Ne radi qrva ono zbog para...

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.698
...nego sto voli muza da vara...
Ima li tu istine?
Misim, adrenalin i te stvari. Da je sto skrovitije, a opet da bude na ivici (ne na Ivici, nego na ivici) javnosti... Moja bivsa je to radila pa sam je otkrio, ali sigurno ima vestijih koje ne mogu muzevi da "provale"? Kako to vi radite?
 
...*******. ni ja ne varam. nemam potrebe, a ni volje a ni snage a ni vremena... i tako u nedogled.
...a znam cure, koje su varale momke...
...i posle vruceg seksa sa svojim ljubavnikom, otishle bi kuci i neistushirane legle u krevet kod svog momka...
a ovaj, ni najblazze ideje. (ja uvek mislim da posle seksa mirishem na isti, ali bash puno....)
 
Zex:
...nego sto voli muza da vara...
Ima li tu istine?
Misim, adrenalin i te stvari. Da je sto skrovitije, a opet da bude na ivici (ne na Ivici, nego na ivici) javnosti... Moja bivsa je to radila pa sam je otkrio, ali sigurno ima vestijih koje ne mogu muzevi da "provale"? Kako to vi radite?
Jel da da je i dalje VOLISH, mozda josh i vishe nego pre....
U stvari muskarci VOLE (podsvesno) da ih devojka (supruga) vara ( (K*U*R*V*A*) ;-)
 
vanesssa56:
Jel da da je i dalje VOLISH, mozda josh i vishe nego pre....
U stvari muskarci VOLE (podsvesno) da ih devojka (supruga) vara ( (*****) ;-)
moguce.
znas, palo mi je na pamet.... mushkarci mahom zzele da njihovu zzenu zzele (jerbo, zashto bi ti zzeleo neshto shto niko drugi ne zzeli...)... u stvari, isto vazzi za zzene... ali za to podsvesno voleti shto te zzena vara.... onda, podsvesno znash da si nesposoban. ili tako neshto... ne mogu da razmishljam. zzao mi je. al rekoh kad sam vec napisala, daj i da postujem.
 
Maslachak:
moguce.
znas, palo mi je na pamet.... mushkarci mahom zzele da njihovu zzenu zzele (jerbo, zashto bi ti zzeleo neshto shto niko drugi ne zzeli...)... u stvari, isto vazzi za zzene... ali za to podsvesno voleti shto te zzena vara.... onda, podsvesno znash da si nesposoban. ili tako neshto... ne mogu da razmishljam. zzao mi je. al rekoh kad sam vec napisala, daj i da postujem.

To tako misle totalni idioti od tipova. Tipovi koji su nesigurni u svoj izbor, koji ne znaju sta zele i treba im tudja glava da im pokaze sta je "dobro". Mada takvih idiota najvise ima medju zenama. Zato im i jesu interesantni zauzeti tipovi.
 
vanesssa56:
Jel da da je i dalje VOLISH, mozda josh i vishe nego pre....
U stvari muskarci VOLE (podsvesno) da ih devojka (supruga) vara ( (K*U*R*V*A*) ;-)

Uf, nije tako. Ali nije to tema, nego gledam jednu domaćicu kako vešto radi to što radi, ih bre! Kod kuće joj je uvek tip-top stanje, sve blista, deca dobra, muž zadovoljan... Al' voli da se bocne sa strane, više nego 'leba da jede. Kako stiže sve to? Jel' to ono što kažu - kad znaš šta hoćeš, lako to i ostvariš?
 

Back
Top