sta znaci "blaga doza drskosti i bezobrazluka"

MA sta da mu kazem. Yebat ce kad ga ukenja ako nema kesha. Danas ne vredi vise biti smeker i zavodnik, kad to zene vise ne gledaju samo gledaju koliko para ima jer su i one same zatupljene. Nista ne znaju onda nije ni cudo sto traze bogate. Ma takve se ni ne znaju yebat. Sve im je blam. Dzaba tim likovima na potrosenom keshu. To ti je kao kad platis razdrndanog yuga po ceni novog Bmw-a i jos se hvalis tim. Ali na brdovitom balkanu jugo je uvek bio dobar pogotovo za voznju po neasfaltiranom seljackom putu.
 
AcaBg82:
rekose mi da mi je problem sto sam mogo fin i da nemam tu "blagu dozu drskosti i bezobrazluka" koji je potreban za zene...moze li neko da mi ojasni sta je to, sta to znaci imati malu dozu drskosti i bezobrazluka....
...
ako moze neki primer

To je jednostavno - kad se sledeci put budes upoznavao sa nekom interesantnom zenom, odmah posle rukovanja daruj joj prstenac, a kad te ona zabezeknuto pogleda, nasmesi joj se i namigni :)
 
AcaBg82:
rekose mi da mi je problem sto sam mogo fin i da nemam tu "blagu dozu drskosti i bezobrazluka" koji je potreban za zene...moze li neko da mi ojasni sta je to, sta to znaci imati malu dozu drskosti i bezobrazluka....
...
ako moze neki primer

Ma samo nemoj odmah da otvaraš sve karte, i ostani fin i naćiće se i za tebe neka fina.
I probaj da budeš duhovit i da se zayebavaš a nemoj da pristupaš devojci kao da si u 18.veku...Malo provociraj i eto ti ''male doze drskosti i bezobrazluka'', samo pazi da ne pređeš granicu ukusa.
 
AcaBg82:
rekose mi da mi je problem sto sam mogo fin i da nemam tu "blagu dozu drskosti i bezobrazluka" koji je potreban za zene...moze li neko da mi ojasni sta je to, sta to znaci imati malu dozu drskosti i bezobrazluka....
...
ako moze neki primer
Ono u čemu je tvoj problem je sledeće:
Jedno je biti fin i to je ok. Ali se ne sme biti ukočen i totalno aseksualan u toj finoći. Mislim, svaka zdrava žena želi i uživa u tome da u muškarcu budi pohotu koja se nikako do teško obuzdava. Ako ti izgledaš kao neko ko uspešno drži svoju pohotu na kratkom lancu, tačnije u tamnici i ne pokazuješ nikakav znak mogućnosti da odstupiš od svoje finoće, onda si kompletno nezanimljiv. Takođe, ako tvoja finoća podrazumeva odsustvo inicijative izazavane željom ka devojci, ili pak podseća na seksualnu inhibiranost, opet si potpuno neupotrebljiv.
 

Back
Top