Kako provoditi vreme u Vranju?

Ja sam Vranjanka, a studiram u Nisu. Verujte mi, Vranje nije veliko mesto,ali je zato provod najbolji. Mesta za izlaske su super,a....iskreno.....i Vranjanci znaju kako da se provedu,opusteni su,za razliku od Nislija.Verujte mi!!!!! P.S. Javite se Vranjanci i Vranjanke
 
VR je ok trenutno ne zivim u njemu ali prosao sam dosta sveta i uvek mu se rado vracam tamo su ljudi pravi sa svojim vrlinama i manama ali jos uvek ima zivota i prepoznatljiv juznjacki temparament.
Ja dok sam ziveo provod je bio super, ok nekad ima i dosadnih perioda ali veruj mi negde ima samo dosade au retkim trenucima provoda.
 
Timmee:
Vracam se kuci za Uskrs pa me zanima da li jos uvek postoji ono u nesudjenom Domu kulture, Paint ball? To bi bilo zanimljivo za posetiti cini mi se. Pored novog-prvog-jedinog javnog wc-a naravno. Kazu da je tamo zabavno provoditi vreme.

Oprostices se od nanosenja telesnih povreda jer nema vise Paint manije - barem za sada nesto se radi u podrumu, ali je u planu na otvorenom mozda zazivi ponovo....
 
I kad bih ja sad npr.htela da dodjem u Vranje na par dana - gde da odsednem, sta da obidjem, gde da se hranim........ Pitam za savet....
Odsedni u Sreder-Apartmani ( u samom su centru i nisu skupi ), tamo imaju i restoran, ako se ne varam sa picerijom. Obidji kucu Bore Stankovica, izadji do izletista Przar, imas predvece prelep pogled na grad, odi do pozorista, ako imaju neku "domacu" predstavu, manastir Sv.Prohor Pcinjski ti je na 15 km, pogledaj kocku na vranjskim ulicama (to je danas retkost da vidis)... i setaj Vranjem, lep je to grad.

..ajde be Vranjanci, turisti se interesujev, ocev neku paru da potrosiv, a vi ?!? :eek:
 

Back
Top