Naučna istraživanja

BanovanKorisnik

Primećen član
Poruka
772
Stalno čitam po ovom forumu neke podatke dobijene ''naučnim istraživanjem''.
Npr. ovakvi ili onakvi više uživaju u sexu, te ova nacija je bolja a ova lošija, te ovi su lepši, a žene iz ove zemlje više varaju muževe...
Da li neko zna kako se sprovode ta istraživanja i koje su naučne osnove?
Da li neko zna neke rezultate tih istraživanja?
Npr. kako se naučno meri ko više uživa u sexu, k'o je bolji a ko lošiji i slične stvari?
I gde smo mi tu?
 
zelenooka:
Pa presreću ljude na ulici (ili zovu telefonom) i postavljaju svakojaka pitanja...Pa sad ti vidi koliko je sve to realno. ;)

ma to se i meni nešto čini... al' malo malo pa se neko na LJiS pozove na neka istraživanja (nekad i ''naučna istraživanja''...
pa ko velim, naćiće se neko valjda da malo te nauke i objasni... al' kol'ko vidim propade mi tema...
 
E ovako se to radi : pokupe sinnketa,baneta gada,Tutuna i josh par njih..tajno sve,naravno ;).. i dovedu im uzorke.... izoluju ih od sveta neko vreme,experimentishu na njima..neki Mengele & C.O. i onda nam ovde serviraju rezultate. Mislim,ovo pitanje je za jednog bambija..pa ceo 4um zna to.... ;)
 
Peta W.:
E ovako se to radi : pokupe sinnketa,baneta gada,Tutuna i josh par njih..tajno sve,naravno ;).. i dovedu im uzorke.... izoluju ih od sveta neko vreme,experimentishu na njima..neki Mengele & C.O. i onda nam ovde serviraju rezultate. Mislim,ovo pitanje je za jednog bambija..pa ceo 4um zna to.... ;)
Eto, kažem ja lepo, ima ko zna...:lol: Pa jel' imaš i neke rezultate?
 
Zanimljivo...Verovatno naucnici sednu pa procitaju sve moguce postove sa svih foruma i tako dodju do rezultata. Evo,mi bi mogli sad da klasifikujemo postove po godistima,polu,zadovoljstvu/nezadovoljstvu i svim ostalim parametrima...ovo je laicki...ima li neki naucnik medju nama???
 
? Sto? Sta sam sad pogresila?
bigthink.gif

Prevod:
Psiholozi to tako otprilike rade, a kako tacno sve ne znam jer nisam strucnjak.
 
zelenooka85:
Cak ti i pise ispod tih 'istrazivanja'...da se ona najcesce svode na anketu koju popunjava uzorak od oko 500 do mozda 5000 ljudi...pa ti vidi koliko je to validno.
O.K. Aj da na uzorku foruma utvrdimo prosečnu dužinu muškog polnog organa...
forumašima je u proseku do kolena,
a frajerima od 4umašica je do zemlje...
zaključak prosečnom srbinu je qurac negde do listova
 
Jes...pa stvarno ne znam kako su utvrdili prosek od 14cm? Sem ako nisu izjave davali urolozi...
Inace ja sam u debeloj zabludi kad mislim da nema srbina ispod 18 ? :) Ja josh ne sretoh lika ispod 20,imam cak i reckice sa imenima na lenjircicu :) (to sam radila josh kao mladja iz zezanja...sad sam to i bacila)
Samo tri imena :( :)
 

Back
Top