kako se uci i gde

slavka69....podigni levu ruku, desnom se uhvati za nos, a desno stopalo okreni prema severozapadu......moji cyber neurotransmiteri instalirani u komp...preneće mi tvoju energiju.......to moraš da uradiš sutra u periodu od 12,oo-18.oo..... sve vreme moraš da stojiš u položaju koji sam pomenuo.....i da se koncetrišeš i da prebrojiš sve moje tačkice koje otkucam, u tom periodu ne smeš ništa da jedeš.......piješ........pušiš............i ostalo.......................................... ............. ..................... ... .......................... ........................................... ........................................................................... ......... .... ...... . . ........................... .. ........ ............................................................................. .. .... ...... ..... .. . .. ............. .
 
Šakal:
Hm...kako 'glasna' tema...ccccc...
Potraži malo...okreni koju stranicu na ovom podforumu...možda nešto i nađeš...pisano je već o tome...

Ups, uze mi reč..pa na forumu, naravno... :lol: samo protrči kroz sokake ima o'ma mrak da ti padne na oči.. 8-) ..a ako još u neko kafanče svrneš, ko iz topa instruktor za veštičarenje će da bidneš... :lol: .instant.. :lol:
 
jao boze crna magija :roll:
koja su to glupa posla za dokone domacice sa manjkom obrazovanja,viskom vremena i zlobe - a sva u cilju da komsiji crkne krava :?
svako malo cujem od ljudi iz sela neke price o paketicima iza fotelja,kosama,perjem,crvenim koncima...:roll: tuga cime se ljudi sve bave.
 
crna magija je svako sebicno manipulisanje tudjom zivotnom energijom. Toga ima gde se god okrenes. Magija je prakticna, primenjena fizika. Najveci manipulatori su, po meni , neki politicari...koliko su oni zivota zaveli i upropastili... Ko hoce nekom da naudi moze to na razne nacine, to je bar lako...treba imati mooda pa bezuslovno voleti..." It takes guts to be gentle and kind."-The Smiths

Idite na koncert Peppersa pa cete videti sta je bela magija...Sa njega ce svi izaci puni energije i punog srca...Svi smo mi magovi, samo neki su toga svesni a neki ne.

"Sebicnost nije kad zivis svoj zivot po sopstvenoj volji , sebicnost je kad od drugih ocekujes da zive njihove zivote po tvojoj volji."
 
Meni su rekli da je crna magija samo propratna manifestacija. Sve polazi iz glave. Iz onoga šta ti misliš. Tako napadaš i tako se braniš od zla.
Energija koja se pogrešno usmeri, postaje autodestruktivna.
Misao je sve. I prokletstvo i lek.
Ja bih ti preporučila da se ipak držiš ovog drugog. Tako odbijaš od sebe loše stvari. A i drugima uvek poželi dobro... I postavi drugu temu... :)
 

Back
Top