Demanti & Molba!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Tema: Demanti & Molba!

Aleksej_BASO
    Guest

Exclamation Demanti & Molba!

Prijatelji moji postovani forumasi i ostali.

Zelim ovo prilikom da naglasim jos jednom, da izmedju mene i forumasice koja pise pod nadimkom Butterflies And Hurricane njie ni jednom bilo nikakvog sexa!!!!

U zivotu smo se videli 2x nikada nismo ni bili nasamo.

Dakle sve sto sam ikada napisao vezano za ovo je cista sala i zezanje. Ako je neko pomislio da bih o tome javno pisao pored toga sto ona ima decka koji sve ovo mozda cita onda moram na ovakav nacin na to demantujem.

Ja sam covek koji voli da se sali, pa i na svoj racun, ali mojoj prijateljici je to malo smetalo kada ja nju zezam kako smo mi kao znate vec sta, jer da ne bi slucajno njen decko posumnjao... E onda je meni bilo jos zanimljivije da je zezam.

Smatrao sam da decko treba da veruje devojci na rec i svom zdravom razumu! Ali pogresio sam i zato se izvinjavam!

Nazalost ona to nije tako dozivela, pa joj se ovom prilikom javno izvinjavam za naneto nerviranje i stres.

M O L B A

Ubuduce molim sve clanove foruma koje su zenskog pola da mi ne pisu PP u koliko ne racunaju da ce doci do sexa! Ako vam bas nesto jako treba od mene i ne moze u javnosti molim da PP bude samo sluzbenog, i sto kraceg sadrzaja!

Znaci imam puno drugarica na krstarici i ne treba mi vise ni jedna! 8-)

Time cemo izbeci bilo kakve zabune!

Od ovoga bih izuzeo moje drage forumasice iz Novog Sada i okolnih sela (Neva, Storm, Lili, ako nisam neku zaboravio) zatim Blondi, Marina B, zelenooka, i sve druge koje imaju preko 35g.

Hvala, na paznji, polece sokooooo!!!!! (Nije okrunjen kukruz!)
    Poslednji put ažurirao/la Aleksej_BASO : 04.02.2007. u 00:32

Primećen član moze_bolje (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2006.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Re: Demanti & Molba!

Auuu, mnogo je dima ovde, znaci da je ipak vatre bilo... Koliko puta ste i datume da cujemo? I da, koja poza je najbolje ostala u secanju? Naramenusha? Inace, glasine kruze da je doslo do... ali ako ti kazes da nije...

Ističe se vanesssa56 (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Aleksej_BASO

.......Znaci imam puno drugarica na krstarici i ne treba mi vise ni jedna! 8-) ...
    Dakle, POSTAO SI "SAMODOVOLJAN" sebi

Aleksej_BASO
    Guest

Ti znas kakve glasine kruze...

Primećen član moze_bolje (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2006.
    Reputaciona moć
    50

Da da, cekaju se fotke i nemoj sada da se ogradjujesh, vec stavi u profil leptiricu i prekini glasine...

Aleksej_BASO
    Guest

Citat Original postavio vanesssa56
    Dakle, POSTAO SI "SAMODOVOLJAN" sebi

Pa drugaricama - da!!!

Ali ti... Imam ja plan za nas dvoje...

Poznat
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1937

I ja bih isto da zamolim sve koje nemaju nameru da imaju seks sa mnom da mi ne pisu na PP.
    Ovom prilikom bih zeleo da javno opomenem sve forumasice da me ne citiraju, jer cu to takodje smatrati otvorenim pozivom na seks, te ih u tom slucaju smatram odgovornim za sve sto se desi. Ko je procit'o - procit'o!
    Na ovom mestu bih zeleo da izjavim da nisam imao nikakve seksualne kontakte sa forumasicom xpajamacax (pajamaca), ali da sam tokom jedne voznje njenim kolima napravio kuglicu od izlucevina iz nosa i obrisao je o donji desni rub koznog sedista.
    Hvala Alekseju na ovoj temi!

Primećen član lara#1 (avatar)
    Učlanjen
    01.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

Imam dva druga koji se uvek zazaju samnom i sa jos 3 moje drugarice na tu foru kao "muvam te, svidjas mi se" i to sve naravno uzivo (forum je bezazleniji slucaj svakako). I desilo se tako da su se jednom njih dvojica tako salili sa drugaricom pred njenim deckom. Ispalo je da to decku nije smetalo, ali je zato toj drugarici bilo bas neprijatno. Pitala sam se kako bih se ja osecala u toj situaciji, jos uvek ne znam. Meni su malo te fore smarajuce, ako se preteruje...

Aleksej_BASO
    Guest

Citat Original postavio Julian_Duranona
    I ja bih isto da zamolim sve koje nemaju nameru da imaju seks sa mnom da mi ne pisu na PP.
    Ovom prilikom bih zeleo da javno opomenem sve forumasice da me ne citiraju, jer cu to takodje smatrati otvorenim pozivom na seks, te ih u tom slucaju smatram odgovornim za sve sto se desi. Ko je procit'o - procit'o!
    Na ovom mestu bih zeleo da izjavim da nisam imao nikakve seksualne kontakte sa forumasicom xpajamacax (pajamaca), ali da sam tokom jedne voznje njenim kolima napravio kuglicu od izlucevina iz nosa i obrisao je o donji desni rub koznog sedista.
    Hvala Alekseju na ovoj temi!

Hehe bas se tebe setim kada se pomenu forumaske varijante..

