Kad porastem...
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Kad porastem...

Početnik MONOPOLISTA (avatar)
    Učlanjen
    03.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

Talking Kad porastem...

... želim da postanem elitni građanin ovog društva. Želim da budem jaka faca, i da deca u meni vide idola. Želim da se pojavim na spisku 300 najmoćnijih ljudi u Srbiji. Takođe, želim sve ostale pogodnosti koje jedan elitni građanin može imati.

Recite mi sad, koji faks da upišem. Mora postojati neki takav za nas nadprosečno ambiciozne....

Znam, ovo će verovatno pod ključ, ali šta da radim, morao sam...

mali.adadjo nije na forumu
    sve im dajem , čelo ću u blato , na tom mestu da mi duša spava .
    Primećen član mali.adadjo (avatar)
    Učlanjen
    26.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano Re: Kad porastem...

Ako zaista želiš jako, onda će ti se i ostvariti
    Ali prvo moraš da iza sebe imaš tri razreda osnovne škole i da kasnije dokupiš ostatak i na taj način postaneš grafički inžinjer.
    Kasnije moraš da postaneš menadzer, zatim da osnuješ firmu koja se bavi trgovinom,
    pa potom da postaneš novopečeni filmadzija i obećaš časna mafijaška da će ti u filmu igrati Anđelina Žoli....posle šampanjac i havana, obavezno !!!
    Posle sve ide lako, sakupiš desetak potpisa i osnuješ NVO, koja u nazivu treba da ima nešto zvučno, kao npr. INSTITUT...i sl. da bi ljudima izgledalo ozbiljnije i da na taj način varaš okolo.....
    E onda treba da se učlaniš u SPO i da ih izradiš , sve dok Dana ne poludi i ne pusti te niz vodu, da bi ti kasnije u budućnosti prešao u LDP
    E onda je sve lako, lepo u vlasništvo uzmeš firmu koja se bavi prodajom prislušne i protivprislušne opreme, pa možeš mirno i ministra da prisluškuješ, samo ne zaboravi pre toga da švercuješ oružje, to je unosan i isplativ posao 8) a i dobra je to reklama sva domaća i svetska štampa piše o tebi a Savet bezbednosti te stavi na listu za šverc oružjem, gde ćeš veću popularnost od toga
    Pa kada si već imaš ambicije šteta da ne otvoriš i neku npr. Akademiju. :grin:
    E onda je sve lako, slikaš se sa belosvetskim protuvama, po....š nedojebane novinarke da pišu o tebi kao o eliti i agentu 007 po žutoj štampi, platiš 1 000 evrića da ti ime izađe među 100 najmoćnijih u Srbiji....prst u uvo...i ako te neko proziva....možeš mirne duše da na pitanjem odgovoriš pitanjem:
    "Hoćete da kažete da sam ja neki mafijaš?" 8-)
    Poslednji put ažurirao/la mali.adadjo : 06.02.2007. u 19:02

Obećava Dusica84 (avatar)
    Učlanjen
    23.11.2006.
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio mali.adadjo
    Ali prvo moraš da iza sebe imaš tri razreda osnovne škole i da kasnije dokupiš ostatak i na taj način postaneš grafički inžinjer.
    Kasnije moraš da postaneš menadzer, zatim da osnuješ firmu koja se bavi trgovinom,
    pa potom da postaneš novopečeni filmadzija i obećaš časna mafijaška da će ti u filmu igrati Anđelina Žoli....posle šampanjac i havana, obavezno !!!
    Posle sve ide lako, sakupiš desetak potpisa i osnuješ NVO, koja u nazivu treba da ima nešto zvučno, kao npr. INSTITUT...i sl. da bi ljudima izgledalo ozbiljnije i da na taj način varaš okolo.....
    E onda treba da se učlaniš u SPO i da ih izradiš , sve dok Dana ne poludi i ne pusti te niz vodu, da bi ti kasnije u budućnosti prešao u LDP
    E onda je sve lako, lepo u vlasništvo uzmeš firmu koja se bavi prodajom prislušne i protivprislušne opreme, pa možeš mirno i ministra da prisluškuješ, samo ne zaboravi pre toga da švercuješ oružje, to je unosan i isplativ posao 8) a i dobra je to reklama sva domaća i svetska štampa piše o tebi a Savet bezbednosti te stavi na listu za šverc oružjem, gde ćeš veću popularnost od toga
    E onda je sve lako, slikaš se sa belosvetskim protuvama, po....š nedojebane novinarke da pišu o tebi kao o eliti i agentu 007 po žutoj štampi, platiš 1 000 evrića da ti ime izađe među 100 najmoćnijih u Srbiji....prst u uvo...i ako te neko proziva....možeš mirne duše da na pitanjem odgovoriš pitanjem:

mali.adadjo fascinirao si me, zasmejao do suza.
    Hvala ti na tome !!!!!

