koliko se negujete!!!

blesica

Zainteresovan član
Poruka
216
Vase misljenje i ako vam je potreban savet, koliko cesto i da li uopste odlazite kod kozmeticara,smatrate li to metrosexualnoscu ili ste i vi muskarci konacno vhvatili da je i to stvar nege i potrebe svakog coveka,i nemojte da ste skepticni,to je prvenstveno stvar higijene i nege.
 
Musko je da smrdi!
Ne, najbolje je da me sad nateras da se kupam i mimo subote. Evo, sad sam se bas okupao i jos se osecam kao da sam izgubio deo sebe... tek utorkom pocinjem opet da se doimam kao kompletan covek.
Malo li je sto po ceo dan vukljam i naprezem se, nego treba jos da udovoljavam kojekakvim vasim hirovima... znam ja kako to ide, na kraju cu da pocnem da pisem roze slovima i kazem: "Patak, svidjas mi se..."
Proklinjem dan kad sam kupio prvu kremu... i rakiju zamenio Pitralonom. Cekaj samo trenutak... idem da vidim sta trenutno imam u kupatilu...
Dakle - Atrix krema za ruke, Pavloviceva mast za lice, Nivea Q10 za sitne borice, Max Factor korektor za... za sve za sta treba, Ego deo krema da vam kobajagi ne smrdim (mada cu posle toga i dezodorans da stavim), Becutan bebi ulje... dobro, bebi ulje koristim za druge potrebe.

'Aloooooo bre, odvadite malo! Ne zelim, jednostavno ne zelim... Shvatite to - hocu da mogu da se prikradem zivotinji, a da me ne primeti.

P.S.
Jebte, zaboravih da navedem Labello Hydro Care... imam i to.
 
labello je super... ja obozhavam labello.... nema ga ovde....
a jel mozhe deo teme da bude i depilacija?
ono nishta lepshe kad ima dlakave grudi pa kad me nocju zagrli a ja se skroz oznojim....
 
higijena i nega to su kao dve kao razlichite stvari a?...mislim prati se to je higijena al nije nega?...da ja se trudim da budem lep...mi se trudimo da budemo lepi...vishe to nije stvar puke higijene ili nege...sada je to pitanje opstanka...
 
A znala sam da ce biti ovakvih odgovora ,lol,ok duhoviti ste..Naravno da trebate biti muzevni i takvi ostati ,ALI nece vam ta muska kruna sa glave pasti ako se i vi negujete,odlazak kozmeticaru ,pedikiru i manikiru,vas nece pretvoriti u seka perse.I nije poenta da vas mi sad razotkrivamo,naravno nista lepse od prirodnog ali .... postoje neke jednostavne stvari koje nisu p..... ok primer mogu ga i druge zene navesti i sta promeniti kod vas.Ovako muskarci nevolim da vidim ne cisto lice(mitiseri,bubuljice fujjj), ako se preterano znojite okosite malo siske ispod miske ne obrijati vec malo frizirati a ne ko dzordz iz dzungle,vazi i za prepone dali vi volite "shumadinke" mislim da ne,e pa i ovde mozete malo srediti svoj ego nazovimo ga tako,uredne ruke tj nokti ..... mmm vrlo sexi, a tek zamisli kada vam se priblizimo u krevetu a vase pete i nokti ne grebu, to je poenta bar ono osnovno ljudi 21 vek.I mi trazimo mislim na zene normalnog ali i negovanog muskarca barem ja,ok bicu linchovana od strane mushkaraca lol, ali prezivecu,kao sto i zene imaju savete od kozmeticara tj mene eto i vama se ili ih dajem poz man and big kisss
 
Obratite paznju:

MANEKENI - momci lepi, doterani, nafrizirani, divnog osmeha, visoki, savrseno gradjeni, nabildovani taman koliko treba, preplanuli a NISU MUZEVNI :shock: I!!!

Dakle, u cemu je problem?

Problem je (cini mi se) u visku sminke i manjku dlaka ( :lol: ). Zvuci prilicno glupo, ali ipak, razmislite. (mozda sam ja suvise retro, ali depilirane muske noge i ruke? neka, hvala :?: ...)

Ono sto sam opisala bi od svakog muskarca napravilo idealnog macana u fizickom smislu da nije ovoga sto sam navela. Kako vam se cini Ikodinovic? Primer momka koji izgleda super, ali je sad zaista preterao - steta ;)

Postoji ipak jos jedan problem. Iako nikome ne smetaju npr preplanuli muskarci (naprotiv mmmm8) )
nekako mi je ipak normalnije da se vrati znojav sa basketa sa ortacima i ode pod tus nego da dodje iz kozmetickog salona mirisljav i prica o tome.

Zakljucak:
NEGUJTE SE (naravno ;)) i NE PRICAJTE mnogo o tome
pazeci da NE PRETERATE sa feminiziranim momentima ako zelite da privucete osobu zenskog pola.

