Eurovision

TheUniversalCreep

Zainteresovan član
Poruka
258
Sta mislite o Evroviziji?Ja mislim da je srannje.Rijetko se desi da neki ucesnik ima kvaliteta.Kazu rock pobijedio prosle godine.Demoni iz Finske.Uuuu.
A ona bruka na nasem izboru prosle godine.Da ne pricam.
Ako grijesim ispravite me.Mozda sam 1 od rijetkih sa ovakvim misljenjem.

Rock'n'roll angels bring thyn Hard Rock Hallelujah
Demons and angels all in one have arrived
Rock'n'roll angels bring thyn Hard Rock Hallelujah
In Gods creation super natural high. Pa i nije im text toliko los.Ali stajling....
 
Ma, bezi..gledala sam samo proslogodisnju...kada su one nakaze pobedile..nemaju nikakve veze sa metalom i hard rockom...Obicni gospodari prstenova!
Evrovizija je uvek bila, i uvek ce biti obican maskembal!
 
Ja u suštini nemam nikakvo mišljenje o Evroviziji, jer mi taj festival nikako nije bio zanimljiv.

E sad... stvari se malo menjaju... Što? Pa BBC je rešio da se spase dugogodišnje blamaže Britanije na pomenutom festivalu, pa je rešio da na sve načine privoli MORRISSEY-a ne bi li nastupao. Naravno, u svom stilu, on se još uvek premišlja... pa ćemo videti šta će iz svega ispasti.

Lično... mislim da je bolje da ne nastupa... ali ako bude nastupao, imaću svog favorita!!!

MORRISSEY, NOTHING CHANGE TO ANSWER FOR
 
Ma ne prati se Evrovizija toliko zbog pesama ili pevaca, vec da se vidi ko ce za koga da glasa i koji cemo mesto da osvojimo. Ne znam za vas, ali nekoliko mojih drugova i ja imali smo obicaj da se skupimo, gledamo Evroviziju i kladimo se na to koji ce od "dobrih komsija" da nam da najmanje bodova.
 
Е евровизија је толико ***** да не знам. Када тамо може да буде други Жељко Јоксимовић са Ланетом... и остале глупсоти мислим ..
 
Evroviziju kao manifestaciju ne volim, moji drugari je zovu gay parada. Verovatno cu da se okupim sa drustvom cisto da se malo smejemo, a inace volim da gledam sve gde se glasa, pa preokreti, pa proracuni.... :lol:
 
NirvanaCreep:
Sta mislite o Evroviziji?Ja mislim da je srannje.Rijetko se desi da neki ucesnik ima kvaliteta.Kazu rock pobijedio prosle godine.Demoni iz Finske.Uuuu.
A ona bruka na nasem izboru prosle godine.Da ne pricam.
Ako grijesim ispravite me.Mozda sam 1 od rijetkih sa ovakvim misljenjem.

Rock'n'roll angels bring thyn Hard Rock Hallelujah
Demons and angels all in one have arrived
Rock'n'roll angels bring thyn Hard Rock Hallelujah
In Gods creation super natural high. Pa i nije im text toliko los.Ali stajling....

Ma bezveze! Nema Juznog vetra! Zato je fus. Recimo POSELO 202 je bila svetska a nasa manifestacija, a ne tu neke evrovizije. 8-)
 
maaaaaaaah...ja volim da je gledam...marsh bre hejtteri neki...:cool:....ali ozbiljno sada...volem da gledam....i drago mi da su pobedili lordi.....bash mi je drago!....ha....ne mogu da dochekam takmichenje u finskoj :D :lol:
 
ql ql :D
bilo bi okay kad bi bilo dobrih pjesama...lordi nisu bili loši
ali ostatak...mislim, još da pobjednik ima neq bzv pjesmu pa to bi bilo vrhunac....
ali mislim da će i ove godine biti smor kao prošle....možda i griješim :wink:
 
ja obozavam Evroviziju!!! Jedva cekam da gledam Beoviziju da vidim ko ce nas predstavljati ove godine, a posle jedva cekam Evroviziju. Pesme su ok, nista posebno ali obozavam da gledam glasanje i da pogadjam ko ce pobediti!
 
Sve to treba u gasnu komoru ili postreljat ili obesit. Ma koga ja zezam. Oni ce se leba najesti od pevanja mi necemo. Dzaba nama principi i ideali kad nemamo globalnu slavu. Dzaba nama poruka kada nemamo kome da je kazemo.
 
Molim da se ne vredja ime gospodara prstenova poredjenjem sa lordi-jem. Oni su moroni koji izgleda privlace jos vece morone...(one koji su glasali za njih). Ima toliko dobrih rock i metal bendova koji bi sigurno pobedili na eurosongu kvaliteom. Verujte mi :)
 
shoplifter:
Ja u suštini nemam nikakvo mišljenje o Evroviziji, jer mi taj festival nikako nije bio zanimljiv.

E sad... stvari se malo menjaju... Što? Pa BBC je rešio da se spase dugogodišnje blamaže Britanije na pomenutom festivalu, pa je rešio da na sve načine privoli MORRISSEY-a ne bi li nastupao. Naravno, u svom stilu, on se još uvek premišlja... pa ćemo videti šta će iz svega ispasti.

Lično... mislim da je bolje da ne nastupa... ali ako bude nastupao, imaću svog favorita!!!

MORRISSEY, NOTHING CHANGE TO ANSWER FOR

I da Morrissey ode na Evroviziju,nece imati sanse za pobedu,prosto zato sto ljudi koji slusaju ok muziku ne gledaju Evroviziju....
A proslogodisnja pobeda Lordija je,cini mi se,bila samo zbog toga sto je sve bilo identicno,pa su samo ovi ostali u kratkotrajnoj memoriji zahvaljujuci scenskom nastupu....
Takodje smatram da je glasanje na Evroviziji uglavnom po patriotskoj osnovi,(po kvalitetu i ne moze da bude )tako da su svi manje-vise izjednaceni...Sanse da pobede imaju samo oni koji se na bilo koji nacin razlikuju od vecine....
Ta manifestacija je cista glupost....
 
peleplay:
Molim da se ne vredja ime gospodara prstenova poredjenjem lordi-jem. Oni su moroni koji izgleda privlace jos vece morone...(one koji su glasali za njih). Ima toliko dobrih rock i metal bendova koji bi sigurno pobedili na eurosongu kvaliteom. Verujte mi :)


Na Eurosongu NIKO ne moze da pobedi kvalitetom(izuzetak je mozda Abba)...
btw,i Nightwish je jedanput ucestvovao na finskoj evroviziji i bili su 6....
Toliko o tome...
Mada ima i boljih od Nightwish-a :lol:
 
Evrovizija je najobichnije sranje,prvo ljudi koji nastupaju,mi uvek odemo s nekom idiotskom pesmom,ne rachunajucji one prve Evrovizije,al najstrashnije je bodovanje,dakle sve susedne zemlje daju jedne drugim najvishe poena,to apsolutno veze s muzikom nema,,,
 

Back
Top