NESTO OKO FORUMA LLJUBAV i SEX

DON

Aktivan član
Poruka
1.451
Posto vidim da pojedinci nikako da shvate............
Forum jeste mesto za razmenu misljenja,za savetovanje onih kojima pomoc treba(sto je najcesce bilo izvrgavano ruglu i podsmehu),Forum jeste mesto i za zezanje,ali za izivljavanje sigurno nije.Zato,neka pojedince ne cudi to sto su se moderatori uozbiljili.Smetalo je okupljanje u Kosutnjak,otvorena je SVASTARA,e pa sad,ne moze bas svima i za sve da se udovolji.Moderatori su se uozbiljili,jer to im je i poso.Dozivite Forum kao mesto za razmenu misljenja,diskusiju,zezanje.Zar je to mnogo?Forum Ljubav i sex,recimo.Vidite li Vi koliko ljudi jednostavno hoce da pitaju,da se posavetuju.Sta ima tu loseg,osim sto su do sada takvi Topici ubrzo po postavljanju podvrgavani ruglu.Tako nece biti nadalje.Ko sam ja da sve ovo govorim u ime administratora? Niko...a mozda i neko,tek clan kao i svi MI! Manje povike po moderatorima,ima ko nadgleda njihov rad.

S postovanjem
 
DON:
Posto vidim da pojedinci nikako da shvate............
Forum jeste mesto za razmenu misljenja,za savetovanje onih kojima pomoc treba(sto je najcesce bilo izvrgavano ruglu i podsmehu),Forum jeste mesto i za zezanje,ali za izivljavanje sigurno nije.Zato,neka pojedince ne cudi to sto su se moderatori uozbiljili.Smetalo je okupljanje u Kosutnjak,otvorena je SVASTARA,e pa sad,ne moze bas svima i za sve da se udovolji.Moderatori su se uozbiljili,jer to im je i poso.Dozivite Forum kao mesto za razmenu misljenja,diskusiju,zezanje.Zar je to mnogo?Forum Ljubav i sex,recimo.Vidite li Vi koliko ljudi jednostavno hoce da pitaju,da se posavetuju.Sta ima tu loseg,osim sto su do sada takvi Topici ubrzo po postavljanju podvrgavani ruglu.Tako nece biti nadalje.Ko sam ja da sve ovo govorim u ime administratora? Niko...a mozda i neko,tek clan kao i svi MI! Manje povike po moderatorima,ima ko nadgleda njihov rad.

S postovanjem
da ne bih dolazilo do zabuna oko ovog topica...

- topic je ponovo otključan na želju usera da komentarišu
- prebačen je na svaštaru jer to nije tema o ljubavi i sexu
- dopunjeno je ime teme da ne bih dolazilo do zabune o kom forumu tj podforumu se radi

pozdrav

B
 
Mislim da Krstaricu samo treba da interesuje clic-streaming tj. broj kliknutih hyperlinkova na njihovom site-u bez
obzira da li je user registrovan ili ne...'' Pravljenje gluposti tj.postovanje korisnih i mudrih mishljenja treba prepustiti
userima do neke granice gde dolazimo do nechega shto se zove 'Umetnost destilacije'shto je opet selekcija samog
user-a. Treba ici na kvantitet zarad kvaliteta... I zbog para i zbog muzike... :wink:
 
DON:
Posto vidim da pojedinci nikako da shvate............
Forum jeste mesto za razmenu misljenja,za savetovanje onih kojima pomoc treba(sto je najcesce bilo izvrgavano ruglu i podsmehu),Forum jeste mesto i za zezanje,ali za izivljavanje sigurno nije.Zato,neka pojedince ne cudi to sto su se moderatori uozbiljili.Smetalo je okupljanje u Kosutnjak,otvorena je SVASTARA,e pa sad,ne moze bas svima i za sve da se udovolji.Moderatori su se uozbiljili,jer to im je i poso.Dozivite Forum kao mesto za razmenu misljenja,diskusiju,zezanje.Zar je to mnogo?Forum Ljubav i sex,recimo.Vidite li Vi koliko ljudi jednostavno hoce da pitaju,da se posavetuju.Sta ima tu loseg,osim sto su do sada takvi Topici ubrzo po postavljanju podvrgavani ruglu.Tako nece biti nadalje.Ko sam ja da sve ovo govorim u ime administratora? Niko...a mozda i neko,tek clan kao i svi MI! Manje povike po moderatorima,ima ko nadgleda njihov rad.

S postovanjem
ko mu je drmao kavez :x
 
Gazdarica:
Nije povecan, ako pod kvalitetom smatrate beskrajne chatove na topicima, bilo da se u njima radi o zezanju ili o prepucavanjima...
I evo Jandrla ti prvi, stavi ruku na srce pa reci na koliko si topica na "LjiS-u" odgovorio na zadanu temu... Uvijek samo upadas u neki chat, zar ne...?

