Gay soba na chatu

  • Začetnik teme muzicar-bg
  • Datum pokretanja
... jos jedan latentni homoseksualac, ili teski homofob... ccc...

Daj mi molim te reci, sta su ti to ****** i lezbejke nazalost ucinili?

Ako tebe niko ne ugrozava, nemoj ni ti njega... Oni imaju problem, i zbog toga ih ne treba osudjivati... To sto imaju seksualnu devijaciju, ne znaci da nisu normalni i da nisu ljudi... Fredi Merkjuri je bio *****, pa ga niko nije upamtio po tome, vec po izvarendnom glasu... Je l' on bio sljam?

Uostalom, ko si ti da govoris o normalnosti? Pa kad bi skocio kod nekog profesionalnog psiho-terapeuta, nasao bi ti brdo stvari koje ne bi trebale da udju u 'normalni' sklop jedne licnosti (od mrznje po ubedjenju, do latentnog homoseksualizma), tako da zasigurno nisi kompetentan da pricas o normalnosti...

Tolerancija - ne kosta nista, a puno vredi!
 
HITLER JE U POCETKU MRZEO JEVREJE PA I CIGANE,NAKON TOGA BILI SU SVI NA TAPETU KOJI NISU BILI NEMCI
NAKON TOGA VREDNIJI SU BILI ONI NEMCI KOJIMA SU OBA RODITELJA NEMCI
PA TEK ONDA ARIJEVSKA RASA SA PLAVIM OCIMA I TAKO DA NIJE NASTRADAO BILO BI SIGURNO NESTO KAO SAMO 184 DO 188CM ITD ITD

TAKO SMO MI OVDE PRVO SMO HRVATE PROTERIVALI .........
PA NAM SMETAJU SRBI IZBEGLICE
PA OVI PA ONI
HRONICNA POTREBA DA SE NEKO MRZI
ZATO NEMA OVDE DEMOKRATIJE ZATO NEMA BOLJITKA JER JE NACIJA OGREZLA U MRZNJI I NIPODASTAVANJU SVEGA TUDJEGA
AKO NE POSTUJES DRUGE NECES NI SEBE A TEK DA TI BUDES POSTOVAN
MALO PREKOSUTRA
 
Nas su kao decu,jos u osnovnim skolama,neprestano punili lazima,kako nas srbe,svi mrze.Toboze,mrze nas Madjari,Albanci,Rumuni,Austrijanci,Hrvati.Sta se
htelo sa tom "naucnom" pedagogijom ? Da se od nas,kada postanemo odrasli ljudi,stvore mrzitelji,svih naroda ,koji su okruzivali nasu zemlju.Hvala Bogu velikome,
i mojim divnim roditeljima,u tome nisu uspeli.Nikada mi ni na kraj pameti,nije bilo,da neki narod mrzim.Na protiv,smatram da je svaki narod dostojan postovanja.
I naravno,razumeo sam,da u svakom narodu,pa i u nasem,ima ljudi koji su skloni zlocinima,i raznim nepostenim radnjama.Nema generalno,loseg naroda,ali
ima u svakom narodu,losih pojedinaca.
 
Ljudi za koje se moze reci da su sljam,ima i medju homo,kao medju hetero seksualcima.Seksualna opredeljenost,nema nikakve uzrocne veze,sa karakternim crtama pojedinih ljudi.Zlo se kod ljudi,ne radja usled njihove seksualne opredeljenosti.Nazalost,neobrazovani i neobavesteni pojedinci,nisu u stanju da raspoznaju
zle,lose ljude,vec ih cene po tome,na koji nacin upraznjavaju seksualnu aktivnost.To je odraz duboke primitivnosti,koja nazalost,u nasoj sredini,ima mnogo sledbenika.
 

Back
Top