Poznat
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1937

Citat Original postavio lara#1
    Imam dva druga koji se uvek zazaju samnom i sa jos 3 moje drugarice na tu foru kao "muvam te, svidjas mi se" i to sve naravno uzivo (forum je bezazleniji slucaj svakako). I desilo se tako da su se jednom njih dvojica tako salili sa drugaricom pred njenim deckom. Ispalo je da to decku nije smetalo, ali je zato toj drugarici bilo bas neprijatno. Pitala sam se kako bih se ja osecala u toj situaciji, jos uvek ne znam. Meni su malo te fore smarajuce, ako se preteruje...
    Pametno ti je to sto nikoga nisi citirala prilikom pisanja posta... Ko zna na sta bi to izaslo.

@Aleksej
    Zli jezici, Baso... Rekoh ti vec da ne verujes zlim jezicima. Nevin sam poput detinje suze.

Primećen član lara#1 (avatar)
    Učlanjen
    01.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

Pametno ti je to sto nikoga nisi citirala prilikom pisanja posta...
    .
    Znam ja sta radim.

Elita mario80 (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    329

Citat Original postavio lara#1
    Ma da, bas te smara...

A posle u mraku trlj, trlj, trlj...

Aleksej_BASO
    Guest

Od ovoga bih izuzeo moje drage forumasice iz Novog Sada i okolnih sela (Neva, Storm, Lili, ako nisam neku zaboravio) zatim Blondi, Marina B, zelenooka, i sve druge koje imaju preko 35g.
    Hvala, na paznji, polece sokooooo!!!!! (Nije okrunjen kukruz!)
    E da i livija je izuzeta! Moze da mi piskara porukice

Aktivan član Iivija (avatar)
    Učlanjen
    30.10.2006.
    no actual people were physically harmed or emotionally damaged in the making of this profile.....
    Reputaciona moć
    0

[FONT=Comic Sans MS]alexey je citirao juliana.. otovren poziv na sex jel te..... a julian se pravi blesav... ovo chista diskriminacija forumashica....[/FONT]

Poznat
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1937

Ne brini se, poslao sam mu PP da ga pitam sta mu to znaci.

Aktivan član PuNkKiSs (avatar)
    Učlanjen
    27.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Citat Original postavio Iivija
    [FONT=Comic Sans MS]alexey je citirao juliana.. otovren poziv na sex jel te..... a julian se pravi blesav... ovo chista diskriminacija forumashica....[/FONT]
    hm...pre bi se moglo reći da je u pitanju zanemarivanje (prava) forumaša...

Učlanjen
    30.10.2006.
    no actual people were physically harmed or emotionally damaged in the making of this profile.....
    Reputaciona moć
    0

Ne brini se, poslao sam mu PP da ga pitam sta mu to znaci.
    [FONT=Comic Sans MS]
    eeee a alexey je otvoro temu pod parolom 'ne shaljite mi pp ako ne obecjavate sex'....
    nishta zvinjavam se... samo sam primetila.... ono... whatever makes u happy....[/FONT]

Aleksej_BASO
    Guest

Tebe sam izuzeo od toga nemo se pravis luda!!!

Učlanjen
    30.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

[FONT=Comic Sans MS]vidi ja sam izuzeta... a shto sam ja izuzeta? necju da ti pishem.... julian nije izuzet....[/FONT]

Veoma poznat sinmbad (avatar)
    Učlanjen
    26.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    858

Wink Re: Demanti & Molba!

[FONT=Comic Sans MS]vidi ja sam izuzeta... a shto sam ja izuzeta? necju da ti pishem.... julian nije izuzet....[/FONT]
    ....pa kad si simpa ,pa kako da odoli tvom neodoljivom šarmu.... :wink:

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

[font=Arial]Znači, Dobrila je ipak zatrudnela, čim su počeli da padaju neki demanti, molbe, te " ja se ograđujem od svega ... ", ovo - ono ?!?!? :shock: [/font]
    član javne grupe

Učlanjen
    30.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

[FONT=Comic Sans MS]ticju krvoloche... nemoj da se prochuje i ko je otac.... [/FONT]

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

[font=Comic Sans MS]ticju krvoloche... nemoj da se prochuje i ko je otac.... [/font]
    To se ne može lako utvrditi, na tim " forumaškim okupljanjima " retko gledaju čiji je IP, već kakav i koliki je !!! :-D
    član javne grupe

Ističe se giska_sa (avatar)
    Učlanjen
    13.09.2006.
    Pol
    muški
    You better stay away from Copperhead Road
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    65

Da još jednom doživimo da se Aleksej nekome izvini...

Nije lepo da zezaš devojku na takav način pred njenim dečkom...

Aktivan član Copy_Cat (avatar)
    Učlanjen
    13.01.2006.
    Reputaciona moć
    60

Zelim ovo prilikom da naglasim jos jednom, da izmedju mene i forumasice koja pise pod nadimkom Butterflies And Hurricane njie ni jednom bilo nikakvog sexa!!!!
    pa mi to znamo vec, a sad reci sa kojom je BILO sexa? i josh mi neshto nije jasno-zashto dozvoljavate dechku/devojci da prati vash rad na forumu ako je dotichan/dotichna ljubomoran? uvek ce biti shala i zezanja, makar ce pristici neki pp sumnjivog sadrzaja? el to pod parolom "ja nemam shta da krijem" a onda frka batoooooooo.

Slične teme

1. molba
    Autor banegad u forumu Muškarci
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 08.10.2006., 19:34
  2. Molba za sve vas
    Autor Mirka šizika u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 11.08.2006., 06:32

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor