FARMERICE, za ili protiv??

ja nosim stalno, najprijatnije se osecam u njima. zavisi od prilike - za svaki dan mi one najvise leze, za neke svecanije prilike - neka drugacija garderoba. pitanje je da li cu uz njih da obujem cizme, patike, cipele ili vec, a farmerice se podrazumevaju.
 
ja sam primer...
ceo život, ali bukvalno nosim 5 dana od 7 farmerke.
uske ili široke sve jedno.
lanene, pamučne, sa strečom, elastinom..bla bla bla.
nit imam problem da ostanem trudna(što je bila jedna od pisanih opomena)
nit imam sekretnih:lol: problema
ne kažem da su farmerke zdrave, jer ne znam..ali...znaš bre da svašta pišu....
 
Često nosim farmerke. Bogu hvala da se sad nose šire! One tesne mi stisnu jaja, pa se osećam nervozno. Kad prekrstim noge, prosto me bole.

Nije da imam velika jaja, nego su tesne farmerke loše.

Al šta ja to vama ženama pričam? Vaše su muke drugojačije...
 
Ja ih skoro uopste ne nosim. Imam nekoliko pari :) da mi se nadje, ali sam se prebacila na somot, plis, lan, keper, stof...
Nemam nista protiv dzinsa kao takvog, ali farmerke su mi se u jednom trenutku smuchile: stajala sam u busu i posmatrala ljude, i skoro svi (izuzetak je bilo nekoliko starijih zena) su nosifi farmerke - i muskarci i zene... Mislim, sta fali malo se potruditi i obuci nesto drugo :) ?
 
Na poslu ih (uglavnom) ne nosim.Za popodnevni outfit su mi OK, sve spram prilike, društva, unutrašnjeg osećaja...Godišnje kupim po 3-4 različita modela,zimskih, letnjih, šljampavih,tri četvrt, sa zlatnim detaljima, uskih za u čizme....Važno je da ti (mi) dobro stoje i da se u njima moćno osećam.
 

Back
Top