Ljubavni problemi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

backstage

Početnik
Poruka
3
Imam problem.Bila sam sa deckom 6 meseci,raskinuli smo zbog moje gluposti jer je on saznao da me je bivsi decko jedno vece odvezao kuci.Ubrzo nakon naseg raskida,nasli smo se slucajno u gradu,ja sam bila sa drugaricom a on sa drugovima i jos tri devojke.Sa razlogom sam posizela (plus sto sam pre toga dosta popila),prisla sam mu i napravila scenu,pocela da placem...jako glupo,ali alkohol je ucini svoje...Dva dana kasnije sam cula da ima novu devojku.Sledeca dva meseca nismo razgovarali sve dok se jedne veceri ponovo nisam napila i pozvala ga.To vece sam otisla kod njega,bila sa njim,i osetila da me jos uvek voli.Sutradan je sve bilo po starom,on sa devojkom ja sama,i to traje vec 2 mesece sem sto od skoro vise nema devojku.Kada god pocnem da pricam sa njim o tome da zelim da ponovo budemo zajedno,on se premislja,kaze da se nisam promenila,da ga neke stvari i dalje nerviraju kod mene,a kada ga pitam da li me voli kaze da nece da odgovori na provokaciju.Pre neko vece je pravio zurku,pozvao moju najbolju drugaricu,rekao joj da skupi zensko drustvo i dodje...Naravno dosle smo,uzivale u zurci i na kraju sam po obicaju zavrsila kod njega...Uhvatila sam ga na foru i on mi je priznao da me i dalje voli ali da ne zna da li bi nekada ponovo mogao da bude sa mnom u ozbiljnoj vezi.E sada ja vas ljudi pitam sta da radim,kako da ga vratim?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top