Da li K800i vredi 300e?

alien2000

Obećava
Poruka
62
Prvo sam mislio da kupim K750i ali kako nije 3G razmisljam se da li da pozajmim jos 130 eura i da kupim k800i (jel ko zna mozda ce 3g zbog konkurencije da postane dostupan i obicnim smrtnicima).
Interesuje me sta mislite da li K800i vredi tih 300e i koje su mu prednosti u odnosu na k750i?
 
K800i naravno da ima prednosti... Skup je trenutno bas zato sto je novi model na trzistu ;)

Ali cena mu je oko 270-280 eur.

K800i, ima veci kanal polifonije, veci ekran, boji ekran, bolju kameru... Koja pravi savrsene slike... Ali video zapisom nisam bas bio odusevljen kada sam gledao...

A sad ako ti ovo gore nije potrebno... A hoces da zamenis K750i za k800i samo zbog 3g ... Onda ti ne bi savetovao to... Mozda je bolje malo da pricekas da se i 3g razvije... Jel je on tako reci u probnom periodu, i nije jos ono pravo...

Znaci,

Moj savet je pricekaj sa tim ako menjas samo zbog 3g podrske ;)
 
Turelio:
K800i naravno da ima prednosti... Skup je trenutno bas zato sto je novi model na trzistu ;)

Ali cena mu je oko 270-280 eur.

K800i, ima veci kanal polifonije, veci ekran, boji ekran, bolju kameru... Koja pravi savrsene slike... Ali video zapisom nisam bas bio odusevljen kada sam gledao...

A sad ako ti ovo gore nije potrebno... A hoces da zamenis K750i za k800i samo zbog 3g ... Onda ti ne bi savetovao to... Mozda je bolje malo da pricekas da se i 3g razvije... Jel je on tako reci u probnom periodu, i nije jos ono pravo...

Znaci,

Moj savet je pricekaj sa tim ako menjas samo zbog 3g podrske ;)


ala su ti dobri argumenti svaka cast
 
Ja imam k750i i odgovor je za taj telefon da mozes da "komuniciras" i sa telefenskom memorijom i sa memorijom kartice.Moras da instaliras naravno softver da bi "videla" telefon.Taj softver si dobila uz telefon na disku-a ako ga nemas imas isti na sajtu proizvodjaca.Pozdrav
 
e rema jesi jos na forumu,ja imam k 800 instlirao sam pc suite ali nemogu da otvorim memoriju telefona nego moram prvo da iskopiram na komp pa sa kompa da otvaram slike i ostalo recimo samsung d520 ima isto pc suite mozes da udjes u memoriju telefona da saljes poruke preko kompa da direktno otvaras slike da kopiras imenik na komp..... ja to sa k800 nemogu nista pokusao sam da skinem update ali nemogu preko fona nego preko kompa ima oko 4mb i posle mogu da ga kopiram samo na memorijsku karticu ali tada telefon ne prepoznaje update JEL NEKO ZNA ODGOVOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Update se radi s fonom imas objasnjenje kada startujes update program.Program se startuje s kompa a ne telefona i pratis uputstva (jedno upozorenje ce ti na pocetku napisati-da baterija bude skroz puna jer update-ujes softver.)Ali to je naravno samo za update-ovanje (flashovanje samog telefona i gubis garanciju ako to uradis).Sam SE File Manager je program koji sluzi za sinhronizaciju itd. sa telefonom-slike,prebacivanje itd.To za otvaranje slika nisam ni probao ali mislim da ima Image studio ili nesto sl na samom disku koji si dobio uz telefon.Obicno mi SE File Manager sluzi za prebacivanje podataka na telefon ali nisam nikada otvarao slike s fona kada sam kacio na komp nego sam prvo prebacivao.
 

Back
Top