Cosmo vs. CKM

Zefirra

Iskusan
Poruka
6.123
Pricala sam nesto sa ortakom na tu temu pa resih da podelim zakljucke sa vama:

Cosmopoliten i rubrike:
1001 nacin kako zadovoljiti muskarca
1001 nacin kako se ponasati,sminkati,oblaciti,izgladnjivati da bi osvojili muskarca
+ exsplicitnih slika zenskih grudi,straznjica i butina na sve strane (u funkciji kako treba izgledati da bi se muskarcima svidele) i nezaobilazna stimulacija zena na estetske intervencije da bi bile ko sa fotografije

CKM i rubike:
ammm...nema nijedna o zadovoljavanju zena...
nema nijedna o oblacenju i ponashanju da bi se dopali zenama
+ exsplicitnih slika zenskih grudi,straznjica i butina na sve strane
i hm...nijedno musko na fotografijama i nema stimulacije muskaraca ni na sta...
veoma opusten casopis zapravo

Zakljucak: Ili obe stvari pishu muskarci ili smo mi zene malo blesave...

Mada posto se u Cosmo obicno kunu devojke koje umiru za muskarcima koji se kunu u CKM , moram priznati da mediji rade drustveno koristan posao...
 
Definitivno smo mi žene blesave. To je moj generalni zaključak. Ako zagrebeš po površini, shvatićeš da je svim ženama isključivi cilj: UDAJA. Shodno tome one će gladovati, vežbati, ulepšavati se ... samo da onog momenta kad sretnu nekog muškarca, on pomisli: Ovo je žena mog života i ja ću nju oženiti.

A muškarci su malo ležerniji. Brak im nije prioritet i shodno tome su mnogo opušteniji i spontaniji .... kod njih nema velike filozofije.

Ja bih više volela da sam muškarac :mrgreen:
 
ne citam ni kosmo ni ckm. :)
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 
nikad nisam razumela zene koje bacaju pare na takve casopise, ali sam zato kod istih zena uzivala u citanju (kako sam gadna).. ma misim s'ranje - sr'anje.. ne znam da li iko shvata ozbiljno to sto pisu..
najvise volim one tekstove tipa - 53 nacina da usrecite svog muskarca, pocevsi od oralnog obradjivanja njegovog cvetica (a cvetic nije pisha), do saputanja bezobraznih reci na jastuku.. misim.. eej...
 
NatasaNatasa:
Definitivno smo mi žene blesave. To je moj generalni zaključak. Ako zagrebeš po površini, shvatićeš da je svim ženama isključivi cilj: UDAJA. Shodno tome one će gladovati, vežbati, ulepšavati se ... samo da onog momenta kad sretnu nekog muškarca, on pomisli: Ovo je žena mog života i ja ću nju oženiti.

A muškarci su malo ležerniji. Brak im nije prioritet i shodno tome su mnogo opušteniji i spontaniji .... kod njih nema velike filozofije.

Ja bih više volela da sam muškarac
:mrgreen:

Sto muskarac? Inteligencija nije iskljucivo muska osobina :)

A komentar o zenama ti je krajnje nekorektan. Pricaj o sebi i o svojim prijateljicama - na planeti ima par milijardi zena i nisu sve kao ti...
 
NatasaNatasa:
Definitivno smo mi žene blesave. To je moj generalni zaključak. Ako zagrebeš po površini, shvatićeš da je svim ženama isključivi cilj: UDAJA. Shodno tome one će gladovati, vežbati, ulepšavati se ... samo da onog momenta kad sretnu nekog muškarca, on pomisli: Ovo je žena mog života i ja ću nju oženiti.

A muškarci su malo ležerniji. Brak im nije prioritet i shodno tome su mnogo opušteniji i spontaniji .... kod njih nema velike filozofije.

