plakanje

Svest da neshto nisam mogla/ne mogu/necju mocji, a mnogo mi znachi... Svadja s mojima, svadja s nekom od drugarica, svadja s dechkom, ako ga imam... I redovno one tuzhne scene u romantichnim komedijama :lol: Ne vidim kakve veze ima naslov teme s pitanjem 8) mogu biti tuzhna pa da ne plachem.
 
Electra:
Svest da neshto nisam mogla/ne mogu/necju mocji, a mnogo mi znachi... Svadja s mojima, svadja s nekom od drugarica, svadja s dechkom, ako ga imam... I redovno one tuzhne scene u romantichnim komedijama :lol: Ne vidim kakve veze ima naslov teme s pitanjem 8) mogu biti tuzhna pa da ne plachem.

heh, ja isto... samo josh da dodam-kad se jako iznerviram zbog nechega, kad se osetim bespomocno...
 
placem kada se setim svog strica....obavezno tad
placem uz balade koje kao poslednji mazohista stalno slusam...placem kad gledam film(ne kada je scena tipa volim te i onda se neko poljubi) ...placem kada se setim nekih osoba koje su se ponele kao kreteni a meni je jos stalo do njih....placem zbog isto jedne osobe....placem kada sam depresivna...placem kada vidim ili cujem da se nekome nesto lose desilo.....placem kada sam svesna da sam ispala kreten.....eto...... :) placipicka sam :p
 
Electra:
Nisam ni ja na to mislila, nego uvek bude neki zaeb u romantichnoj komediji, kad raskinu, ili shvate da ne ide, ili neko ode... malo pre kraja. ;p
ja najcesce kad neko umre...ne kad se raskida ili tako nesto,jer znam da ce se pomiriti,pa mi je onda pateticno...ovako kad neko umre ili je bolestan.....mislim moze i ako raskinu,ali onda mora gluma da bude jaaako dobra da bi me ubedili u to
 
Филм: ''Девојка од милион долара''...

Јбт нисам плакао, али сам се толико био сморио да је то страшно... нисам очекивао такав крај...:?:?:?
 
Dovla:
Филм: ''Девојка од милион долара''...

Јбт нисам плакао, али сам се толико био сморио да је то страшно... нисам очекивао такав крај...:?:?:?
E da...Ja sam se ipak rasplakala na kraju... :-(
 
"profesionalac" me rastuzi uvek pred kraj. i svaki film u kome dete gubi psa/pas odlazi/oduzimaju mu psa/pas bude povredjen/umre

inache samo sam jednom stvarno plakala od tuge, i to kad mi je umrla bliska osoba, ostalo je sve od nerviranja, il tako pokoja pushtena suzica na tuzni film-pesmu
 
ne mogu reci da me nesto rasplace, smao da me rastuzi, a u zavisnosi od toga kakav sam dan imala zavisi da li cu da zaplacem. :)
rastuzi me kad se svadjam s naj drugaricom :( ,, kad citam o mladim ljudima koji pate od teske bolesti itd...
Филм: ''Девојка од милион долара''...

Јбт нисам плакао, али сам се толико био сморио да је то страшно... нисам очекивао такав крај...
jedan od mozda 3 filma koji me je rasplakao. nisam mogla da verujem da je takav kraj.
ma i danas ne mogu opet da odgledam film na DVD-ju upravo zbog kraja, iako mi se ostatak filma svidja.
 
Lucky girl:
e da uvek sam plakala kao klinka kad Simbi iz kralja lavova umre otac :cry:
ja kad bambiju umre mama.i oduvek sam mrzela taj crtani. :?


sad ne placem uz filmove,serije i slice.
placem od besa ili od nemoci najcesce.
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 
Ja lako zaplacem, evo sad placem dok citam ove vase postove, lijem suze ko kishu...:P
Ma ne placem ja tako lako, ali pre neki dan gledo ono Sve za ljubav i kao spojili qmove i njih dvojica plachu, a meni to tako bilo tuzno...ne znam stvarno, bash mi bilo tuzno...:P

:)
 
Pa ne znam.......filmovi me jako retko rasplacu!Sve zavisi od situacije!Kad sam depresivna svaka sitnica moze da me iznervira i rasplace a kad sam srecna skoro nista!Ma ne zavisi ni od situacije zavisi od............ustvari pojma nemam od cega!Prosao mi je(Bar se nadam)vrlo tezak period zivota pa valjda zasluzujem break od plakanja!
 
svashta mozhe da me rasplache...
bes (veoma chesto), nepravda...kad vidim nekog ko mi je drag, da plache, obichno se i ja rasplachem.....
oni koji me ne poznaju dobro, rekli bi za mene da sam hladna osoba, i da nikad ne plachem.....
poshto pred drugima, veooooma retko plachem.....
samo ako sam u nekom bedaku, i malo popijem.....tad se mnogo lako rasplachem.....


uz filmove plachem kako-kad....mozhda ponekad na kraju...
film koji me je najvishe rasplakao je ~Jesen stizhe dunjo moja~....mnogo je tuzhan....:cry:
koliko puta sam zaplakala zbog neke pesme, mogu da nabrojim na prste jedne ruke....
i to onda kad sam bila bash bash ske.njana....
 

Back
Top