Sta se svidja zenama kod muskaraca?
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 109

Tema: Sta se svidja zenama kod muskaraca?

Početnik
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Sta se svidja zenama kod muskaraca?

Voleo bih da znam sta se svidja vama zenama kod nas muskaraca? I jos nesto, ne mogu da shavtim da zene lude za osobama koje iz maltretiraju(mislim zezaju), a dorbe i fine osobe im brzo dosade. Jel moze neko da mi objasni.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.05.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

ja ne mogu to da objasnim poshto takve prezirem....
    ...meni se svidja sharm... i zubi su mi bitni:)))

Početnik
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ja imam lepe zube, hoces da se udas za mene. Da me naucis necemu. Mlad sam i neiskusan:))))

Primećen član
    Učlanjen
    01.05.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Pa te devojke su krive za to sto ih maltretiraju i trpe sve to, znaci ako joj ne pashe neka ga otera u tri lepe:)
    Ima devojaka koje vole to maltretiranje, meni se gadi od takvih tipova, povraca mi se.Covek ipak sam sebi svoju sudbinu bera, pa sad kako izabere tako mu je:))

Primećen član
    Učlanjen
    01.05.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Kao sto rece cvetic moj najlepsi, sharm je bitan, i kakav je covek u dushi, ne treba biti neki maneken, lepota je vazna samo na prvi pogled a kasnije je nevazna:)) bar za mene:)eto to se meni dopada kod muskaraca:)

Bimba-Eki
    Guest

Podrazumevano

Grubost ni slucajno...to je mozda u modi kod osnovaca ali ne i kod onih malo starijih.Iskrenost,postenje,jak karakter,snalazljivost,ostroumnost...ima jos toliko lepih osobina zbog kojih bi me neki muskarac privukao,ali izgleda da ih sami muskarci nisu svesni.Fizika jeste bitna ali kada se iskombinuje sa ovim gore navedenim osobinama,bez njih ostaje samo lutka.Znate kako J.Ducic kaze -i najlepse oci za nekoga nisu lepe,a ruzne usne znaju najlepse da ljube...sve je to nasa harizma i nasa unutrasnja energija a normalno,i zubi su bitni

Primećen član
    Učlanjen
    01.05.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

ma nek je i krezav samo da je dobre duse:))
    meni ne smeta:)

Primećen član
    Učlanjen
    01.05.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

ako mi je stvarno mnogo stalo do te osobe, sasvim mi je svejedno kako izgleda, ljubav je bre to:)

LAKO MI ODOLETI
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio black-devil
    ako mi je stvarno mnogo stalo do te osobe, sasvim mi je svejedno kako izgleda, ljubav je bre to:)
    hhehehehe a sta bi radila da nema ruku, vozi se u kolicima, ne vidi bas dobro, a tek sto cuje, mislim cuje dobro posto ima klempave usi kao slepi mish, hehheh sta bi tad radila

Primećen član
    Učlanjen
    01.05.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

bila bi sa njim zajedno i tada, jer sve to sto si ti sada napisao nije smesno vec zalosno, tako da ja svoje misljenje ne menjam sto se tice ove teme:))

Bimba-Eki
    Guest

Podrazumevano

E ne preterujmo sada,vazno je da je unutrasnjost bitnija...ljudi u kolicima,problemi sa sluhom,ljudi bezkose itd. pa i oni svi imaju pravo da vole i budu voljeni..samo je izbor u pitanju

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio black-devil
    bila bi sa njim zajedno i tada, jer sve to sto si ti sada napisao nije smesno vec zalosno, tako da ja svoje misljenje ne menjam sto se tice ove teme:))
    iskreno drago mi je sto mislis tako, postujem to, a cenim sto postoje ljudi koji ipak nekog vole zbog njega samog a ne zbog para drustva ili zato sto je to sada u modi

Primećen član
    Učlanjen
    01.05.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

pa normala Zarko:)
    nisi valjda sumnjao u mene?:)

