GF4 Ti 4200, da li je ispravna?

JonyQuest

Zainteresovan član
Poruka
210
Kupio sam pomenutu karticu od recimo sumnjivog izvora za neke male pare i reko da probam mozda radi, stavim je kao i sve do sada sto sam stavljao (a namenjao sam ih se :-)) i sta se desi: spojim monitor na izlaz za CRT monitor (ima i za TFT) i pri startovanju monitor se ne pali vec samo kontrolna lampica na monitoru zmirka (do tada je imala samo narandzastu boju) i kad izvadim karticu topla je (nema kuler). Jel ima neko misljenje o ovome, da li je vrisnula ili ja nesto ne radim kako treba?
Puno pozdrava svima!
 
Nije, u tome je i problem. Mada sam joj ja nasao drajver na Abit-ovom sajtu tako da mislim da je dobar. Probacu onda da izbrisem drajvere od moje graficke pa mozda proradi.
Da li treba za ove novije kartice sa izlazom na CRT i LCD monitore podesavati nesto u BIOS-u koji izlaz da radi? Posto stara ima izlas samo na CRT a nova oba.
 
windows sam svakako hteo da reinstaliram, poceo je vec malo da brlja pa da i to sredim.
Jedan mi je pominjao da ima neku "vistu" ako sam dobro razumeo to je neki novi win? Da li je pametno da to stavljam na moju masinu ili ce je kociti? IntelR 2.0Ghz, 640 SDRAM-a?
 
Aha, tako sam i pretpostavio ;-)
Javio mi se sad neki glas kad sam otvorio ovu temu: nesto tipa "... I can be with you again", a nije se otvorio ni jedan POP-up prozor niti sam isao na one smajlije? Jel to nesto novo na krstarici ili sam nesto "zakacio"?
 

Back
Top