...laz...

rajicka

Početnik
Poruka
27
e ovako,imam jedan problem...sa deckom sam nekih mesec dana,on je pre mene bio sa jednom devojkom 11 meseci,i izgleda da su se pomirili...ali nije sigurno...ja ne znam kome da verujem,da li njemu ili njegovom najboljem drugu ...jednom kad sam se cula sa deckom iz pozadine se culo STA ONA NE ZNA DA SI TI SA MNOM?e sad navodno smo za to znali samo on i ja,ali to vece mi je njegov drug rekao da ne budem skenjana i da zna da sam cula njegovu bivsu preko tel...decko mi je naravno rekao da je to bila drugarica i da on se nisu pomirili vec da ga ona vija...inace i dalje cuva sve i jednu njenu poruku u mob...da li da raskinem ili nastavim :-| :???:
 
Nemoj da raskidas - sacekaj da vidis sta se desava :)

Iako... kol'ko imas godina? Ako imas 14-18, onda obavezno raskini - u tim godinama je nedopustivo da tebe ostavi decko zbog neke tamo bivshe... :lol:
 
Ako vam je na pocetku tako, i ako se ti na pocetku nerviras, sta ce biti kasnije. Ako si u toku razgovora cula zenski glas koji je izgovorio onu recenicu, onda nije ni bitno, da li je to ona ili neka drugarica.
Moj savet ti je da ga sutnes i zaboravis na njega, jer ocigledno da te nije vredan.
Pozz i srecno
 
A mozda je i taj drug ljubomoran na tvog decka...pa onda laze?..mozda je taj drug u dosluhu sa njegovom bivsom ribom..pa nameravaju, da vam zapapre...jer je njegov drug zateleban u tebe...a ta bivsa u tvog decka....

Uuu ja vise odmazem no pomazem...sorry...al je sasvim moguce...

Ne zuri...
 
alya:
A mozda je i taj drug ljubomoran na tvog decka...pa onda laze?..mozda je taj drug u dosluhu sa njegovom bivsom ribom..pa nameravaju, da vam zapapre...jer je njegov drug zateleban u tebe...a ta bivsa u tvog decka....

Uuu ja vise odmazem no pomazem...sorry...al je sasvim moguce...

Ne zuri...

uh, gora si od mene :lol:
 
tarabica:
uh, gora si od mene :lol:

icon_mrgreen.gif
icon_wink.gif
Gracijas...
 
jao užas..pa oni te varaju tebi iza leđa!
ja bi ga ostavila.
ne,
prvo bi napravila nešto...
ma polomila bi mu mobilni.
e to.
mislim das bi ga to pogodilo.
 
ako cuva njene poruke u mobilnom, to znaci samo jedno - stalo mu je do nje!

mesec dana ste zajedno.

to je tek pocetak.

to je faza gde bi zaljubljeni trebali samo da cvrkucete..

jedva da docekate trenutak da se ponovo vidite..

ako nije tako..i neka bivsa mu se mota po mislima..


odgovor znas i sama.
 
Ne reaguj ishitreno, moguce je da ga ta bivsa stvarno smara i vija i da je ono namerno rekla. Umesto da slusas price njegovog druga, bolje bi bilo da sednes i porazgovaras sa deckom i pitas ga sta znace te poruke, da li mu je jos uvek stalo do bivse..., a ako je odgovor da, onda ga slobodno gadjaj tim mobilnim sto te zezao mesec dana
 
1. cuva prk = stalo mu je do nje
2. 11 meseci sa njom, a mesec dana sa tobom = :( jbg
3. mislis da te vara..
4. muci te sto ne znas na cemu si...
5. sumnjivo ti je nesto???
6. DUMP HIM[b/] pre nego sto on tebe ostavi!!!!!!!

imala sam slicno iskustvo sa deckom koji je ostavio devojku posle 7 godina..."nije vise mogao sa njom iz raznih jako UBEDLJIVIH razloga"
sve mi je bilo sumnjivo kod njega...ponasanje, bajke koje mi je pricao, itd, itd....vidis, njoj je mogao da odredjuje sa kim ce da se vidja, da li SME da ima drugove i tako ta sranje...kod mene mu to nije uspelo. tako da sam ga ostavila pre nego sto sam se previse vezala....i zamisli, pre neki dan cujem pomirio se sa devojkom sa kojom sebe "nije mogao da zamisli vise" ha ha ha...kakav vic...muskarci su takvi:)

good luck!
 