Ja bih više volela da sam muškarac :mrgreen:
hm vezbam iskljucivo zbog sebe,jer volim da imam zategnuto telo,koliko god mogu.
i nisam pristalica preteranog ulepsavanja ( citaj maskiranja) jer je onda sve to laz...kad skines sminku,a ono grob :shock: desilo mi se u vise navrata na ne mogu da prepoznam neke zene kad skinu farbu sa lica :?
i mislim da nije cilj svake zene udaja.
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 
Banshee:
hm vezbam iskljucivo zbog sebe,jer volim da imam zategnuto telo,koliko god mogu.
i nisam pristalica preteranog ulepsavanja ( citaj maskiranja) jer je onda sve to laz...kad skines sminku,a ono grob :shock: desilo mi se u vise navrata na ne mogu da prepoznam neke zene kad skinu farbu sa lica :?
i mislim da nije cilj svake zene udaja.
_ducky__by_gadgetsguru-1.png

na kozari malo dijete sve je grob do groba :)
 
Moram da pohvalim zenski deo ekipe koji je odgovorio na temu.
Mislim da svako prema sebi treba da ulaze prvo u svoju dushu i onda da nadje srodnu dusu koja takodje ulaze u sebe.
Sta ja imam od preplanulog tatinog sincica koji vozi dzip i przi se na najnoviji model mobilnog tela...?
S druge strane...nemojmo osudjivati neke devojke...koje su rodjene bez icega i ne biraju sretstva da bi stekle nesto.
Ali opet po mom misljenju krajnje je vreme da pohvalu uberu i inteligentne zene koje su svojim radom i talentom,(a ne telom,udajom i praznjikavim tracevima) postigle uspeh.A to zaista tesko vidjam bilo gde...sem ovde ;)
 
muvalo:
Sto muskarac? Inteligencija nije iskljucivo muska osobina :)

A komentar o zenama ti je krajnje nekorektan. Pricaj o sebi i o svojim prijateljicama - na planeti ima par milijardi zena i nisu sve kao ti...
Pa tragično je, ali boldovana rečenica iz onoga što si citirala, a što mene mrzi da ponovo citiram, ono o udaji, nije daleko od istine...
Ipak, nije to cilj sam po sebi, ili što su žene tako programirane ili što su, čak nije ni zato, što su naučene da tako treba, danas je udaja stvar preživljavanja... U Srbiji.

Ako malo procunjate po PROSEČNOJ srpskoj porodici, dobićete situaciju gde se stvari "formiraju svojim redosledom" - odrasli sinovi dele imanje, ćerke se udaju, sin ostaje u kući, ćerka traži sebi dom. Ima na D&P tema... Ustvari, mlade devojke imaju opciju - ili da ostave sve iza sebe i rizikuju, ili da se udaju. Da ne bi bilo strahovitih skokova, tenzija, svađa i ljutnje, pa i padova, ogromna većina ostaje u kući dok ne pronađu sebi muža, za to vreme, čim pređu 25-tu, počinje užasan pritisak okoline i smaranje kada će već jednom da se uda... Da se komšije vesele i tetke igraju... Kao zato, a ustvari se idioti iživljavaju, odgovor - zabole me **** za udaju, ne pije wodu, jednostavno ne može da prođe jer je osoba od 30 godina, ženskog pola, koja živi sa roditeljima idiot, usedelica, razmažena, ružna ili odbojna na neki način, psihički obolela, što kao trač ne bi bilo nimalo strašno, da okolina zapravo ne ubedi nesrećnu jedinku da ona to ZAISTA I JESTE. A to osećanje je tako poražavajuće da se na kraju sve stvarno i svede na udaju i požurivanje iste da se na taj način "osamostali" i prestane da bude sve ono navedeno...
Da se razumemo, i muška jedinka koja živi sa roditeljima do 40-e (ovde se granica malo pomera) je nazvana idiotom, ali to nije ni upola tako trahično doživljeno kao u slučaju usedelice.

Ništa čudno, ovde jeste cilj većini devojaka da se "dobro uda". Povraća mi se od toga, ali tako je.
 

Slične teme


Back
Top