Zaradite na net-u !!!!

dalebu

Početnik
Poruka
12
Zaradite na one stare glupe nacine, nove velike pare.Naime rec je o kompaniji koja isto placa za kliktanje, mailove i tako to....ali glavna stvar u celoj prici su refferali.ZA SVAKOGA KO SE UCLANI PREKO VAS DOBIJATE 25$, i to tako ide tri nivoa i za svakoga dobijate 25$!!!!! Bonus pri uclanjenju je 100$, isplacuju vas kada sakupite 350$!!! Plus zaradjujete neku sicu na onim kliktanjima i mailovima.OVO JE JEDINSTVENA PRILIKA ZATO STO VISE NEMA SAJTOVA OVE VRSTE KOJI PLACAJU OVOLIKO!!!! Mozda su vam malo cudne ove cifre zato sto su velike, ali oni imaju strogu licencu pri prijavljivanju koja mnogo ogranicava pa onda ne ocekuju da zaradite te pare tako brzo. Probajte mozete samo da dobijete , a naravno `sign up` je besplatan.
PS Ja sam juce poceo, a vec imam 1 refferala!
Link:
http://www.RichMails.net/?r=vladamaximovic@hotmail.com
 
Tako velike pare za kliktanje nikad niko nije isplatio. Od PTC-a se niko nije obogatio. Podjite od toga da pomislite ko je lud da ti da tolike pare. Ima PTC sajtova koji placaju, ali 90% tih sajtova nije pristupacno za ex-Yu. Ima i onih koji jesu pristupacni ali svi oni malo placaju (takodje i ovi "nepristupacni"). Znaci moze da se zaradi neka para, ali na primer 1-3 CENTA dnevno od jednog sajta. Ovaj reachmails postoji godinama i ne znam da li je nekog platio.
 

Back
Top