SLIKE

Noblak

Početnik
Poruka
15
url]
 
djorax:
Je l` seks-masina?

Tenis masina. On je usavrsio sve pokrete, a na primer Endi Rodik ima los bekhend. I vrlo je precizan, kao masina. A i frizura mu je precizna. :D A to se meni ne svidja. Vise mi se od tog svidja cak i kad frizura po malo lici na frizuru Mitra Mirica :D kad mu je ja zamrsim.Treba svaki decko da ima frizuru, bezlicno je kad se samo osisaju sto krace, tako su svi isti. Nekad je i Dusko Polic imao bezlicnu frizuru, i uopste nije izgledao i nije se ponasao kao da je moj, a sad je skroz drugaciji.
 
Za Marka bih se udala na daljinski, da se zove da sam njegova zena, a da ga nikad ne vidjam, ali to je bilo juce kad je moglo sve tako lepo da se zavrsi. Kad je mene jedna drugaricu odvukla u jedan kao, komison, prodavnica sa nakitom i sitnicama, jer je tu radio jedan decko, bogat, pa je ona htela da se muva sa njim i odvuce ona mene da joj pravim reklamu, valjda, i kaze ona njemu "Znas lit i cija je ovo devojka?" on kaze "Cija?" a ona kaze "Marka Milosevica", on mene pita "Jesi li?" a ja kazem "Jesam, jesam" :D To je sa mene preslo na Duska da govori tako. Na primer "Zovem se Jelena, Jelena".
Kazem ja Dusku Ja ne znam da li je meni moja majka prava ili nije, ali ako nije, ja za tu moju pravu majku razmisljam kao da je umrla. a Dusko kaze Umrla je ona umrla :D
 
Pre nekoliko godina smo ja i ortak šetali ulicama Nikozije, kad naletosmo na Borku Vučić. Ortaka je bilo blam da joj priđe iako mu se mnogo dopadala. Ja bez razmišljanja joj rekoh ''Znaš bre ti ko sam ja?'' Ona reče ''Jao, pa to si ti Roni.'' Jesam, a ovo je moj ortak (nije bitno ime). I tako se oni smuvaše. Bili zajedno mesec dana na Kipru.

Odosmo mi u off, zato pošalji neku tvoju sliku ovde, ako imaš.
 

Back
Top