PROSIDBA

herrr

Zainteresovan član
Poruka
230
E devojke, molim za savete?
Hteo bi da zaprosim moju devojcicu!
Voleo bih da to bude drugacije od klasicnih klecanja na kolenu, restorana,
tamburica i sl.
Voleo bih da bude lepo, romanticno i posebno, originalno.
Ona to ocekuje i romanticna je, ali bih ipak da je iznenadim.
Hajde, zamislite nesto originalno i lepo, pustite masti na volju
i podelite samnom vase zelje.
A ja cu vam javiti kako je bilo i sta sam uradio.
To ce biti vrlo skoro, za jedno mesecak dana. :wink:
 
eeee, to ti je bas lepo!
nemam trenutno ideju, ali obavezno cu razmisliti!
d054.gif
 
ma sto komplikujes?jednostavno pitaj,u restoranu sto da ne
moj dever je hteo da iznenadi svoju devojku i stavio je na sto kutiju sa prstenom cekujuci njenu reakciju kad se probudi i sedne da popije kafu.a ona zaboravila da stavi sociva i nije videla sta je,mislila da je neka plasticna casa pa mahnula rukom da ga skloni sa stola:lol:
 
Možda da je provozaš onim Balonom iznad Beograda .....

Odvedi je na bazen, pa joj izroni prsten .... ili idite kao na pecanje pa joj ulovi prsten ....

Pošalji joj 10 klinaca koji će joj odneti prsten, buket cveća i otpevati neku blesavu dečiju pesmicu ....


Eto od mene 3 predloga ... nadam se da će ih biti još :)
 
ne znam ,meni je to najlepse da bude spontano,bio tu prsten ili ne u celoj prici.
a ta neka planiranja...mislim,ok kome se to svidja,al pazi da ne predjes iz romantike u patetiku.
srecno sa ostvarivanjem plana,nadam se da ce ti se draga oduseviti :)
aj nas pozovi na svadbu :D
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 
Sad po Bg-u redovno zakupljuju bilborde. Mzes da trazis da na bilbord ispisu "Hoces li se udati za mene?", ali ne neki koji je u centru, negod amora da se odveze tamo sa tobom... I dok cita izvadis prsten... Istina moze da se iskomplikuje i da ona ne provali da je to njoj upuceno...

Ima jednostavnija i licnija varijanta ako cemo o pisanju - nadji neki zid i ispisi markerom isto to pa je povedi i drzi joj oci, pa kad sklonis ruke da to vidi. Ona se odusevi, ti izvadis prsten...

Tu je i skuplja varijanta sa avioncicem koji leti iznad grada sa ogromnom zastavom i istim pitanjem.

A ima i otkacena verzija. Ono, odete negdje gdje voli, ne mora da bude ni vece ni nista posebno... Mze zoo. I onako, kupis joj sladoled ili kokice i "E, da te pitam... Hoces li se udati za mene?"- Tu se ona pogubi sto to tako opusteno pitas i das joj prsten. I jos bolje. Samo joj das prsten. Posto je rijec o vrlo romanticnoj devojcici, mislim da ovo zadnje otpada...
 
HEBEHA:
Ima jednostavnija i licnija varijanta ako cemo o pisanju - nadji neki zid i ispisi markerom isto to pa je povedi i drzi joj oci, pa kad sklonis ruke da to vidi. Ona se odusevi, ti izvadis prsten...


A moze i da se istetovira na dupetu i da joj kaze kako mu se nesto zabolo u g_uzicu i da ona vidi sta je i kad skine gace ono istetovirano UDAJ SE ZA MENE.
I jos moze da prdne u tom momentu umesto fanfara. ;)
 
Torrente-BG:
A moze i da se istetovira na dupetu i da joj kaze kako mu se nesto zabolo u g_uzicu i da ona vidi sta je i kad skine gace ono istetovirano UDAJ SE ZA MENE.
I jos moze da prdne u tom momentu umesto fanfara. ;)
A jel znas brate onaj vic sa dva pedera:
Kar...raju se dva pedera, i ovaj što ga prima kaže ovom drugom:
- Jaooo, polako! Nešto me žulja!!
- Šta te žulja? Ja ne osećam ništa!!
- Ma žulja me u du...petu! Daj zavuci ruku, proveri!!
I ovaj zavuče ruku i izvadi zlatan sat i zgrane se!
A ovaj mu kaže:
- SREĆAN ROĐENDAN LJUBAVI!!!
(Eto iznenađenja)
 
A sta mislis da je pozoves kod tebe i kad zazvoni na vrata, ti viknes otvoreno i ona udje i unutra mrak, a ti napravio putokaz ka sobi ili gde vec sa svecam (onim malim), po mogucstvu mirisljavim i ona udje tamo, a tamo jos 1000 sveca svuda naokolo i gomilu latica ruza i ti klecis na sred sobe i spremas se da je zaprosis
 
Znate kako je Emanuel Petit (iliti, za zhene - poznati fudbaler) zaprosio svoju dragu? Kupio gomilu balona i u jedan stavio prsten. Tim balonima je napunio sobu a onda je ona bushila jedan po jedan dok ga nije pronashla.
 
Tamigo:
A sta mislis da je pozoves kod tebe i kad zazvoni na vrata, ti viknes otvoreno i ona udje i unutra mrak, a ti napravio putokaz ka sobi ili gde vec sa svecam (onim malim), po mogucstvu mirisljavim i ona udje tamo, a tamo jos 1000 sveca svuda naokolo i gomilu latica ruza i ti klecis na sred sobe i spremas se da je zaprosis
ooo spooky




a gde je pentagram?
 

Back
Top