Učlanjen
    26.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

Još kada sve gore navedeno ne bi bilo istinito......pa da se zajedno smejemo,
    ovako, šta reći :sad:

Primećen član iwan88 (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Citat Original postavio mali.adadjo

ti treba da postanes pisac (ako vec nisi) :-)

Učlanjen
    26.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

Citat Original postavio iwan88
    ti treba da postanes pisac (ako vec nisi) :-)

pa dobro ajde....na zahtev čitalaca mojih postova na Krstarici,
    napisaću memoare :
    "kako sam uz pomoć foruma - krstarica, potpuno raskrinkala švercera oružja i osnivača fantomske akademije"
    naravno, napisaću i "ovu knjigu posvećujem iwan88, mom dragom prijatelju...itd., jer da nije bilo njega...itd"
    e a što ja da se zezam sa time bolje da pobedim na izboru za - MISS ,
    pa da me slikaju a ja na sve njihove provokacije skromno odgovorim:
    "nisam ni znala za izbor ,
    mama me je prijavila" :wink:

Domaćin zoranpetrovic84 (avatar)
    Učlanjen
    25.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

.......pa bicu kengur!?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio MONOPOLISTA
    ... želim da postanem elitni građanin ovog društva. Želim da budem jaka faca, i da deca u meni vide idola. Želim da se pojavim na spisku 300 najmoćnijih ljudi u Srbiji. Takođe, želim sve ostale pogodnosti koje jedan elitni građanin može imati.

Recite mi sad, koji faks da upišem. Mora postojati neki takav za nas nadprosečno ambiciozne....

Znam, ovo će verovatno pod ključ, ali šta da radim, morao sam...
    Велики баја се рађа а не постаје се! Дакле ако ти сад ниси баја највероватније нећеш никад ни бити.
    А што се тиче уписа факса. Џаба ти да упишеш нешто фенси ако се то теби не иде. Рецимо ја не да не би могао да студирам лупам права, економију и оне глупости филозофске што имају да се бубаче.

Primećen član Pa šta? (avatar)
    Učlanjen
    11.01.2007.
    Reputaciona moć
    45

бићеш принцеза оф Ром,
    командант легије бораца за слободу улица од олоша..
    бићеш МАСТОР велике ложе ...

Zainteresovan član strelica86 (avatar)
    Učlanjen
    15.06.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    56

Da zaista jesi monopolista, bio bi već na spisku 300 najmoćnijih ljudi u Srbiji možda...
    Poslednji put ažurirao/la strelica86 : 13.02.2007. u 01:42

Zainteresovan član liberal82 (avatar)
    Učlanjen
    25.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio Дафмен
    Велики баја се рађа а не постаје се! Дакле ако ти сад ниси баја највероватније нећеш никад ни бити.
    А што се тиче уписа факса. Џаба ти да упишеш нешто фенси ако се то теби не иде. Рецимо ја не да не би могао да студирам лупам права, економију и оне глупости филозофске што имају да се бубаче.
    ajmo ozbiljno
    zar stvarno mislis da se radja a ne postaje ???????
    radjaju se oni pod srecnim zvezdama a takvih je malo...... a kasnij epostaju mnogo vise.... naravno pod velikog baju ne smatramo ljude koji su "mafijasi" zive 25 godina i imaj uparolu zivi brzo umri mlad i budi lep les.. to nisu velike baje vec velike budale.... no mora i to neko da radi ...
    inace ovo drugo se slazem dzaba ako ne ide........

Slične teme

1. Kako da porastem?
    Autor Micoman u forumu Zdravlje
    Odgovora: 116
    Poslednja poruka: 25.03.2015., 10:18
  2. Kad porastem, biću.....čovjek?
    Autor Millie80 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 93
    Poslednja poruka: 12.09.2008., 16:44
  3. Kad porastem bicu...muzicka zvezda! Ali,... koja?
    Autor L D Project u forumu Muzika
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 26.06.2008., 18:55

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •