da li slusate ELEMENTAL?

ja ih volim. sve do jednu pesmu, imam ih u kompu. najmanje mi se svidja pesma sa marcelom, "Tako lijepa" je luda pesma, na foru Bombe, ali kada cujem
"Suuunce, hvala ti sto si izaslo za mene, suunce, obecajem, misli su mi pozitivne..."
i strasno mi prija glas ove ribe u grupi
sve u svemu sve najbolje
 
Lucky girl:
cula sam samo iz dana u dan...onako,refren mi je ok,inace dosadna pesma...a oni su mi ok....ne bih nikad kupila njihov disk ili tako nesto
pa nije to jedina njihova pjesma i nije dosadna, samo ti nisi u hop fazonu pa ne razumijesh... to ti je kako se kaze, "angazirana muzika" koja govori o sranjima sto nas okruzuju...
poslusaj romantiku mozda ti se svidi...
meni su super: male stvari, kaj čekaš, malo sutra, daj mi, materijalist, odrastanje i tako lijepa(eeeeexxxxxtttttrrrraaaa)
 
saint88:
pa nije to jedina njihova pjesma i nije dosadna, samo ti nisi u hop fazonu pa ne razumijesh... to ti je kako se kaze, "angazirana muzika" koja govori o sranjima sto nas okruzuju...
poslusaj romantiku mozda ti se svidi...
meni su super: male stvari, kaj čekaš, malo sutra, daj mi, materijalist, odrastanje i tako lijepa(eeeeexxxxxtttttrrrraaaa)
pa kao sto sam napomenula samo sam tu pesmu cula...znam da nije jedina ;) pa nema veze da li sam ili nisam u tom fazonu,meni je recimo marcelo ok,nije mi dosadan ;p
 
Billie Jean:
@Saint
Koliko sam ja skontala Lucky nije ni rekla da je to njihova jedina pesma,vec da je ona samo nju cula !!! ;)

Ja sam tu pesmu cula juce,prvi put,i meni je malo dosadna ! Mozda zato sto ni ja nisam u hop fazonu !!!


sve mi je jasno :shock: :shock:

"ljudi" koji stave ovog ped0fila kojeg ti imaš u avatar...

oni samo razumiju hop, al u drugom smislu :evil: :evil: :evil:

Elemental i još par novih ambicioznih grupica u tom fazonu su jedino što i valja na ovom Balkanu punom cajki i ostalog smrada :roll: :roll: :roll:


i za kraj

bolje imat qrvu u avataru nego ped0fil-a :roll:


toliko od mene...
 

Back
Top