРДИМ да их треба уклонити са политичке сцене СРБИЈЕ
Моје легитимно право је да мислим и претпостављам!
ЖИВЕЛА СРБИЈА
 
eremita:
Шта је било Лало......а? Сада ти не одговара оно твоје 2+2=4, пази молим те.
Па ако није тако како сам ја написао, хајде ти подели да те видим колико је то, али ЛДП сигурно НИЈЕ добио 5,6% иако се сада и ГСС са њима удружио, могу да добију највише 2,5% и то 2,5% од 57% изашлих а што значи ПЉУЦ, НИШТА,
СМЕЈУРИЈА.......
Pa naravno da nije sve njihovo, ali kad onako napišeš, pa to uzmeš za aksiom kod izvlačenja zaključka... A sabiranje je uvek 2+2=4. Kod deljenja ne mora biti. ;)
 
Дафмен:
ТВРДИМ Чеда је тежак наркоман
ТВРДИМ ЛДП и компанија би забранили цркву, забранили ћирилицу, легализовали абортус и хомосексуалне бракове.
ТВРДИМ да их треба уклонити са политичке сцене СРБИЈЕ
Моје легитимно право је да мислим и претпостављам!
ЖИВЕЛА СРБИЈА


Isto tako,moje legitimno pravo je da tvrdim da si ti budala koja nema pojma... I onda mu dodjemo na isto...

A abortus je vec legalizovan inteligencijo...
 
vanesssa56:
TREBA:
Ukinuti crkvu
Legalizovati abortus i homoseksualne brakove
a ostaviti ko hoce da koristi cirilicu .

Ахахахаааааааа... шта ради дрога од људског мозга, "укинути цркву".....па да, одмах ће то да се деси, све ћемо да укинемо, само ти наручи... и само тебе да оставимо да
на миру можеш да пушиш........ :roll:

 
Дафмен:
Не треба забранити користити латиницу при писању српског језика.
Хомосексуалце треба протерати.
А абортус забранити (брате мисли раније о томе... :))
Znash kako..
Zabranjivati nekome da pishe nekim ili nechijim pismom je obichna GLUPOST.
Homoseksualizam...
NEKO VOLI POPA a neko POPADIJU, pa prema tome ko sto voli neka izvoli.
Vrlo vazno je DA TEBI NITI STO ULAZI a niti GA KOME DAJESH od pozadi.
A abortus
AKO CE NEKA OD TIH PARTIJA ZA KOJE SE TI ZALAZHESH HRANITI TU DECU i OMOGUCITI IM DA ZIVE KAO CIVILIZOVANI GRADJANI , onda moze, ali oni to NECE URADITI, dakle OMOGUCITI ABORTUSE !
 
Нико не спори да има негативних појава и лоших људи, и у СПЦ, и САНУ.

Али је проблем што чедисти прелазе ту границу и нападају - читаву институцију.

У ствари, под маском напада на негативне појаве желе те институције практично да укину, јер знају колико су битне за ову државу и народ.

(И данас, и у историјско-културном смислу).
 
Norma Kampl:
Нико не спори да има негативних појава и лоших људи, и у СПЦ, и САНУ.

Али је проблем што чедисти прелазе ту границу и нападају - читаву институцију.

У ствари, под маском напада на негативне појаве желе те институције практично да укину, јер знају колико су битне за ову државу и народ.

(И данас, и у историјско-културном смислу).


Pa kada vecina u tim institucijama (narocito oni koji vode glavnu rec), direktno napadaju celu jednu ideologiju liberalizma,ideologiju koja je izgradila modernu Evropu, i direktno ili indirektno uticu na porast sovinizma,onda treba napadati i te institucije...A niko ne zeli da ih ukine,vec da iz temelja izmeni njihovo delovanje...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top