Bicharke na travi...

JaH_G|rL

Primećen član
Poruka
657
Dakle sta mislite o njima?! Ja sam ih gledala,prosle ili mozda pretprosle nedelje na kulturnom nokautu, bilo je super ;)) inace nisam njihov fan,jer mi se bas i ne svidjaju njihovi textovi. Gde god im fale neke reci,ubace psovku....ali dobro,vase misljenje?
 
JaH_G|rL:
Dakle sta mislite o njima?! Ja sam ih gledala,prosle ili mozda pretprosle nedelje na kulturnom nokautu, bilo je super ;)) inace nisam njihov fan,jer mi se bas i ne svidjaju njihovi textovi. Gde god im fale neke reci,ubace psovku....ali dobro,vase misljenje?
Meni su bas super takve pesme.Sta mislita o JUICE?
 
Bicharke su konza.. Stvarno ribe su loode max, ono rspct za njih sto imaju muda da tako nesto kazu u javnosti, jer nema mnogo riba koje bi 10i deo tog smele da kazu javno, a kamoli to sto one.. A plus svidja mi se to sto su svi ti txtovi u stvari upucene fensi ribicama i sponzorusama.. Ono prozivke su samo takve, i ne kapiram ove ribe sto ih mrze, ste se vi nasle prozvane u tome, ako jeste samo dokaz vise da ste sponzorusice i droljice..
 
Po meni,takve textove moze da pise svaka budala.
A kako bih argumetovao svoju izjavu izrecitovacu vam sopstveni text...
'Dolazim iz skole i mnogo mi se *****
Ne znam sta da radim od silnog uzbudjenja
Ova situacija meni neda mira
Jer nema vise toalet papira!'

takva sr.anja svako moze da izmislja...
Mogu bre da napisem takvih 10 pesama za 2 dana...ubacim matricu i to je to.Zar zaista cenite nesto sto je tako uskoumno? :?
 
Bleak WinterFullMoon:
Po meni,takve textove moze da pise svaka budala.
A kako bih argumetovao svoju izjavu izrecitovacu vam sopstveni text...
'Dolazim iz skole i mnogo mi se *****
Ne znam sta da radim od silnog uzbudjenja
Ova situacija meni neda mira
Jer nema vise toalet papira!'

takva sr.anja svako moze da izmislja...
Mogu bre da napisem takvih 10 pesama za 2 dana...ubacim matricu i to je to.Zar zaista cenite nesto sto je tako uskoumno? :?
Apsplutno se slazem.Pojam umetnosti je veoma izmenjen danas tako da svaki idiot moze sebe zvati umetnikom.
 
Bleak WinterFullMoon:
Po meni,takve textove moze da pise svaka budala.
A kako bih argumetovao svoju izjavu izrecitovacu vam sopstveni text...
'Dolazim iz skole i mnogo mi se *****
Ne znam sta da radim od silnog uzbudjenja
Ova situacija meni neda mira
Jer nema vise toalet papira!'

takva sr.anja svako moze da izmislja...
Mogu bre da napisem takvih 10 pesama za 2 dana...ubacim matricu i to je to.Zar zaista cenite nesto sto je tako uskoumno? :?

EJ ovo je super :))))) uradi to shto pre ja mislim da je OK
 
Anonymous:
Bleak WinterFullMoon:
Po meni,takve textove moze da pise svaka budala.
A kako bih argumetovao svoju izjavu izrecitovacu vam sopstveni text...
'Dolazim iz skole i mnogo mi se *****
Ne znam sta da radim od silnog uzbudjenja
Ova situacija meni neda mira
Jer nema vise toalet papira!'

takva sr.anja svako moze da izmislja...
Mogu bre da napisem takvih 10 pesama za 2 dana...ubacim matricu i to je to.Zar zaista cenite nesto sto je tako uskoumno? :?

EJ ovo je super :))))) uradi to shto pre ja mislim da je OK

Ma sve trchim :lol:
 
Bleak WinterFullMoon:
Anonymous:
Bleak WinterFullMoon:
Po meni,takve textove moze da pise svaka budala.
A kako bih argumetovao svoju izjavu izrecitovacu vam sopstveni text...
'Dolazim iz skole i mnogo mi se *****
Ne znam sta da radim od silnog uzbudjenja
Ova situacija meni neda mira
Jer nema vise toalet papira!'

takva sr.anja svako moze da izmislja...
Mogu bre da napisem takvih 10 pesama za 2 dana...ubacim matricu i to je to.Zar zaista cenite nesto sto je tako uskoumno? :?

