Gimnazije u Bg-u

15a je ok, moze se reci i da je raspad sistema. 13a je smaracka skola i prilicno je teska. Sava je skroz ok skola, mozes i da ucis i da se zajebavas. Prva je po mom misljenju bezveze skroz. 14a bi trebalo da je ok.
 
Znaci ja idem u 13 i mogu odmah da ti kazem da su profani malo vise sjebani!!! likovi nece da ti daju 5, ali zato isto tako cuvaju "ugled" skole i nema teorije da omasis godinu, mozes samo da padnes na avgust! Moje licno misljenje ti je da je ne upisujes, jer meni je cale birao sta cu da upisem i nisam uopste zadovoljan, ali jbg sta je tu je. jedino sto mi se svidja je da mi je na 100m a mozda i manje.
 
Ko sto rekose matora i Patty izivljavanja ima svuda, osim u privatnim, a ako imas po 7000-10000 evra po godini, ja sam trebala privatnu ali sam upisala XIII i sto se mene tice nisam se pokajala, ma ako te profani malo gnjave jacaju ti karakter, ne mozes ceo zivot biti pod staklenim zvonom...
 
duky:
Upisi Vojnu...evo, pruza ti se prilika...od ove godine i devojke mogu da je upisu...
ozbiljno? :| :shock:

ne znam je l' za prvu...ali tu se glavno uci mata, likovno i latinski...mislim profani iz tih predmeta su nezgodni...
ili je to za petu...a za ''petu'' je da se uci muzicko i fizika...(ili te informacije obrnuto)
nisam od neke pomoci...
cula sam da je osma bezveze u svakom smislu...
ali u svakoj gimnaziji imas nekog da te muci...
 
13a je prva na listi za izbegavanje..... licno iskustvo.... blah....mora da se streba, a bez ucenja mozes da skupljas dvojke, ko ja.... al posle ne mozes da upises nijedan fax, jer nemas bodova....
a fax moras da zavrsis, jer si bez njega jedno veliko nista....
 

Back
Top