PROGNOSTIKA....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
37.297
Prognoze budućih događaja.šta će se desiti i šta može da bude...
Gospodin PROF GROF će vam odgovarati pomoću Numerologije
o budućem datumu rođenja vašeg deteta + pogađanje pola deteta..
Šta je potrebno?
Potrebno je ceo datum rođenja od vaših roditelja...
+ vaš datum rođenja


Pored ovog sve što mislite o prognozama budućnosti pišite,,,
 
Psihologue:
Koliko sam zapazio prva je bila MADY kojoj je gosn PROF GROF svojim numerološkim predskazanjem
prorokovao Kćerkicu....Videćemo uskoro..Izvolite...

Odlična ideja gosn PSIHOLOGUE oko ove teme. Ovo je verujem najoriginalnija tema na svim forumima. Još mi se sviđa što je jasno napisano da svako može da piše o nekim predskazanjima vezana za budućnost uopšte, bilo čega i bilo kojih stvari.

Ja ću ono što sam saznao da koristim u pogledu prognostike oko rađanje potomaka i kao što sam napisao datira iz najstarijih vremena...

Posle određenog perioda , kada se utvrdi da ima logike u ovoj vrsti prognostike, ( a ja sam proverio u nekih 100 primera i pogrešio sam samo u 25 primera ) napisaću svima na koji način se to račina. Voleo bi da moj narod to iskoristi , i da nas ima sve više i više...


p.s. Kod Medy je dečak u pitanju..... :wink:
 
prof.Grof:
Odlična ideja gosn PSIHOLOGUE oko ove teme. Ovo je verujem najoriginalnija tema na svim forumima. Još mi se sviđa što je jasno napisano da svako može da piše o nekim predskazanjima vezana za budućnost uopšte, bilo čega i bilo kojih stvari.

Ja ću ono što sam saznao da koristim u pogledu prognostike oko rađanje potomaka i kao što sam napisao datira iz najstarijih vremena...

Posle određenog perioda , kada se utvrdi da ima logike u ovoj vrsti prognostike, ( a ja sam proverio u nekih 100 primera i pogrešio sam samo u 25 primera ) napisaću svima na koji način se to račina. Voleo bi da moj narod to iskoristi , i da nas ima sve više i više...

Imaš prostora koliko god želiš..
Tema je zalepljena i biće tvoja CARE ustavri Profesore..
Tu sam samo da dam neke male komentare..
Tema je jedinstvena nema šta..
Ekskluzivitet imaš..
 
sexy lady2005:
evo ja cu
samo ne razumem...
datum rodjenja mojih roditelja ili...?

PROVERA:
-Treba da napišete datum rođenja oca , pa majke. Napišete onda datume rođenja vašeg brata, sestre ili više njih ako ste veća porodica a ja vam napišem na osnovu datuma koji datum pripada recimpo muškom a koji ženskom potomku. Ovo se odsnosi i na recimo datume vaših rođaka poznanika sve jedno.

Primer :

Otac 23.08 1970 majka 122.1973. Deca 12.08.1995, 23.09.1998, 2.3.2000. Ko je muški a ko ženski potomak ?

Tako može i da se i planira pol deteta..........
 
NAPOMENA:

Treba da napišete datum rođenja oca,pa majke.

Napišete onda datume rođenja vašeg brata, sestre ili više njih ako ste veća porodica a ja vam napišem na osnovu datuma koji datum pripada recim po muškom a koji ženskom potomku.

Ovo se odnosi i na recimo datume vaših rođaka poznanika sve jedno.
 
MISLIM DA NISTE DOBRO SHVATILI KAKO SE POSTAVLJAJU PITANJA.Još jednom vam dajem primer...

Napišite datume rođenja roditelja ( vaših, tuđih sve jedno ). Zatim napišite datume rođenja potomaka njihovih a ne navodite pol njihov. Poenta je u tome da ja treba da pogodim pripadnost polova potomaka na osnovu datuma rođenja roditelja i dece.

Primer:

otac 1.1 1971 a majka 5.5.1975. Kojeg je pola njihovo prvo dete rođeno 8.8.1998 i njihovo drugo dete rođeno 11.11.2000 ?

Tako može i da se predvidi u budućnosti, tj. na taj način može i da se planira pol rođenja i one dece koja tek treba da se rode.Na taj način što mi napišete prvo vaš datum rođenja a onda i partnerov, gde mi naglasite koji datum rođenja pripada muškarcu a koji ženi. Može se dosta precizno odrediti određeni broj dana kada želite da radite na muškom ili ženskom potomku. Veoma interesantno.......

Sad je ja mislim malo jasnije. Ajmo da krenemo već jednom...


Prosto kao pasulj, samo mora da se radi......
:wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top