EJ ovo je super :))))) uradi to shto pre ja mislim da je OK

Ma sve trchim :lol:

cool su stihovi slushaj sebe a ne samo metalce
aj napishi ti 10 pesama za 2 dana za matricu cemo lako
 
Keeper:
bicharke su bash loshe ... :?
svaka kerusha ume da laje ..... c c c c c .....
nizak nivo kulture, ljudskosti, mastovitosti, inspiracije, artikulisanosti ........
very very looooow

bicharke su devojke koje obe idu na fax, jedna je igrala balet pre, ne znam dal sad.. skolovane su devojke tako da brate ljudskost mastovitost i to ostalo sigurno imaju.. a sad sto su otvorene i sto pljuju sponzoruse, pa drugi ih vide kao drolje grese mnogo.. devojke samo kazu sta misle i pljuju sponzoruse javno.. mislim njima kapa dole sto su se nasuprot pljuvanjima ljudi kojih ih ne razumeju i sire javnosti usudile zapoceti tako nesto i nastavaljaju to...
 
SisaDaPimp:
Keeper:
bicharke su bash loshe ... :?
svaka kerusha ume da laje ..... c c c c c .....
nizak nivo kulture, ljudskosti, mastovitosti, inspiracije, artikulisanosti ........
very very looooow

bicharke su devojke koje obe idu na fax, jedna je igrala balet pre, ne znam dal sad.. skolovane su devojke tako da brate ljudskost mastovitost i to ostalo sigurno imaju.. a sad sto su otvorene i sto pljuju sponzoruse, pa drugi ih vide kao drolje grese mnogo.. devojke samo kazu sta misle i pljuju sponzoruse javno.. mislim njima kapa dole sto su se nasuprot pljuvanjima ljudi kojih ih ne razumeju i sire javnosti usudile zapoceti tako nesto i nastavaljaju to...

znam ja za njihov faks i balet. i svaka im cast za otvorenost i slobodu. al ja licno mislim da su one presle i to vrlo daleko granicu normale ... da imaju ljudskosti, mastovitosti i artikulisanost znale bi da ispljuju sve zivo na mnogo lepsi, zanimljiviji i kulturniji nacin.
poslusaj Pink Floyd i nacin na koji oni pljuju po politicarima. nema nijedne psovke, nijedne prozivke, jedino sto im spominju imena ...... "brain Damage" npr. ili album "The Final Cut". to je cista ironija, ostra kao osmeh celicnih zuba, snazno, jako, efektno i nadahnjujuce. i do zla boga istinito.

the Fletcher Memorial Home

Take all your overgrown infants away, somewhere,
And build them a home, a little place of their own.
The Fletcher Memorial Home for incurable tyrants and kings.
And they can appear to themselves every day,
On closed circuit T.V. to make sure they're still real.
It's the only connection they feel.

"Ladies and gentlemen, please welcome Reagan and Haig,
Mr. Begin and friend, Mrs. Thatcher and Paisley,
Mr. Brezhnev and party, the ghost of McCarthy,
The memories of Nixon. And now adding colour,
A group of anonymous Latin-American meat packing glitterati."
Did they expect us to treat them with any respect?
They can polish their medals and sharpen their smiles,
And amuse themselves playing games for a while.
Boom boom, bang bang, lie down you're dead.

Safe in the permanent gaze of a cold glass eye,
With their favorite toys, they'll be good girls and boys.
In the Fletcher Memorial Home for colonial wasters of life and limb.
Is everone in? Are you having a nice time?
Now the final solution can be applied.
 
SisaDaPimp:
One ne pljuju politicare, nego pljuju sponzoruse i sponzore tih sponzorusa... kapiras..

da, kapiram, svakako.
ali pricham o sushtini - o nachinu na koji se pljuje. o kulturi.
a osim toga, meni je jadno pljuvati sponzorushe i sponzore. to su jadnice i jadnichci. treba pogoditi u dno, u koren problema i to je vec prava stvar. a koren problem sponzorusha i sponzora su politichari. ljudsko zlo, pomama za vlascu, moci i novcem, ta strast je pochetak velike vecine problema. sponzorushe su samo vrh ledenog brega.
 

Back
Top