Lude godine

Da li ste zadovoljni TV programom na ovim prostorima?

  • ne (nikada ne gledam TV jer smatram da je to uz nase medije gubljenje vremena)

  • slabo (rijetko gledam TV zbog slabog kvaliteta programa)

  • recimo (povremeno gledam TV kad nadjem nesto interesantno...ipak bi puno toga promjenio la)

  • jesam (nasa televizija ima vrlo dobar program...rijetko se desi da je nesto ne kvalitetno)

  • strava! (mislim da mi imamo jedan od najboljih programa u evropi...i provodim vecinu vemena uz TV)


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Ruka Pravde

Obećava
Poruka
55
Suuuuuuuuuuuuuuuuuuper emisija...na rtrs-u......nedjeljom u 10.30.......odlicni prilozi.....voditeljica...aj zdravo.....neki su mozda gledali....kako vam se cini.....mislim da je to i teen rock i naravno omladinski forum pocetak omladinskih programa na nasem prostoru.....koji moze da educira i usmjerava djecu i mlade.........sta vi mislite o tome :roll: :wink:
 
aha i ta je dobra....skroz.....i kada .....ma sve su im dobre.....
ali znate sta je najveca uzivancija?
Uzmes video bim...i izvadis sva tri djela LOTR-a...napravis si nesto za grickati i.......
ahhhhh nista bolje (jas da provedes oko 6 sati gledajuci i u mom slucaju nedisuci ali je gotiva....)

PS: moram to ponoviti cim budem imao vremena.....
 
Ruka Pravde:
Suuuuuuuuuuuuuuuuuuper emisija...na rtrs-u......nedjeljom u 10.30.......odlicni prilozi.....voditeljica...aj zdravo.....neki su mozda gledali....kako vam se cini.....mislim da je to i teen rock i naravno omladinski forum pocetak omladinskih programa na nasem prostoru.....koji moze da educira i usmjerava djecu i mlade.........sta vi mislite o tome :roll: :wink:

Ma daj ta emisija je glupa do bola, a jos ona voditeljica koga ona molim te lijepo glumi, ja mislim da to gledaju oni novokomponovani rokeri i slicna sra*a, koja se muvaju po Kastelu i glume pjandure, Banja Luka je zbog njih sve jadnija i jadnija.... :oops:
 

Back
Top