Warcraft 3 pomoc

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pomoc nece da mi se pokrene igrica skinuo sam 1.21a tft ne kapiram sta je to ali nece pise nesto not detected disk nemam pojma nista ne kapiram ja nemam original warcraft ali ne verujem da je do toga help!!!!!!!!!!!!!!!!
 
E terba aj molim te pomagaj nemam orginal warcraft 3 frozen throne ali imam obican i skinuo sam neki patch 1.21a tft nesto nemam pojma instalirao ga i nesto nece kaze mi enable to detect disk... kao da nema cd-a a dokj nisam instalirao radila mi je ona stara ono ***** 1.07 tu nisam mogao ni da igram dotu ni nista mozda ce ovde moci dota please pomozi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
jel moze neko da mi pomogne kako da pokrenem onu dotu ja sam je download-ovao i stavio sam je u folder download tamo kod mapa ali nece da se pokrene jel to zato sto nemam novi patch ili mi treba original warcraft
 
ma nemas najnoviji pach zato ti ne moze...nisam siguran da je 1.21a najnoviji pach za frozen...u svako slucaju prvo probaj sve instalirat pa instaliraj pach pa tek onda crekuj..tako sam ja radio
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top