Багзи се обесио у ЦЗ-у?

Самоубиство или не?

  • Апсолутно!

  • Класично убиство!

  • Нису ту чиста посла.

  • Баш ме брига.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Мед мекс!

Početnik
Poruka
1
Незванично заштићени сведок Дејан Миленковић звани Багзи трагично окончао свој живот у ЦЗ-у?
Колико је веровати таксистима ово се догодило ноћас после 01х ?
Уколико се стварно то и потврди,овде нису више чиста посла,зар не?
 
Мед мекс!:
Незванично заштићени сведок Дејан Миленковић звани Багзи трагично окончао свој живот у ЦЗ-у?
Колико је веровати таксистима ово се догодило ноћас после 01х ?
Уколико се стварно то и потврди,овде нису више чиста посла,зар не?

A, pa, taksare uvek čuju prvi sve. Moguće.Šta li kažu vesti...:roll:
 
Мед мекс!:
Незванично заштићени сведок Дејан Миленковић звани Багзи трагично окончао свој живот у ЦЗ-у?
Колико је веровати таксистима ово се догодило ноћас после 01х ?
Уколико се стварно то и потврди,овде нису више чиста посла,зар не?

Koji taksisti da nije Provokacija ?
 
Мед мекс!:
Незванично заштићени сведок Дејан Миленковић звани Багзи трагично окончао свој живот у ЦЗ-у?
Колико је веровати таксистима ово се догодило ноћас после 01х ?
Уколико се стварно то и потврди,овде нису више чиста посла,зар не?

Jel ono Bagzi prozivaše "svetlanu" ?
 
odgovorio sam sa "bas me briga".
jer mislim da je zalosno da se krimosima koji su sada zasticeni svjedoci u Srbiji sada vjeruje,..uzas!!
i ovima idiotima sto su o ubistvu Stambolica teretili svojim izjavama Milosevice,..
to je suludo i dokaz je vise totalnog ludila i opste krize morala u koju Srbija propada.
 
Što se mene tiče, baš me briga, jer on je svo vreme samo pričao neke gluposti, kaže da je Zemunsku klan planirao da ubije 3.000.000 ljudi pa su na kraju za svakoga odustali.... Najsmešnija mi je izjava da su planirali da kidnapuju Željka Mitrovića.... On je rešio da se što više nalaže ne bi li mu možda poverovali, jer vidi da naše državno rukovodstvo jedva čeka samo da poveruje nekome ko priča protiv Miloševica, Legije i ostalih takvih......
 
giovaniI:
odgovorio sam sa "bas me briga".
jer mislim da je zalosno da se krimosima koji su sada zasticeni svjedoci u Srbiji sada vjeruje,..uzas!!
i ovima idiotima sto su o ubistvu Stambolica teretili svojim izjavama Milosevice,..
to je suludo i dokaz je vise totalnog ludila i opste krize morala u koju Srbija propada.
Ma da,sram ih bilo,on tako fin covek, divota jedna...
 
Мед мекс!:
Незванично заштићени сведок Дејан Миленковић звани Багзи трагично окончао свој живот у ЦЗ-у?
Колико је веровати таксистима ово се догодило ноћас после 01х ?
Уколико се стварно то и потврди,овде нису више чиста посла,зар не?

donjilapac3ln.jpg

Slika taksiste očevica, kuću ne video odavde ako lažem!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top