Dobro pitanje... hehe. A sto pa on prvi? Aj da pogledamo onog ko je nesretjom dobio zaduzenje da sprovodi pravila npr. Prvo tebe Gazdinka i ostale mooderatore. Ovo sto sledi je izvadjeno iz kante sa smetjem po sistemu "istresi pa sta prvo ispadne"... a ispada da se uglavnom radi o Gazdarici, ne sluchajno naraFski.

Chat-Tema: Ej RASTA, zasto su ti bas svi komentari NEGATIVNI?

Gazdarica:
Zak:
Rastamane inauguracija je vrsena pivom, kako mislis da sacuvas titulu?
Zak, jesi li ti sve ljude sa Krstarice, koje si upoznao, zalio pivom, u znak simpatije...?

"Promashena" Tema: Zašto se plašimo PRAVE LJUBAVI...?

Gazdarica:
Anja.:
Heh, upravo ovakvog imam sad u zivotu i sve je toliko savrseno i normalno...
Ali, sta ja radim... Stalno zapocinjem neku pricu koja bi mogla lako dovesti do svadje, frke, da je on drugaciji... Samo, dokle ce imati strpljenja da mene smiruje, da iskulira moje svadjalacko raspolozenje...
Ucim se da uzivam u onome sto imam...
Iskreno se nadam da cu uspjeti, odnosno da ponovo necu sve uprskati...


Simpatichna chat doskochica na temu: DALA BI AL SE STIDI!!!!!!!

Gazdarica:
Aboridzin:
zasto svaka devojka voli one stvari a nikako da ih da , dali sam u pravu kad kazem da se stidi????
A mozda samo tebi ne da, pa se pravi da se stidi...


Chat dve baba-devojke na temi: vibrator kao priprema za sex?

blondi:
Gazdarica:
Blondi draga, ne budi tako okrutna prema djevojci...
sorry bilo je jače od mene... mučila sam se od sinoč dali da lanem ili ne
Gazdarica:
Hehehe, razumijem tu potrebu blondika...
Nego, mozemo da usvojimo Incov prijedlog i problem rijesen...

Session Start: Thu Jan 08 03:32:41 2004
Session Ident: #LjiS
*** Now talking in #LjiS
*** [#LjiS] topic- 'Gutanje sperme?'
*** [#LjiS] topic- set by NoNameGirl
*** [#LjiS] users- 5 total user(s)
*** [#LjiS] users- 4 Mods(s) 80% - 1 other(s) 20%

Gazdarica:
Chernobill:
rastamann:
Samo ti ruchkaj...
Chist rachun (chitaj PUNA USTA), duga ljubav...
Odvratan si!
Jock, samo je realan...

Incognito:
Zivot na usta ulazi...
... medjutim, devojke ga cesce ispljunu nego sto ga progutaju...

Gazdarica:
Cuvaju liniju...

blondi:
rastamann:
Samo ti ruchkaj...
Chist rachun (chitaj PUNA USTA), duga ljubav...
hahaha zna rasta šta je dobro ... nije on od vazduha onoliki

Incognito:
blondi:
hahaha zna rasta šta je dobro ... nije on od vazduha onoliki
jooooooj... duso, kissssssssssssssssssssschina od mene za ovakav komentar... buahahaha...
nego pazi, ovakvim komentarima ces srusiti masku 'glupe plavuse'

blondi:
Incognito:
jooooooj... duso, kissssssssssssssssssssschina od mene za ovakav komentar... buahahaha...
nego pazi, ovakvim komentarima ces srusiti masku 'glupe plavuse'
khmmm... ma... mislim... ehhh bila je to samo početnička sreča

i td.
Skoro svaki Gazdinkin post je ili chat ili promashaj ne samo teme nego i planete. Poslushajte nekad Gazdinku pa upotrebite i "trazilicu" koja postoji tu s razlogom, pa da vidimo lepo ko s kime chatuje ustvari...

"Ako razumete, stvari su tacno onakve kakve jesu; ako ne razumete, stvari su tacno onakve kakve jesu." - Zen izreka

Gazdarica:
Zasto ti i tebi slicni ne date svoje misljenje na nekima od topica...?

Au josh jedno odlichno pitanje. Two in a row, Gazdinka? Hehehe... pa sto ti nekada ne bi dala svoje, al pazi, *misljenje* na neku temu? Problem s Gazdaricom je sto joj etiketa na kojoj pishe: "Promutjkati pre upotrebe" stoji zalepljena na temenu...

Ae bre, pa glupa si...
 
djanka:
prcprc=pljuc:
DON:
onomatopeja njakanja
ko mu je drmao kavez :x

deco evo vam dve banke al da trcite po forumu i da vicete: "majmun ispo maragac, magarac je majmun..."


O,pa ovde ima i stelovanja,a.....hehehhehehhehehhhehe
Sitne duse,jos sitniji ljudi.

I da citiram ja moju omiljenu:

Ne postoje glupa pitanja,samo glupi odgovori.
 

Back
Top