Sta se svidja zenama kod muskaraca?

Grubost ni slucajno...to je mozda u modi kod osnovaca ali ne i kod onih malo starijih.Iskrenost,postenje,jak karakter,snalazljivost,ostroumnost...ima jos toliko lepih osobina zbog kojih bi me neki muskarac privukao,ali izgleda da ih sami muskarci nisu svesni.Fizika jeste bitna ali kada se iskombinuje sa ovim gore navedenim osobinama,bez njih ostaje samo lutka.Znate kako J.Ducic kaze -i najlepse oci za nekoga nisu lepe,a ruzne usne znaju najlepse da ljube...sve je to nasa harizma i nasa unutrasnja energija a normalno,i zubi su bitni
 
Ja sam nekad mislila da su zubi izuzetno bitni...
Imajuci u vidu da moj buduci suprug nema lepe zube, a da ga ja i pored toga obozavam, sad znam da je razumevanje, podrska, postovanje... osobine koje muskarac mora da ima da bi ga ja volela...
Izgled je bitan samo na prvi pogled, licnost ipak ispliva, ona je najvaznija.
Zivim u uverenju da lepi muskarci imaju samo lepotu da ponude, nista drugo, a da se ponasaju kao Narcis.
 
ma ne znam,meni bi bilo uopste tesko i da pricam nesto duze i pomisljam na neku vezu sa nekim ko nema lepe zube.ajde moze nesto drugo da prodje ali to mi nekako jako upada u oci.prvo kad pogledam nekoga ja gledam u lice i volim da vidim lika sa lepim ocima-plavim ili zelenim.ali pored svega toga mora on da ima nesto u sebi sto ce me privuci[/i]
 
Da li ti se neko sviđa ili ne , osetiš već pri prvom susretu . Prema nekim osobama osećamo odbojnost a da uopšte nismo svesni zbog čega je to tako . Ne moramo uopšte poznavati tu sobu , ne mora čak ni progovoriti ...Sa nekom drugom osobom opet možemo i prvi put kad je sretnemo razgovarati kao da se ceo život znamo . Naravno da ćemo odabrati nekog ko nam se na prvi pogled svidi da bismo bili sa njim . Mislim da je tu u pitanju neka hemija , ista talasna dužina ili nešto slično . Kako drugačije objasniti da ti se ceo život sviđaju recimo plavi muškarci , a da na kraju shvatiš da je čovek tvog života smeđ ili crn ?
 
Svakako je vazno da poseduje i razvija osobine koje su i meni vazne i koje cenim, razumevanje, tolerancija, podrska to je ono sto bih ja istakla kao meni jako vazno,a naravno da sve to bez dobre komunikacije pada u vodu. Sto se izgleda tice, hm...pa to mi je teze da odredim jer, bas kao sto je vise puta receno oseti se ako ti se neko dopada, prorade ti leptirici u stomaku i onda znas. Rekla bih da volim kada neko ima lepe zube, ali eto i to pada u vodu jer sa vec dugo u vezi sa deckom koji i nema lepe zube...malchice mi je to komplikovano odrediti...
 

Back
Top