Da li ste za legalizacuju javnih kuca?

za, da zaradjuju one nesrecjne zhene shto tamo pumpaju po vasceli dan i drzhava da dobija od toga, a ne trgovci robljem i makroi.
inache sam protiv takvog vida "zanimanja", al sam svestan da traje otkako je sveta i veka, tako da su moje zhelje da ne postoje ljudi koji su nesposobni da imaju seks bez dinara u dzhepu veoma nerealne.
 
da,pisala sam dosta o tome na nekoliko tema,ne mogu opet.
u sustini nesto priblizno ko keeper mislim.
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 
Da.
Razloga je vise,a osnovni je sigurnost koju bi time dobili i oni koji rade tamo i oni koji su tamo musterije(MISLIM NA MANJU OPASNOST OD ZARAZNIH BOLESTI,JER BI SE SVE LEGALIZOVALO) ,a i drzava bi od poreza dobijala mnogo novca.
Ovako se sve desava na crno i samo kriminalci i makroi od toga profitiraju.
 
to bi u moralnom smislu bilo lose za nas narod. Legalizovati prostituciju znacilo bi legalizovati nemoral, blud i razvrat.
Ako neko misli da je prostitucija posao kao i svaki drugi i da treba da bude legalan neka mi odgovori da li bi prihvatio da se njegovo zensko dete bavi time.

Mislim moze da se bavi time i danas ali ce se zbog drustvenog misljenja o tom poslu teze odluciti za njega nego u slucaju da joj je placeno socijalno i penzisko...
 
Autobus 88:
to bi u moralnom smislu bilo lose za nas narod. Legalizovati prostituciju znacilo bi legalizovati nemoral, blud i razvrat.
Ako neko misli da je prostitucija posao kao i svaki drugi i da treba da bude legalan neka mi odgovori da li bi prihvatio da se njegovo zensko dete bavi time.

Mislim moze da se bavi time i danas ali ce se zbog drustvenog misljenja o tom poslu teze odluciti za njega nego u slucaju da joj je placeno socijalno i penzisko...

Ma daj....Ko hoće da se bavi time, baviće se svakako, ko neće neće. Šta ti misliš, da samo zato što bi se javne kuće legalizovale, da bi se na prostituisanje kao zanimanje gledalo sa većim poštovanjem? Tu nije bitna forma ( da li je to legalizovano), nego suština (šta one rade!!!)...
 
Autobus 88:
to bi u moralnom smislu bilo lose za nas narod. Legalizovati prostituciju znacilo bi legalizovati nemoral, blud i razvrat.
znachi tebi je moralnije kad postoji nelegalna prostitucija u nekim zabitima, kraj puteva, ukrajinke kraj ibarske, belo roblje, makroi..... nego neshto shto je legalno, dovedeno na neki siguran nivo, iako to ne menja jadnu sushtinu cele te stvari.
onda je tebi moral zasnovan na palanachkoj logici "ako se neshto ne vidi, onda je dobro - kao da ne postoji"?

shto se nasheg naroda tiche, mislim da su nam javne kucje najmanji problem za nash kolektivni moral. bolje da ukinemo onu javnu kucju kao shto je nasha skupshtina na primer.
 
Treba pogledati legalizaciju prostitucije kao sto je u Holandiji i gdje je sve zakonom regulisano i imaju pravila ponasnaja, porez se placa drzavi a gazde tih javnih kuca moraju znati neki red i treba tu dobar i ostar zakon i da se mnogo toga sredi u toj bransi a smanjiti bijelo roblje i prodfaja zena i djece!
 

Back
Top