AMSTERDAM

antici

Početnik
Poruka
2
Trebala bi da uskoro putujem u Amsterdam pa mi treba malo saveta. Gde, šta, kako i zašto. Obaveza mi je Boat show, a volela bih pobeći i do Pariza. Kažu postoji neki vozić. Problem je što je put traje 5 dana, only....................... :
 
Ako te zanima slikarstvo, Van Gogov muzej. Meni licno je bio interesantan Muzej moderne umetnosti (Stedelijk museum), ali nije bas za svaciji ukus. Takodje Rembrant, mada je malo smarajuce, ima gomila slika i gomila turista..

A ostalo, cofee shops, Red Light District ;) , voznja biciklom, Central park... Grad nije veliki, obicices sve za kratko vreme. Pozz :D
 
Mnogo lepa varošica taj Amsterdam. I Pariz je divan pa zato savetujem da ga ostaviš za neku drugu priliku. Naputovaćeš se a nećeš stići pošteno da vidiš ni jedan ni drugi grad.
I naravno, znaš kako kaže Bora Čorba: Pazi da ne umažeš cipelu .... ;)
Srećan put i lep provod ...
 
Bio sam par puta u Amsterdamu nisu me zanimali muzeji ima lepsih mesta koja treba da obidjes, nemoj da propustis da se provozas brodicom, tom prilikom obicices mnoga mesta recimo videces najuzu kucu i sl. i nemoj da propustis ulicu crvenih fenjera budi oprezna prepuna je narkomana, stadion Ajaksa..... inace Amsterdam je ogroman grad- srecno lep provod
 

Back
Top