razgovarala sam sa njim ali on naravno kaze da mu ona nista ne znaci..pa kapiram boli ga ako vrti dve devojke odjednom...kaze da nisam u pravu,e sad,znam da muskarcima ne treba verovati,i necu da se vezem za njega...rekla sam mu da cu pustiti da sve tece svojim tokom...pricali smo sinoc ISKRENO(mislim koliko je to moguce)...objasnila sam mu neke stvari kao i on meni,moze se reci da je sad ok,ali sam na oprezu,naravno da mu ne verujem...uostalom nije ni prvi ni poslednji,e HVALA vam svima puno...
 
ako cuva njene poruke u mobilnom, to znaci samo jedno - stalo mu je do nje!

Ух, чије ја све поруке чувам у телефонууу!!!
А чувам их зато што су ми те поруке драге, зато што ме подсећају на неке лепе тренутке... а то уопште не значи да желим поново да будем са тим особама, нити да те поруке било чиме угрожавају моју љубав према садашњем!

(Узгред, чувам и сва љубавна писма, све заједничке фотографије и фотографије бивших....па тако деценијама уназад... То је нешто моје, зашто би се садашња љубав осећала лоше због тога?)
 
rajicka:
razgovarala sam sa njim ali on naravno kaze da mu ona nista ne znaci..pa kapiram boli ga ako vrti dve devojke odjednom...kaze da nisam u pravu,e sad,znam da muskarcima ne treba verovati,i necu da se vezem za njega...rekla sam mu da cu pustiti da sve tece svojim tokom...pricali smo sinoc ISKRENO(mislim koliko je to moguce)...objasnila sam mu neke stvari kao i on meni,moze se reci da je sad ok,ali sam na oprezu,naravno da mu ne verujem...uostalom nije ni prvi ni poslednji,e HVALA vam svima puno...


Mislim da je svaka veza bez poverenja gubljenje vremena. Zasto si ti sa njim ako mu ne verujes, ili mozda sebe ubedjus da mu ne verujes, a u stvari je sasvim suprotno. Nemas sto zivota da bi ih tracila na nekoga poput njega. Moj savet ti je, koliko god da ja nisam kompetentna, da nastavis dalje i zaustavis se kod onog, i sa onim, ko te bude bio vredan, i u koga ces imati bezgranicno poverenje.
 
Hellen:
(Узгред, чувам и сва љубавна писма, све заједничке фотографије и фотографије бивших....па тако деценијама уназад... То је нешто моје, зашто би се садашња љубав осећала лоше због тога?)
Tako je prvo pricao i moj decko (moj sadasnji muz), ali posle je morao svega da se resi :evil:
or else...

Vi sto takve stvari radite nemate pojma kakve gluposti slede iza takve akcije... svaki put kada se vas partner sretne sa takvim dokazom on ce mentalno poceti da lista svoj telefonski imenik :lol: i tako svasta nesto
 
Slazem se sa Hellen.
Mislim da je sve stvar kako se postavite na pocetku.
Ja sam imala zivot i pre njega i on to mora da shvati i prihvati. Dok sam sa njim to znaci da ja to zelim i da to sto ja cuvam slike, pisma i poklone svojih bivsih to nema nikakve veze sa mojim emocijama prema njemu.
 
Hellen:
Ух, чије ја све поруке чувам у телефонууу!!!
А чувам их зато што су ми те поруке драге, зато што ме подсећају на неке лепе тренутке... а то уопште не значи да желим поново да будем са тим особама, нити да те поруке било чиме угрожавају моју љубав према садашњем!

(Узгред, чувам и сва љубавна писма, све заједничке фотографије и фотографије бивших....па тако деценијама уназад... То је нешто моје, зашто би се садашња љубав осећала лоше због тога?)
slazem se sa ovim...sto se mene tice uvek cuvem uspomene na drage ljude,bez obzira u kakvom smo odnosu bili :)
jer nekako sve te stvari koje su ti se desile cine deo tvog toka zivota,i cine tebe prakticno...
a nerazumna ljubomora partnera u tom smislu,je samo stvar njegove nesigurnosti i problema sa samim sobom.
naravno,ne pricam o opsesivnom citanju poruka i prelistavanju pisama,mejlova sta god...:)
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 

Slične teme


Back
Top