BEOGRAD BEOGRAĐANIMA

L.1

Domaćin
Poruka
4.417
E muka mi je više od pljuvačine po Beogradu.
Ako vam se ne dopada Beograd, vi se lepo vratite odakle ste i došli.
I ovako nemamo pojma šta da radimo sa vama, sve ste živo upropastili.....
 
A jeste da je Beograd napravio propust po pitanju doseljenika, ali ko ce to sve iskontrolisati? Ja sam samo protiv onih koji zele da zive (ili zive) u Beogradu pa ne zele to drugima da priznaju, i onih koji zive ovde, a ne zele da se prilagode nama, beogradjanima. "Tlak", isto kao i "bIJesna sam", "e, bolan"... nije vise simpaticno, nimalo!
 
StoRmyGirl:
A jeste da je Beograd napravio propust po pitanju doseljenika, ali ko ce to sve iskontrolisati? Ja sam samo protiv onih koji zele da zive (ili zive) u Beogradu pa ne zele to drugima da priznaju, i onih koji zive ovde, a ne zele da se prilagode nama, beogradjanima. "Tlak", isto kao i "bIJesna sam", "e, bolan"... nije vise simpaticno, nimalo!

I šta sad da radimo?
Kako da vratimo Beograd Beograđanima?
 
Ajde koji vam je, kakav problem imate s tim sto u Beogradu zivi raznoliki svet. Jel vam nesto smetaju ljudi koji su van Srbije, cak Bepgrada?? Koliko ljudi znam koji nisu odavde pa su sasvim normalni. @L1 cemu ova tema? sta oces? da se istrebi svako ko ne vuce korene iz BGa ili sta? I sta je problem s tim sto je zamalo taj Edin pobedio u VB?
 
L.1:
I zašto se sada ne vrate odakle su došli?
Moja deca trpe posledice toga što su iz Beograda.
Nemamo zemljake.

Сами смо криви. Ретко кад Београђани помажу једни другима, и кад је посао у питању, и кад су неки комунални проблеми у питању, и везе за лекара... док се ови придошли држе компактно. И то није проблем од јуче, то је јако стара прича.
 
Ja Bogami Strelo gledam koliko god mogu da pomognem našima.
I lepo bi bilo kada bi smo svi tome posvetili više pažnje.

Sweet_Jane
Kakve probleme imamo?Prebukirana obdaništa,škole....kamo lepe sreće da su to naša deca.
Ma nedam bre moj grad da uništavaju razni likovi koji su do juče čuvali ovce.
 
vanesssa56:
Okrechite Beograd Okrechite Beograd Okrechite Beograd
... džaba ste krečili.. džaba ste krečili.. džaba ste krečili.......
crazy.gif
 
StoRmyGirl:
A jeste da je Beograd napravio propust po pitanju doseljenika, ali ko ce to sve iskontrolisati? Ja sam samo protiv onih koji zele da zive (ili zive) u Beogradu pa ne zele to drugima da priznaju, i onih koji zive ovde, a ne zele da se prilagode nama, beogradjanima. "Tlak", isto kao i "bIJesna sam", "e, bolan"... nije vise simpaticno, nimalo!
.. al' sam se napal'la, baš sam se napal'la..
.. mak' se da pos'sam..
.. romant'ka b'a...
banghead.gif
 
Fora je u tome shto u Beogradu daj boze da ima 10 % Beogradjana(onih starih beogradjana,trece generacija recimo...)A to je zato dragi moji beogradjani shto umesto da ste svi slozni i da volite i pomazete jedni drugima,nego oduvek gledate kako da zajebete jedni druge,kako Dorcolci da uteraju strah u kosti Zemuncima,Zvezdara ovim Vozdovcanima,itd.Ima izuzetaka,ali retko,bash retko(recimo na Vracaru,to sam mogao da se uverim).A ljudi iz Srbije kad odu u Bg ili negde napolje(nebitno gde)vazi pravilo svi za jednog,jedan za sve!Ustvari nije to probelm vas beogradjana samo,to je problem uopshte nas celog srpskog naroda!Zamislite da smo slozni i da se volimo svi medjusobno kao jevreji ili recimo shiptari....pa gde bi nam kraj bio....
L 1,to shto je "pola Bosne","Crne Gore" ili "Jug Srbije" kako ti kazesh u samom vrhu drzave,sami ste vi krivi,uostalom oni su se izborili za to svojim radom i trudom! Bunite se kad neko dodje iz unutrashnjosti u Bg i zgrne veliku kintu,nekad cak i milione...jbg. sine,muka ga je naterala zato shto je u Bg doshao go i bos,dok si ti lepo jeo,pio,spavao,uzivao....ziveo u toplom trosobnom stanu na Terazijama ili Skadarliji,izdrzavali te roditelji,a on je sa druge strane poceo od prodaje novina ili ribanja soferki na ulici i spavajuci po neki podrumima,da nekazem i shahtama(bilo je i takvih slucajeva).L 1 ovo nije bilo licno upuceno tebi,ali nadam se da ce se mnogi prepoznati :)!
Hajde vratite sve ljude koji poreklom nisu beogradjani tamo odakle su doshli!Onda bi Beograd ima daj boze 200.000 ljudi....shto znaci da bi nestao kroz par godina!Pa bre da vam nije ljudi sa strane crkli bi gladni!Da li ste svesni toga!Nemam nishta protiv beogradjana,cak imam mishljenje da su dobri kao ljudi(oni pravi beogradjani)ali ipak nije uredu to shto se tako odnose prema ljudima iz unutrashnjosti,uostalom nisu oni iz besa doshli u Bg,nego iz nuzde!Nije uredu to shto se bahato ponashaju po Bg-u,slazem se,ali vec sam rekao gore,sami ste za to krivi dragi beogradjani!Inace Bg je lep grad,uvek se osecam lepo u njemu,ziveo sam par godina u njemu...sve lepe uspomene me vezu za taj grad!......Problem lezi u srpskom narodu a ne u Beogradjanima,Kragujevcanima,Nishlijama,Uzicanima..itd.Mislite da u recimo Albaniji gledaju na to da li je neko iz Tirane ili iz unutrashnjosti?Ne,nravano.To ih je i odrzalo!
 

Back
Top