Početnik
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

- ovu zenu privlace oci, osmeh i inteligencija, ni lepe sake nisu na odmet, ma kad neko ima sarma sve drugo postaje nebitno, a da zaboravila sam smisao za humor

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.05.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

ma kad ga sretnem mora imati sve zube:)a, posle .... hm mozda cu mu i ja izbiti i volecu ga krezavog:)p

mackica
    Guest

Podrazumevano

Ja sam nekad mislila da su zubi izuzetno bitni...
    Imajuci u vidu da moj buduci suprug nema lepe zube, a da ga ja i pored toga obozavam, sad znam da je razumevanje, podrska, postovanje... osobine koje muskarac mora da ima da bi ga ja volela...
    Izgled je bitan samo na prvi pogled, licnost ipak ispliva, ona je najvaznija.
    Zivim u uverenju da lepi muskarci imaju samo lepotu da ponude, nista drugo, a da se ponasaju kao Narcis.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

ma ne znam,meni bi bilo uopste tesko i da pricam nesto duze i pomisljam na neku vezu sa nekim ko nema lepe zube.ajde moze nesto drugo da prodje ali to mi nekako jako upada u oci.prvo kad pogledam nekoga ja gledam u lice i volim da vidim lika sa lepim ocima-plavim ili zelenim.ali pored svega toga mora on da ima nesto u sebi sto ce me privuci[/i]

Početnik
    Učlanjen
    07.05.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

interesuje me zasto su samo plave ili zelene oci lepe?
    Mislim da nije vazna boja, ako se u ocima ogleda predivna dusa.

beba
    Guest

Podrazumevano hemija

Da li ti se neko sviđa ili ne , osetiš već pri prvom susretu . Prema nekim osobama osećamo odbojnost a da uopšte nismo svesni zbog čega je to tako . Ne moramo uopšte poznavati tu sobu , ne mora čak ni progovoriti ...Sa nekom drugom osobom opet možemo i prvi put kad je sretnemo razgovarati kao da se ceo život znamo . Naravno da ćemo odabrati nekog ko nam se na prvi pogled svidi da bismo bili sa njim . Mislim da je tu u pitanju neka hemija , ista talasna dužina ili nešto slično . Kako drugačije objasniti da ti se ceo život sviđaju recimo plavi muškarci , a da na kraju shvatiš da je čovek tvog života smeđ ili crn ?

Primećen član
    Učlanjen
    01.05.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

vidis beba to je to sto sam ja rekla, da osoba treba imati nesto na sebi sto nas privlaci

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

ma to neka hemija je vazna..mora nesto da te vuce.mislim koliko lepih ljudi upoznamo ali jednostavno imas kao neku barijeru prema njima...

simona
    Guest

Podrazumevano mnogo treba.....

Ja licno odlepim na dobra ramena uhhhhhh mislim ne treba da izgleda kao orangutan ali onako lepa remena taman da te poklopi

Početnik
    Učlanjen
    13.05.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ja licno prvo snimim zube, ruke i cipele. U pravilu prema cipelama dobro ocijenim nivo kulture. Definitivno padam na kavalire. I normalno obavezno da je pametan. I da me nasmijava. Ne smeta ako je malo deblji. Onda je kao moj medvedic.

Početnik
    Učlanjen
    09.05.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano ...;)

Svakako je vazno da poseduje i razvija osobine koje su i meni vazne i koje cenim, razumevanje, tolerancija, podrska to je ono sto bih ja istakla kao meni jako vazno,a naravno da sve to bez dobre komunikacije pada u vodu. Sto se izgleda tice, hm...pa to mi je teze da odredim jer, bas kao sto je vise puta receno oseti se ako ti se neko dopada, prorade ti leptirici u stomaku i onda znas. Rekla bih da volim kada neko ima lepe zube, ali eto i to pada u vodu jer sa vec dugo u vezi sa deckom koji i nema lepe zube...malchice mi je to komplikovano odrediti...

Primećen član
    Učlanjen
    01.05.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

gadjaj ga teglom:)))

Slične teme

1. potencija kod muskaraca
    Autor respect u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 18.09.2010., 02:05