NESTO OKO FORUMA LLJUBAV i SEX

Koga boli djon za registraciju, ako je post odlican.
Veci je problem prepucavanje pojedinaca na temama. Prave jedni drugima "klasicne sacekuse", vracaju sitan kusur od ko zna kad i posle se ljute kada im se postovi "skrajcaju". Po meni, posle seckanja, te delove ne treba zakljucavati: neka se gloze do mile volje kad ne znaju bolje (primetila sam da pojedini likovi idu cak u krajnost da saznaju "prljave" detalje iz RL zivota "mrskih im neprijatelja" i ovde ih iznose). Tako ce se ublaziti otvaranje novih zarista na drugim temama, a ako nista drugo, administratori ce imati manje posla i posmatraci ce se dobro zabaviti.
 
Nece vredeti. Nije slatko ako na nekog ne nabasash slucajno i ne nadovezes se na njegov post. Treba zapoceto iseci i ostaviti otvoreno ... a nastavljace se do besvesti jer svako ima nekog svog koga ne podnosi ili koga stiti. Samo im nemoj reci "E!Tu cete se svadjati!" - odmah ce se nakostresiti u stilu
"Ko se svadja? MI?" ili ce postavljati u startu uvredljive teme.
 
Ja sam najvishe volela da se sa tobom "registrujem",no ti beziiiiiiiis...taja reko da se dogovorite ko ce da placa alimentaciju za trojance,napunio dvorishte sas oni djulici,k¨o da ce kuglanu da otvara...a ti znash kakav on kad se naljuti.Ti znash da ja tebe volim,onako izdaleka...Shta mislish kad bi ti pala na rep onaj lepi,kakva bi to prskalica bila...thehe upalio bi se ko vechna vatra.A bash sam ti kupila m obilni sas kamericu,al` ti bezis od mene...a ko ce da ti pokaze put do Ontarija?!
 
nije_lako:
Koga boli djon za registraciju, ako je post odlican.
Veci je problem prepucavanje pojedinaca na temama. Prave jedni drugima "klasicne sacekuse", vracaju sitan kusur od ko zna kad i posle se ljute kada im se postovi "skrajcaju". Po meni, posle seckanja, te delove ne treba zakljucavati: neka se gloze do mile volje kad ne znaju bolje (primetila sam da pojedini likovi idu cak u krajnost da saznaju "prljave" detalje iz RL zivota "mrskih im neprijatelja" i ovde ih iznose). Tako ce se ublaziti otvaranje novih zarista na drugim temama, a ako nista drugo, administratori ce imati manje posla i posmatraci ce se dobro zabaviti.
"Hocu i ja da kazem nesto za Dnevnik" :twisted:

Prvo sto mozes procitati na podforumu LJiS jeste Administratorova poruka: "Dobrodosli u...DISKUTUJTE o..."

Evo ti moje misljenje o "problemima" i ko generise iste:
Jedna Gazdarica ili blondika nekom Anonimusu procitace Pravila Igre. Objasnice mu da nema chatovanja na Forumu, da ce ga zakljucati, obrisati, ne bude li ih se pridrzavao...Problem te priche je u sledecem - njihova dnevna norma je, recimo, 150 postova od cega je, brat bratu, "stoja" ili chat s virtuelnim ljubavnicima ili, opet chat, s njihovim dupeliscima...
Next problem: Ovom nasem Anonimusu, trazice, po pravil'ma, dodatno objasnjenje za svaku otvorenu temu...U protivnom - "case closed 8) ". "Drskije" Goste jos ce i naruziti, a bulumenta ce da pritrci i pozdravi "citanje bukvice" rijecima - nemam sta da dodam, slazem se, respect, neka si mu rekla, cmokic od mene i sl.
E al' jednom Starom Liscu, koji pomisli da je veci od Foruma, pa otvori nidje veze temu "Pitajte me slobodno" G & b nece drzati predavanja...Jerbo Lisac je, lafo, zaduzio Forum, a Anonimus nash ili jos neafirmisani Clan, dobice po prsticima...Kad nalete na neke "pojedince" koji njih, verbalno, opale po ushima, sakriju se u mishiju rupu i satima ne izlaze...Tu dejstvuje d1 koji misli da je Forum mesara, a on mesar koji tranzira teme...onako subjektivno...Treba li reci da i sam ima problem sto mu 1000 postova otpada na lickanje s Jovanom77 dok jos bjehu u ljubavi...U prevodu - chat do iznemoglosti i "igranje zmurke" po Forumu. Onda je nadje - a tu si lutko...Tema??? Ma ko te pita...

Prljav vesh i niski udarci
Najprljaviji vesh koji je ovde iznesen opet je djelo Gazdarice i, za promjenu, rostilj ekipe. Ti se, vjerovatno, ne sjecas tog bjesomucnog lizanja medju njima. Kad je pukla tikva, onda su "otvorili dushu", pa "ova" kaze da je G privlacna "k'o ***** u bazenu", a ova joj vrati "ruzna si k'o lopov"...Sta drugo ocekivati od nickova koji, na nevidjeno, svrsavaju jedni na druge do da pojedu to isto *****...Pa prijatno! Ako nesto treba brisati, to su takve stvari...
"Pojedinci" koji su ovde zigosani, niti chatuju, niti iznose prljav vesh, niti na bilo koji nacin krse Pravila...

Prema tome, moje misljenje je da su moderatori Problem LJiS - a. Njihovo "neprimjereno ponasanje", rekao bi leteci urednik. Nikako pojedinci koji se prepucavaju. Prevedeno - diskutuju...Procitaj, jos jednom, sta Administrator kaze u Lepljivoj...

Pozdrav tebi i virtuelnim shefovima LJiS -a
 
Da mi je zelja da postanem poznata ja bih onda napisala knjigu i stavila svoje pravo ime i adresu,no,posto ne mogu sebe da svrstam u toliko pismene ljude necu ni da pokusavam.S`obzirom da ne volim nista sto mora(moram samo umreti,ali necu jos)mogu da pisem i samo za sebe.To za vas i nije neki gubitak jer ko su za vas mali,obicniljudi(i male zvezdice).Sigurno je trebalo da napisem samo zvezdice,jer ako su zvezdice,zna se da su male,zar ne?!I jos ovo-Ako bi vragolasta i ja same sebi vezale kosulje na ledja,imali biste samo 2 pacijenta,a to i nije puno za pripremu doktorata(uz duzno postovanje izuzecima koji su bili i ostali doktori)PS-Tebi nozic stoji ko meni ova moja kosa,svi bi da je farbaju,ali ja ne dam,bre...I na kraju :,;!?.-pa rasporedite gde treba,ja sam odavno isla u skolu,pa sam zaboravila,ostarilo se,sta cu...iako mi moj stari uvek govori da cu za njega uvek biti mlada...
 
Mars Blackmon:
nije_lako:
Koga boli djon za registraciju, ako je post odlican.
Veci je problem prepucavanje pojedinaca na temama. Prave jedni drugima "klasicne sacekuse", vracaju sitan kusur od ko zna kad i posle se ljute kada im se postovi "skrajcaju". Po meni, posle seckanja, te delove ne treba zakljucavati: neka se gloze do mile volje kad ne znaju bolje (primetila sam da pojedini likovi idu cak u krajnost da saznaju "prljave" detalje iz RL zivota "mrskih im neprijatelja" i ovde ih iznose). Tako ce se ublaziti otvaranje novih zarista na drugim temama, a ako nista drugo, administratori ce imati manje posla i posmatraci ce se dobro zabaviti.
"Hocu i ja da kazem nesto za Dnevnik" :twisted:

Prvo sto mozes procitati na podforumu LJiS jeste Administratorova poruka: "Dobrodosli u...DISKUTUJTE o..."

Evo ti moje misljenje o "problemima" i ko generise iste:
Jedna Gazdarica ili blondika nekom Anonimusu procitace Pravila Igre. Objasnice mu da nema chatovanja na Forumu, da ce ga zakljucati, obrisati, ne bude li ih se pridrzavao...Problem te priche je u sledecem - njihova dnevna norma je, recimo, 150 postova od cega je, brat bratu, "stoja" ili chat s virtuelnim ljubavnicima ili, opet chat, s njihovim dupeliscima...
Next problem: Ovom nasem Anonimusu, trazice, po pravil'ma, dodatno objasnjenje za svaku otvorenu temu...U protivnom - "case closed 8) ". "Drskije" Goste jos ce i naruziti, a bulumenta ce da pritrci i pozdravi "citanje bukvice" rijecima - nemam sta da dodam, slazem se, respect, neka si mu rekla, cmokic od mene i sl.
E al' jednom Starom Liscu, koji pomisli da je veci od Foruma, pa otvori nidje veze temu "Pitajte me slobodno" G & b nece drzati predavanja...Jerbo Lisac je, lafo, zaduzio Forum, a Anonimus nash ili jos neafirmisani Clan, dobice po prsticima...Kad nalete na neke "pojedince" koji njih, verbalno, opale po ushima, sakriju se u mishiju rupu i satima ne izlaze...Tu dejstvuje d1 koji misli da je Forum mesara, a on mesar koji tranzira teme...onako subjektivno...Treba li reci da i sam ima problem sto mu 1000 postova otpada na lickanje s Jovanom77 dok jos bjehu u ljubavi...U prevodu - chat do iznemoglosti i "igranje zmurke" po Forumu. Onda je nadje - a tu si lutko...Tema??? Ma ko te pita...

