mladji muskarac i starija(udata) zena

smiljko:
interesuje me dal je moguce da zene i muskarci budu drugovi (drugarice) ako je on mladji od nje 13 god. a ona udata, muz zna za druzenje. Druzenje se svodi na odlaske u pozoriste, nekad na pice preko dana, on dolazi kod njih u kucne posete?
Ko je ovde lud, a ko zbunjen... :p

U pozoriste? Jesi ti gej decko?? :lol:

A za temu.... Hahahaha ne seri da si kao ortak sa njom??? :smile:

Pa ja da sam tu muz, na osnovu mog iskustva prebprkajo bih malo kosti zeni ;)
 
blue_eyes_bg:
Generalno si cool...ali si i ljaxe...nek ti forum plati par predstava da se malo kulturno uzdignes...valjalo bi ti...ja sam cuo da gayevi bas i ne idu u pozoriste,da nisi ti neki latentni?


Hahah hvala!! :smile:

Vise volim da mi kazu da sam ljakse, nego da sam "fin decko" jer to obicno kazu za neke debile haha!!!

Isao sam ja jednom u pozoriste ali su nas uciteljice smarale kasnije sto smo gadjali neke ljude sa balkona boNbonama... :lol:
 
PuNkKiSs:
hm...dobro...nemam šta da dodam...
pomislila sam da si u prethodnom postu hteo da budeš duhovit...?
...ipak izgleda da si bio sasvim ozbiljan...


MA daj mislim svi kao idu u pozoriste a kada prebace na Pink i Grad Show bude samo "rukice goreeee" :lol:

Haha!!!

Ma daj bre kontaj ono LaMudovo jezero i ja tu kao gledam i smaram se.... A sve balerine su, zna se, ravne ko daske... :?
 
Aleksej_BASO:
Mislim mora da mu nesto fali kada ide u pozoriste??? :)
Tačno, Saša - base, fali mu prostor !!!
Nigde se ne možeš tako lepo 'vatati kao u udobnim pozorišnim foteljama, dok ti peva " Rigoleto ", a ako ma'nitost baš dobije na snazi, možeš zamoliti razvodnicu, primenom manje sume keša, da vas pusti u magacin, pa izvesti veliku završnicu, da ne rečem " krešendo ", uz, na primer, " Hor Jevreja ", sve na kožuhu " Kralja Lira ", !!!
Dakle, ne zanemaruj pozorište, kao kulturno - edukativnu instituciju od izuzetnog značaja, ako nemaš praznu gajbu !!! :D
 
Tačno, Saša - base, fali mu prostor !!!
Nigde se ne možeš tako lepo 'vatati kao u udobnim pozorišnim foteljama, dok ti peva " Rigoleto ", a ako ma'nitost baš dobije na snazi, možeš zamoliti razvodnicu, primenom manje sume keša, da vas pusti u magacin, pa izvesti veliku završnicu, da ne rečem " krešendo ", uz, na primer, " Hor Jevreja ", sve na kožuhu " Kralja Lira ", !!!
Dakle, ne zanemaruj pozorište, kao kulturno - edukativnu instituciju od izuzetnog značaja, ako nemaš praznu gajbu !!! :D

Ha, ha!!! Nasmeja me do suza!!!
 

Back
Top