Tanja Savic

so youg, so young, im wondering all alone in the night ,
don't zvuchi like balada my boigrafijaaa
oooooooooooooooo ooooooooooooooooo oooooooooooooooooooo!!!!!
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
omg........

mrzim te narodnjachine!!!!!!!!!
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
 
gucci_novosadjanka:
A koga briga ovde shta ti mislish o njima??????? I kome cesh ti da zabranish da otvara teme??????
@tema
Ja ne volim Tanju ali skroz gotivim njene pesme!
Mukice, stvarno te zalim, iz dubine srca.
Zelim ti da se nekada, u kasnijem zivotu vratis na pravi put i shvatis kakvo djubre jedes!
 
Ninko7:
Zanima me sta vi mislite o Tanji Savic???
sto bi se reklo - sve najgore :lol: :lol:
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 
jovana_medena:
Iskreno..stwarno smarate sa owakwim temama..Znachi lepo otvorite temu ,,SWE GRANDOWE KOKOSKE`` ...i to je to..Wishe se niko netje buniti..a ne owako:)
A stho se tiche Tanje...ne mislim nistha o njoj,i ne zelim ni razmisljati!Boli me uwo za nju...ne wolim njene pesme i mislim da je SELJANKA!!!
A zashto to ne bi uradili i sa temama o metal muzici i o pank muzici i o bilo kakvoj drugoj muzici. Predpostavljam da si kao neka neka liberalka i da imash toleranciju prema svemu ali kad dodje do granda odma tu neshto kenjkash. Pustite ljude da slushaju shta im se slusha. Kako da ocekujemo da oni nas tolerishu ako i mi njih ne tolerishemo. Postoje zli i dobri ljudi i pametni i glupi. A ne oni shto vole ovo oni shto pripadaju ovde. To je samo svrstavanje. Peace every one!(ma shta ja serem, CRKNI TANJA!)
 
Dobro izgleda,(kaoi sve grandovke) djetinjasta je dosta ali nije utripovana kao neke tipa:Stoja , Jana........uh kad ih pomenem oneraspolozim se , Tanja je ipak TAKO MLADA--Cokolada--Limunada...:super::rotf:
 
o glupe li teme sunce'l ti.........pa shta normalan covek ima uopshte da misli o njoj...............mislim stvarno.................ko ce biti sledeci seka ili ceca :roll:

sleca ce biti karleusa:heart:, a sto se tice tanje mislim da je obicna seljanka (cistokrvna ciganka to je provereno), debela, GLUPACA KOJA JE ZAVRSILA SAMO OSNOVNU SKOLU... uglavnom sve najjjjjjjjjjjjjjjjjgoooooooooreeeeeeeeeeeee:twisted::twisted::twisted:
 

Back
Top