ZLA ZENA.

Sva sreća te nisi gledao "Gospođicu Juliju".

Za sutra uveče bih predložio da pogledaš neki lep stari animirani film, popiješ mleko i legneš. I neko bi trebao da spomene tvojim roditeljima da te ušuškaju pre spavanja, taj nedostatak nežnosti koji se povlači od ranog detinjstva zaista loše utiče na tebe. Znam, ti samo želiš biti voljen, kao i svi mi. Budi hrabar da to priznaš sebi, i spreman da se upustiš u otkrivanje dubina svoje duše. Ne stidi se da potražiš pomoć na tom putu, i budi uveren kako će ti jednog dana biti bolje.

E, bobane, bobane...
 
Kazali stari Rimljani neshto o dobrom q..u i miru u kuci...
Naravno, postoji i metoda majstora Srete.

Prvi, rimski metod nije praktichan, jer onda zena hoce da se ponavlja ta vaspitna mera sto cesce, a to je vrlo zamorno.
Drugi, metod majstor Srete, ne zahteva besomucno ponavljanje, jer zena ne voli da se to ponavlja. Istini za volju, postoje bolidi koji se pale na batine, ali to je neka druga pricha...
 
Naslov teme me podsetio na onu anegdotu (šta li?)
kada čovek sreće pralje na potoku
i oglasi se: ''Dobar dan,zla ženo!''
Jedna od njih se pobuni:''Ko kaže da sam zla?''
 
Iivija:
al to nam valjda daje drazh... bash smo slatki.. pu pu pu

А овај што се клонира по 463 јубиларни пут само да би, јадан, причао о томе како жене треба тући...тај ми је посебно сладак! :lol:
 
Tuzni_patak:
Ti Patak sve više ličiš na zlu ženu.


bug.gif
 
zla zena? to ti je neka zena sto nije dobra... pa ona posle nece da mesi ni pitu... a posle baci i jednu cetku i polomi prozor... zla zena? pa to ti je neka zena sto nece da slusa muza... ne, u stvari... ne sto nece da slusa muza... ako je muz zao (sto je, naravno, iskljuceno cak i kao mogucnos') i ako ga zena ne slusa, onda ona nije zla zena... zla zena? pa to ti je neka zena sto nije bas, bas dobra... skroz... ako razumes sta hocu da kazem...
 
mozes da me pitas sta 'oces... a malo pre idem i ispred lik jedan pritisne kocnicu... znaci... odvalio sam se od smeha.... na zadnjem staklu pali se stop svetlo kao upozorenje... al' u obliku srca... i onako, redom... odozgo na dole... turururururu... i onda u sredini tog srca pocne da se pali i gasi... stop... stop... stop... ha haha.... znaci... pojurim za njim da ga pitam gde je kupio to... al' mi pobeze... ko? stavio bi' to, kunem se... pa, onda, uvece... kad krenem kroz grad... i svaki cas na kocnicu... a devojke impresionirane... mislite da ne bi bile? eeeee.... ne poznajete vi zensko srce...
 

Back
Top