Novi vplug

DanijelVR

Aktivan član
Poruka
1.934
http://www.zshare.net/download/vplug1-5-1-zip.html

History
-------
02.02.2007
V 1.5.1

- Update : Fixed D+ AU.

- Notes :
1- You should also add this key to v_keys.db file -> N providerID 3D 3des_key_here ; 3DES key, 3*8 bytes
2- To run EMM filter automatically you should add the following info into the v_emm.ini file
[4101]
emm_pid_hex=0091
AutoTerminateOnKeyFind=1
AutoStartOnChannelChange=1


- Update : Fixed DISH & BEV N2 AU.
- Update : Added auto reload v_tps.db file on TPS-AU mode.
- Bug fix : Fixed broken GMT changer when v_tps.db file is in use.

za sad nece biti problema sa d+
hvala kolegi dejandj
 
Skinuo sam vPlug1.5.1_FULL i kopirao ga u Plugins folder AltDVB-a 2.2.0 3912.
Molio bih nekog iskusnog korisnika da napise koja su podesavanja potrebana u Vplugu 1.5.1(da bi bio potpuno funkcionalan).
Prvenstveno mislim na podesavanja vremenske zone,da li je potrebno nesto menjati i gde?

Takodje koje kljuceve kopirati u Plugins folder(koje podrzava vPlug)?
 
Cesto dobijem pitanje na pm gde treba ubaciti v_plugin i cemu sluzi pa evo da malo pojasnim:
V_plug je emulator iskljucivo za sky star karticu na racunaru i sa njime mozete gledati apsolutno sve sto se u datom trenutku moze pratiti offline na satelitu ( ono sto je trenutno hakovano..trenutno je to premiere na astri,polsat,tps,sex view,freex na hotbirdu,digi na 1w i neki manji paketi..) Poslednja verzija je 2.2.1.0 pa nju treba skinuti i instalirati ali ne u root direktorijum kako mnogi grese nego u plugin direktorijum vaseg programa (progdvb,dvbdream,altdvb...),zatim u samom programu stiklirati ovaj emulator na gornjoj liniji pod plugin.Posle ovoga treba ubaciti kljuceve za ovaj emulator ( v_keys.db,v_sids.db,tps.fns|v_tps.db) kljuceve ubacujete u isti folder gde i emulator i to je to :)

Ova poslednja verzija radi i AU za pojedine pakete tj automatski pokupi kljuceve sa satelita samo je potrebno malo sacekati na nekom kanalu ...valjda sam nekome pomogao :)
 

Back
Top