zurnal vs. tip vs. tempo

iiiiiiiihahahahahaha... bice para... e, bas nesto razmisljam... a mogli bismo svi mi ovde da sak... ma jok... losa ideja... onda bi' isto dobio svako u zavisnosti od toga koliko je stavio... nego... znate sta bismo mogli da uradimo? da napravimo super tiket ovde... kvota 10... 100 dinara -> 1000... 1000 dinara -> 10,000... 100,000 dinara -> 10,000,000... aaaaaaahahahaha... kako sam vas zeznuo.... nije 10,000,000 nego 1,000,000... ha haha... znam, znam... vreme je za plave pilule...
 
there are many different ways to seam knitting but there's one surefire quick and easy way to handle small seams.. there are probably as many different techniques for sewing seams in knitting as there are for weaving in ends.. the key to sewing seams in knitting is to get the two pieces lined up properly and sewn together securely so that your finished piece looks good and holds together through use and washing.... the easiest way to do that is simply to turn the knitted piece inside out and line up the two ends you need to seam together.. if your project needs to be blocked before you knit up in order to make the sides you're trying to knit together the same length please do so....
when everything is in order thread a yarn needle with the thread you are using and weave back and forth through the loops of the cast on (or bound off, or knit) edges of the pieces..
make sure you're going through both pieces of knitting on each pass.. keep working in this manner until you reach the end of the work.... if you want a very secure seam you can sew
back through the stitches in the opposite direction as well... this is an easy seaming method that blends in pretty well and doesn't add a lot of bulk to your seam.. it's the perfect quick seam for little projects like valentine's wrist warmers.....

FAQ: More Knitting Questions:

How Do I Pick the Right Needle? What is a Hank? A Ball? A Skein? What if My Stitches Fall off My Needle?
 
ne zelim da cujem za crvenu... ni za sta sto je crveno... e, a jel ste videli onaj trs one noci u kosarci? a mikana se iznervirao... kaze... ako ih obrukamo, svi piju na njegov racun... samo sto smo trebali da ih pobedimo sa, jedno, 50 razlike... zna sta radi... a javlja mi onaj drugi... igraj singl na njih... ma... batali, kralju... il' na nas, il' ne zelim da cujem za kosarku vise... i tako i bi'... voda...
 
AntunTun:
ma lazhem...u sushtini ne podnosim likove koji se lozhe na kladionicu i teretanu...verovatno si za smrt muslimanima i slushash cecu u najboljem sluchaju haus...

Pff, sad bi ja kao trebao da se odgovorim na ovu tvoju provokaciju. Primecujem da imas 8000 postova, vauuuu, koliko je to sati izrecenih gluposti? Na ovom forumu sam od skora, i vidim da je svaka tvoja poruka propracena ismevanjem, onda se kao po pravilu uozbiljis pa se opet vratis na straro. Dakle, raste broj poruka i tvoj ego je zadovoljen. Strasno. Preporucujem ti da me zaobidjes, punim jedrima, u troskocima ili kako ti vec prija, samo neka bude punim gasom...
I naravno, ponesi svoju povredjenu sujeticu sa sobom.
 
i veceras konacno pocinje liga sampiona... igre samo za muskarce... igre za uzivanje... udara junak na junaka... dva posrnula lava... gledaju se oci u oci... real madrid i bajern minhen... o, ljudi moji... pa ko ce sve tu deliti teren... ko ce se sve boriti za svaki pedalj istog... konacno ce jedan od njih da se uspravi i pogleda u oci svojim navijacima... uzbudjenje polako dostize vrhunac... e, a stvarno nema lepseg osecaja... kad se ceka liga sampiona.. ma koga je uopste i briga sta ti mislis, kad malo razmislim... ali, liga sampiona u kojoj igra tvoj tim.. i samo to cekanje je uvek bolje nego utakmica... jos ako bude lep dan... onako... suncan i ne mnogo topao... stvarno vredi ziveti za to...
 
i, idemo... inter - valensija... roma - lion... porto - celzi... barselona - liverpul... jel da da ce biti ludo? pa, ljudi moji... ovo je praznik za oci... praznik fudbala... bivsi i sadasnji klub jednog od najboljih trenera na svetu... da, pogodili ste... nije tesko... zoze murinjo... bivsi i sadasnji prvaci evrope... italija protiv spanije... zatim, roma protiv liona... da li ce isti uspeti da osvoji ove godine konacno? pa, neverovatno... neverovatno... eh... kako je zivot lep... danas... kladionica... posle teretane... pa fudbal.. i onda pravo u kafanu... udari opet, grome moj... i, muzika samo za rileta... i drustvo u tjosku... pored shporeta... ziveli... ziveli... volim vas sve...
 
E stvarno me zabole za Tempo - Zurnal - Tip (za ovaj poslednji nikada chuo)
Zabole me i za Shigu Lampiona. Nema veceg smaranja u vasioni nego dangubiti uz televizor i gledati neku tekmu domace ili zapadnoevropske lige. Nedaj bozhe jo$ da znam imena igracha i da pratim ko igra za koji tim, transfere i to koja se od zhena priznatog fudblera prokurvala. Pre bih se upucao negoli dopustio sebi da dodjem u taj stadijum. Dobro.. fudbal mi je bio zanimljiv do 12. godine, a bio sam i na 300 tekmi kao navijach, huliganisao se i cirkao.. to je jedina zabava.
Znam likove koji plachu kada izgubi Partizan! Sve bih to na hospitalizaciju, pa posle na radnu terapiju :). Jedino $to mogu da gledam to je atletika, skija$ki skokovi, umetnichko klizanje.
Ne volim dru$tvo ljudi koji chitaju sportske novine i prichaju o sportu i kladionicama. Od toga mi je jedino gadnija devojka koja prati fudbal i ko$arku... fjuuuuu
 
jel ste videli sinoc koji je to tim? ne volim nesto liverpul, al' ko pobedi barsu na nou kamp-u... taj zasluzuje postovanje... a, jos +, belami je palicom za golf izbio risea zato sto isti nije hteo da peva na karaoke zabavi... i njih dvojica su bili najveci problem a oni dali golove... verovatno je to povezano... mi smo svi plakali kad Partizan nije uspeo da se plasira u ligu sampiona... kad boja promasi penal... a pepea vidim posle... izgubio se... i sedi sam... okrenut prema zidu... i kaze mi: zasto, sine? zasto? a ja spustim glavu i kazem: je*i ga... i cutim... a isto pitanje i mene mori... ali... ja stvarno i dalje ne razumem muskarce koji ne vole fudbal... to mi lici na nesumnjivu infantilnost i blazhu retardiranost koja krasi pojedine ljude... ha...
 

Back
Top