DA BI BILO TENZIJE I HEMIJE, MORAMO BITI RAZLICITI :rolleyes:

(bese ovo citat sa jedne druge teme, posto o tome jos uvek mislim isto;))
 
koliko cesto i da li uopste odlazite kod kozmeticara

ako vidiš teme o kojima se ovde razgovara....onda kapiraš da se radi o mlađim muškarcima (za razliku od životne dobi forumašica) ...kad to skapiraš...onda je bezveze da postavljaš pitanja o muškima i kozmetičarima............ stvar nege je koristiti sredstva za negu primerena godištu muškarca.... biti čist ne spada u neg nego je stvar higijene...... normalno da svaki muškarac koristi sredstva za higijenu i negu..... i da........ labelo milk&honey obavezno...
 
blesice, kao što je poznato.....muškarci imaju taj dar da im koža sporije stari ...tako je udešeno..manje cimanja...a depilaciju i manikira štatijaznam tretmane koriste muškarci koji to vole, nema veze sa prirodnom muškom lepotom, i nema veze sa tim šta žene o tome misle.....opet....tako je udešeno ...........
 
blesica:
Vase misljenje i ako vam je potreban savet, koliko cesto i da li uopste odlazite kod kozmeticara,smatrate li to metrosexualnoscu ili ste i vi muskarci konacno vhvatili da je i to stvar nege i potrebe svakog coveka,i nemojte da ste skepticni,to je prvenstveno stvar higijene i nege.
...šta lupetaš koji kozmetičar bre ..... :shock:gledam kako ću skupit pare da preživim a ona pita za kozmetičara jbt..... treba jedan forum otvoriti koji će se zvati" Bogati i njihove navike".....
 
sinbad nemoj biti prost,ako sam ja korektna prema tebi,mogao si jednostavno postaviti pitanje neko vezano za svoju negu i kako bolje,a ako smo vec kod toga nisam snomb jer sigurno onda nebih odgovarala na silne pv. poste zato sam i otvorila ovu temu na par foruma veruj mi nisam dokona i bash naprotiv volim da pomognem mladima pogotovo ako nemaju novac da bi sto bolje negovali recimo lice a nemaju novac ,zato simbad uzivaj i ako te ovakve teme iritiraju ti ih zaobidji,poz
 
Kozmetichar....i kako sad ovu temu shvatiti ozbiljno?
Pa ja da brijem noge troshio bi po kilo pene po brijanju.:lol:
Znachi "savremen"si ako idesh kod kozmetichara..OK,mozesh da budesh sirovina u glavu ali ako ti guza glatka i imash onu frizuricu shto shtrchi na razdeljku ka gore sa previshe gela,ko glavitj penisa,nosish uske farmerice i koshuljicu,onda si savremen...jupi....
Devojchice,mozda da promensih pol koji te sexualno interesuje lakshe bi ishlo....

Moje metode "ulepshavanja":Brjanje 2 puta nedeljno,kupanje 1 nedelno,tushiranje svaka dva dana,umivanje ujutru,pranje zuba uveche,menjanje cega i majci i charapa svaki dan,dezadorans posle velike u klozetu,da zamirishe i WC...od mene dosta.Ako ti smeta ili te ljuti,povuci me za....
 
blesica:
Vase misljenje i ako vam je potreban savet, koliko cesto i da li uopste odlazite kod kozmeticara,smatrate li to metrosexualnoscu ili ste i vi muskarci konacno vhvatili da je i to stvar nege i potrebe svakog coveka,i nemojte da ste skepticni,to je prvenstveno stvar higijene i nege.

sta je bilo, neko ti uvalio neopranu karu?
 
blesica:
sinbad nemoj biti prost,ako sam ja korektna prema tebi,mogao si jednostavno postaviti pitanje neko vezano za svoju negu i kako bolje,a ako smo vec kod toga nisam snomb jer sigurno onda nebih odgovarala na silne pv. poste zato sam i otvorila ovu temu na par foruma veruj mi nisam dokona i bash naprotiv volim da pomognem mladima pogotovo ako nemaju novac da bi sto bolje negovali recimo lice a nemaju novac ,zato simbad uzivaj i ako te ovakve teme iritiraju ti ih zaobidji,poz
....ko je bre prost, sunce vam žareno :shock: :lol: ....a gde si ti bila korektna prema meni :shock: ....nemogu ja tebi gladan razmišljati o tome da li imam bubuljicu na nosu ili bulj......razumem ja tebe u potpunosti kremice ovakve,losioni ovaki,parfemi ovaki ali kad je i užina problem jbg...
ali naravno lepo je videti devojku koja je sređena ,skockana itd.....a za muške šta ima ja da ih gledam i savetujem ,jedino ako ćemo se tući .... :roll: ovaj htedoh reći konstruktivno raspravljati.....
 
PuNkKiSs:
Ne znam šta ti koristiš,ali ja upotrebljavam četkicu za zube... :wink:
...e ja koristim ribaću četku za veš....... :roll: eto kad jednu stvar kažem iole korisnu budem predmet ismejavanja.... :roll: to za desni nisam je izmislio.... ljudima na zapadu više problem predstavlja paradentoza i paradentopatija (oboljenje desni) nego karijesi..... :roll:
 
sinmbad:
...e ja koristim ribaću četku za veš....... :roll: eto kad jednu stvar kažem iole korisnu budem predmet ismejavanja.... :roll: to za desni nisam je izmislio.... ljudima na zapadu više problem predstavlja paradentoza i paradentopatija (oboljenje desni) nego karijesi..... :roll:

Šalila sam se...ali ova oboljenja imaju druge uzročnike,a desni možeš da povrediš jedino ako nepravilno pereš zube...

Nisam te ismevala...kiSs :-D
 

Back
Top