Prljav vesh i niski udarci
Najprljaviji vesh koji je ovde iznesen opet je djelo Gazdarice i, za promjenu, rostilj ekipe. Ti se, vjerovatno, ne sjecas tog bjesomucnog lizanja medju njima. Kad je pukla tikva, onda su "otvorili dushu", pa "ova" kaze da je G privlacna "k'o ***** u bazenu", a ova joj vrati "ruzna si k'o lopov"...Sta drugo ocekivati od nickova koji, na nevidjeno, svrsavaju jedni na druge do da pojedu to isto *****...Pa prijatno! Ako nesto treba brisati, to su takve stvari...
"Pojedinci" koji su ovde zigosani, niti chatuju, niti iznose prljav vesh, niti na bilo koji nacin krse Pravila...

Prema tome, moje misljenje je da su moderatori Problem LJiS - a. Njihovo "neprimjereno ponasanje", rekao bi leteci urednik. Nikako pojedinci koji se prepucavaju. Prevedeno - diskutuju...Procitaj, jos jednom, sta Administrator kaze u Lepljivoj...

Pozdrav tebi i virtuelnim shefovima LJiS -a
A da sve ovo posmatras iz malo drugacijeg ugla? :wink:
Seti se samo prvobitne ljudske zajednice(jeste da ja verujem u Boga :wink: ), zakona copora, alfa zenki i alfa muzijaka, potisnutih alfi koje su sada bete, pa onda i prvosvestenika, zrtvenika ... :wink:
"Princip je uvek isti, sve su ostalo nijanse." 8)
Tu se nekako setim i jedne male crne ovcice iz crtaca "Pink Panter". Osisana uvek dolazi do Pinkija, sa naramkom svoje vune place, krevelji i zali mu se na nepravdu koja joj je naneta. :wink:

Zar ti je toliko stalo do toga sta ce ostali misliti o tebi, ili tvom postu? Sta dokazujes i kome? Pa i ako ga obrisu...(jeste da se smisao menja, cak i ceo tok diskusije; tvoja genijalnost nece biti vidjena i sl.), zabole te djon. Vazno je da se dobro zabavljas (pod uslovom da si ovde radi zabave :wink: , a u forumu LJiS svi misle o jednom... :arrow: neminovno je ocijukanje i chat :wink: , sto je opet vid zabave i tako do...)!!! 8) :wink: :D
 
Anonymous:
a sta ste zapeli za registraciju bash cu da pishem o animal sexu pod JMBG=om

Upravo tako !!!
Nisu bas svi spremni da "javno" pisu svakakve ludosti (i gluposti).

Na taj nacin se gube bas oni duhoviti i blesavi komentari koji u velikoj mjeri i daju car diskusijama.
A u krajnjem slucaju gube se i ucesnici u opste - pa ko ce se registrovati da upise 1 komentar !?

U ostalom ako postoje moderatori, cemu potreba za "extra zastitom" u obliku prijavljivanja ?
Pobrisu sto nije po PS-u i kraj price.

A ako je nekome BAS stalo da jæbe sistem - niko mu nece stati u kraj.
A za ovo tripovanje tipa "ko je ko" me zaboli samo tako. Ako je nekome zivot spao na to da se bori za prevlast nad 50 MB hard diska, onda...











Jesam zaboravio napomenuti da sam protiv obaveznog registrovanja na LJiS-u ?
 
Prema tome, moje misljenje je da su moderatori Problem LJiS - a. Njihovo "neprimjereno ponasanje", rekao bi leteci urednik. Nikako pojedinci koji se prepucavaju. Prevedeno - diskutuju...Procitaj, jos jednom, sta Administrator kaze u Lepljivoj...


totalno se slazem sa celim tvojim postom u vezi moderisanja.
s druge strane, vidis da ni ljudi koji dolaze ne kapiraju rec "diskusija". chat i ocijukanje...pa nije. za to postoji brdo programa. forum bi trebalo iskuljucivo da sluzi za diskusiju.

o moderatorima si sve rekao, nemam sta da dodam.
 

Back
Top