Čedomir Jovanović za predsednika vlade?!

Мораће Чеда још много "наркоманије да попије" док не постане премијер ...
c028.gif
 
Чеда ученик Ђикија. Шта је могао да научи - макијавелизам. Искористити и Легију да дођеш на власт ? Па ти после ђаво крив ...
Постављају му бомбе под ауто, пале му џип ... како то да само њему то раде ? Ја знам ,а ви ?
 
Lacibg:
Чеда ученик Ђикија. Шта је могао да научи - макијавелизам. Искористити и Легију да дођеш на власт ? Па ти после ђаво крив ...
Постављају му бомбе под ауто, пале му џип ... како то да само њему то раде ? Ја знам ,а ви ?

Hajde prosvetli i nas svojim znanjem...
 
Eraserhead:
Mafija likvidira onoga koga vidi kao pretnju.
Đinđića nekada, danas Čedomira....
Нису они претња, мафија их уклања због лове, **** се њима за морал и политику. Кад једном уђеш у коло, тешко се излази, много кошта, а неки не воле да плаћају ...

Тома им прети већ толике године, па му ни аутомобилску гуму нису пробушили. А има иза себе 30% гласача. Где је ту Чеда са 5
 
Lacibg:
Нису они претња, мафија их уклања због лове, **** се њима за морал и политику. Кад једном уђеш у коло, тешко се излази, много кошта, а неки не воле да плаћају ...

Тома им прети већ толике године, па му ни аутомобилску гуму нису пробушили. А има иза себе 30% гласача. Где је ту Чеда са 5
Jerbo je Toma macji kasalj za mafijase. Ne trose oni metke na sitninu ;)
 
Lacibg:
Нису они претња, мафија их уклања због лове, **** се њима за морал и политику. Кад једном уђеш у коло, тешко се излази, много кошта, а неки не воле да плаћају ...

Тома им прети већ толике године, па му ни аутомобилску гуму нису пробушили. А има иза себе 30% гласача. Где је ту Чеда са 5

Toma nikome ne preti osim liberalnim snagama u Srbiji.Mafiji i odgovara Toma,jer su oni svoju moc upravo stekli u okviru jedne bolesne sovinisticke ideologije cije je danas olicenje Toma Grobar
 
Eraserhead:
Ne bi bio loš premijer, verujem da je pokupio dosta od Đinđića. Imao je privilegiju da uči od najboljeg.
Ја нисам била неки љубитељ Ђинђића (Додуше, ни толико против њега као неки).
Али, он је, спрам Чеде - гигант.

И стварно сте неукусни ви ЛДП-овци с толиким својатањем Ђинђића, и као, фол, "настављањем његовог пута". Та, он би вас први "откачио".
 
Lacibg:
Нису они претња, мафија их уклања због лове, **** се њима за морал и политику. Кад једном уђеш у коло, тешко се излази, много кошта, а неки не воле да плаћају ...

Тома им прети већ толике године, па му ни аутомобилску гуму нису пробушили. А има иза себе 30% гласача. Где је ту Чеда са 5

Toma im preti
STRASNO pa on samo izgledom moze da uplasi uostalom ko se boji te jeftine demagogije
A sto se tice tih 30% cuti to je SRAMOTA
 

Back
Top